סיפורי לידה - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

סיפורי לידה

 • 2 לידות אחת טראומה שניתן היה למנוע והשניה תיקון נפלא

  2 לידות אחת טראומה שניתן היה למנוע והשניה תיקון נפלא

  פורסם ב: 28.03.2019

  אני שירי גולן, זמרת, יוצרת ואימא לשניים. החלטתי לספר לכם היום את סיפור הלידות שלי. בחשיפה הזו אני מקווה לתרום להעלאת המודעות לאפשרויות שיש לנו בלידה, גם אם לא מספרים לנו עליהן, לכוח של הגוף שלנו ולזכות שלנו ללדת כפי רצוננו, גם אם זה לא תמיד מה שהכי נוח לרופאים.

 • סיפור הלידה הכמעט טבעית שלי..

  סיפור הלידה הכמעט טבעית שלי..

  פורסם ב: 16.01.2017

  16 שעות בלון. 9 שעות חדר לידה בתוספת פיטוצין/פיצוצים. כ4 שנות אהבה עם בעלי ושנייה אחת שמניחים על גופך אדם זר וקטנטן ואתה כבר מאוהב בו עד עמקי נשמתך..

 • סיפור הלידה של ליה

  סיפור הלידה של ליה

  פורסם ב: 12.01.2017
  תוך כמה שניות שניראות כמו נצח אני שומעת בכי והילדה עלי,מסתבר שחבל הטבור היה כרוך על צווארה פעמים.
   
 • סיפור הלידה של רפאל מאיר

  סיפור הלידה של רפאל מאיר

  פורסם ב: 09.01.2017

  פתאום הוא צועק לי "מאמי הראש, אני רואה ראש... יש לו מלא שיער" ואני ברגע זה רק מבקשת בשאגה אדירה "תוציאו אותו" ולוחצת 1..2...3...והופ...שחרור עצום. 

 • ספרי לנו את סיפור הלידה שלך

  ספרי לנו את סיפור הלידה שלך

  פורסם ב: 01.01.2017

  כל לידה היא עולם ומלואו, כל יולדת עוברת בחדר הלידה חוויה אחרת. גם אותה יולדת עוברת חוויות שונות בלידותיה השונות. ספרו לנו את סיפור הלידה המיוחד שלכן.

 • סיפור הלידה של תבל

  סיפור הלידה של תבל

  פורסם ב: 15.06.2016
  אני מתרוממת אליה באמצע ציר , היא מתחילה לדקלם את מהלך ההרדמה והסיכונים, אני כבר חצי לא בהכרה . בעלי מתרעם עליה ואומר לה את לא שמה לב שהיא לא מקשיבה?! אני לוחצת.. ורעיה מבקשת לבדוק אותי .. פתיחה 9 היא אומרת, את בלידה ושלחה החוצה את המרדימה.
 • יש לי פוסט טראומה

  יש לי פוסט טראומה

  פורסם ב: 23.04.2016
  לא, אני לא לוקחת כדורים כדי להתמודד. לא, אני לא הולכת לטיפול כדי להתמודד. כן, אני יודעת שאני צריכה אבל עוד לא הגיע הזמן שלי לטפל בזה. הפוסט טראומה שלי היא מהלידה האחרונה, הלידה שטלטלה את עולמי.
 • סיפור הלידה של יאיר

  סיפור הלידה של יאיר

  פורסם ב: 15.02.2016

  כל כך רציתי אפידורל, אבל בגלל שעדיין לא הגיעו התוצאות של בדיקות הדם שעשו לי כשהגעתי,לא יכלו לתת לי ונאלצתי לחכות. בשעה 8 וחצי בבוקר, כבר לא יכולתי יותר עם הכאבים

 • יש לי צירי לחץ. אני לא מרגישה כלום ...

  יש לי צירי לחץ. אני לא מרגישה כלום ...

  פורסם ב: 24.09.2015

  הרגליים נופלות מהמיטה בעלי והמיילדת מרימים למיטה. המיילדת בודקת פתיחה 9... בעלי מצחיק אותי... בדיחות..  אימא שלי יוצאת החוצה... הרגשתי יותר נעים ככה... רק בעלי אני והמיילדת ברגע ממש איניטימי...