בגדי תינוקות - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

בגדי תינוקות

 • התינוק "ההפוך"

  התינוק "ההפוך"

  פורסם ב: 12.08.2015

  נו.. נו... אבות אבות, לא סתם כנראה יותר אמהות מאבות עוסקות בגידול התינוקות שלהם ... אל תתפסו אותי לא פוליטקלי קורקט. אני לגמרי לא נחשדת בשוביניזם אני לא בסביבה אפילו.  אבל יש משהו בהתנהלות השלומיאלית של האבות (בייחוד ה"טריים") שיכול להפיל אותי לרצפה מצחוק והסיפור המצחיק הבא הוא אחד מהם..

 • נעלים קונים מהר?!

  נעלים קונים מהר?!

  פורסם ב: 19.04.2010

  איך אומר השיר? נעלים קונים מהר. אבל בשביל ילדים ותינוקות ללכת יחף זה הדבר הכי טבעי בעולם. אז מתי נועלים נעליים אם בכלל ולמה זה טוב?

 • איך לשמור על על בגדי התינוקות גם אחרי כביסה

  איך לשמור על על בגדי התינוקות גם אחרי כביסה

  פורסם ב: 05.01.2010

  בין הטראומות הקטנטנות שאנו אוספים במהלך החיים יש אחת ששמורה לבגדים שכיבסנו ואיבדו את צורתם. בגדי התינוק החדשים שנצבעו בצבע אחיד או החולצה שלו, שלאחר הכביסה התכווצה והפכה להיות רבע מגודלה המקורי. איך מטפלים בכביסה הקטנטנה הזו.

 • תינוקות לובשים סתיו

  תינוקות לובשים סתיו

  פורסם ב: 07.10.2009

  תינוקות של סתיו הם לא תינוקות של קיץ, כבר אי אפשר להניח להם לזחול על הדשא הרך באוברול קצרצר או להלביש אותם רק עם חיתול ולצאת לדרך. בעונת הסתיו יש צורך לתכנן בקפידה מה התינוק ילבש, כיוון שהסתיו כעונת מעבר הוא תקופה הפכפכה מבחינת מזג האוויר: בבקרים קריר ולאחר מכן חמים ושוב מתקרר בהדרגה וישנם ימים אפורים וסגריריים בעוד בימים אחרים חם והשמש זורחת בשמיים.

 • נעל לתינוק - צעד ראשון בטוח קדימה

  נעל לתינוק - צעד ראשון בטוח קדימה

  פורסם ב: 04.08.2009

  האדם הממוצע מקיף את כדור הארץ 10 פעמים במהלך שנות חייו, זה הרבה הליכה (!) וזאת נקודה חשובה עבור כל ההורים שיזכרו בזמן שבוחרים את הנעליים הראשונות עבור ילדיהם. למעשה ככל שנטפל בכפות רגליהם של ילדנו בגיל צעיר ובגיל בגרות ישפיע על בריאותם ואיכות חייהם.

 • מידות לבגדי תינוקות

  מידות לבגדי תינוקות

  פורסם ב: 15.11.2005

  כלי עזר לבחירת המידה לתינוק 

 • ביגוד ראשוני לתינוק

  ביגוד ראשוני לתינוק

  פורסם ב: 24.02.2005

  תינוק שזה עתה נולד מתקשה לשמור על חום גופו. וזאת בין היתר משום ששטח עורו גדול ביחס למשקל גופו, לכן עלינו להלבישו במספר שכבות ולא רק בחורף.