גן ילדים - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

גן ילדים

 • טיפים לקראת הגן וכיתה א'

  טיפים לקראת הגן וכיתה א'

  פורסם ב: 13.08.2008

  כניסתו של ילד למסגרת חדשה הנה תמיד מאורע חשוב, מרגש ומאתגר הן לילד והן להורים ולכן גם מלווה ברגשות שונים ובתופעות אופייניות. בין אם ההורה הינו ותיק ומשופשף ובין אם הוא טרי וירוק, לכל הורה נצבט הלב כשהוא משאיר את ילדו בפעם הראשונה במקום חדש ולא מוכר.

 • טיפים חשובים לכניסה חלקה של הילדים לבתי הספר והגנים

  טיפים חשובים לכניסה חלקה של הילדים לבתי הספר והגנים

  פורסם ב: 03.09.2022
  כיצד נוכל לעזור לילדים לדלג על הקשיים ולהיכנס לשגרה החדשה בקלות ובכיף? שלי לביא, מדריכת הורים, יועצת שינה ומדריכת התפתחות לתינוקות ופעוטות למותג NUBY, מסכמת את כל הטיפים והפתרונות.
 • בוחרים גן לקטנטנים? כך תוודאו שהגן בטוח עבורם

  בוחרים גן לקטנטנים? כך תוודאו שהגן בטוח עבורם

  פורסם ב: 18.01.2021

  חוק הפיקוח על מעונות היום נועד לא רק לצמצם את הסיכון למטפלות מתעללות, אלא גם להבטיח שהגן יהיה בטיחותי לילדים. איך תוודאו שהגן שבחרתם עומד בתנאי הבטיחות? בארגון בטרם הכינו את המדריך המלא

 • משפטנים: ענישת המתעללות בפעוטות מבישה. יש להטיל מאסר עולם בחלק מן המקרים

  משפטנים: ענישת המתעללות בפעוטות מבישה. יש להטיל מאסר עולם בחלק מן המקרים

  פורסם ב: 04.10.2020

  בשעה טובה, חוק המצלמות במעונות היום והפעוטונים נכנס החודש לתוקפו. התקנת מצלמות אבטחה שיכסו את כל שטחי הגנים ומעונות היום מטרתה בראש ובראשונה להרתיע את עובדי הגן מלפגוע בפעוטות חסרי הישע – שהפכו בשנים האחרונות לשגרה תקשורתית בלתי נסבלת. אך מה יעזור לנו תיעוד מרתיע, כאשר מנגד בתי המשפט פוטרים פעם אחר פעם מטפלות וסייעות שתועדו מתעללות בפעוטות חסרי ישע  – בעונשים מגוחכים עד כאב. 

 • התעללויות בילדים בפעוטונים ובגני הילדים

  התעללויות בילדים בפעוטונים ובגני הילדים

  פורסם ב: 22.08.2020

  בכל בוקר מחדש משאירים ההורים את ילדיהם בגן, יוצאים לעמל יומם ומאחורי השער הנעול נשאר סימן שאלה גדול. הגננת, המטפלת וצוות הסייעות נשארות עם הפעוטות במשך רוב שעות הערות שלהם וכל אחת מהן מהווה מבוגר אחראי ומשמעותי בחייהם והן אמונות להעניק להם הגנה והכלה. אשת צוות שפועלת שלא לטובת הילדים, מפעילה כוח נגדם, פונה במילות גנאי, מאיימת ומלגלגת, מועלת בתפקידה!

 • איך בוחרים גן לילד?

  איך בוחרים גן לילד?

  פורסם ב: 11.07.2020

  החודשים הראשונים בחיי ילדינו  חומקים להם מבלי שנשים לב וכבר מגיע הזמן לשלוח את הילד לגן, שבו הוא יבלה בשעות היום, בזמן שאנחנו בעבודה או בלימודים. בחירת גן לילד יכולה להיות משימה מורכבת, רבת תהיות וחששות מורכבים. מהם הדברים שאנחנו חייבים לברר לפני שנחליט על גן ספציפי עבור הילד?

 • חזרה לשגרה בגני הילדים

  חזרה לשגרה בגני הילדים

  פורסם ב: 09.05.2020

  היום, יום  ראשון (10.5) אמורים ילדי הגנים לחזור לסוג שגרה וזאת לאחר תקופה ארוכה של שהות בבית עם ההורים ועם האחים, שנוצרה במעבר חד מהשהות במסגרות לשהות ללא מסגרות.

 • איך צולחים את השבוע הראשון במסגרת?

  איך צולחים את השבוע הראשון במסגרת?

  פורסם ב: 31.08.2019
  פעם ראשונה במסגרת (מעון/משפחתון/מטפלת) והחששות הם רבים: כיצד תהיה ההסתגלות?, האם יטפלו בבני/בבתי כראוי?, האם בני/בתי ירכשו חברים חדשים? האם יסתגלו לצוות המטפל? גם הניתוק, אחרי תקופה של בילוי משותף, מוסיף לקושי הקיים. 
 • מה עושים כשהילד לא משתף פעולה במסיבת סיום בגן?

  מה עושים כשהילד לא משתף פעולה במסיבת סיום בגן?

  פורסם ב: 16.06.2018

  מגיעים למסיבת הסיום בגן... כל המסיבה הוא צמוד אליכם, כל המסיבה היא רוצה לשבת  לא רק לידכם אלא על הברכיים שלכם. איזה מבאס זה נכון??

עמודים: 1 | 2 | 3 | 4