גן ילדים - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

גן ילדים

 • טיפים לקראת הגן וכיתה א'

  טיפים לקראת הגן וכיתה א'

  פורסם ב: 13.08.2008

  כניסתו של ילד למסגרת חדשה הנה תמיד מאורע חשוב, מרגש ומאתגר הן לילד והן להורים ולכן גם מלווה ברגשות שונים ובתופעות אופייניות. בין אם ההורה הינו ותיק ומשופשף ובין אם הוא טרי וירוק, לכל הורה נצבט הלב כשהוא משאיר את ילדו בפעם הראשונה במקום חדש ולא מוכר.

 • אחרי החגים, להסתגל למסגרת מחדש

  אחרי החגים, להסתגל למסגרת מחדש

  פורסם ב: 28.09.2016

  זהו, נגמר החופש הגדול, הילד חזר למסגרת, כמה חבל שבשנייה שאתם נכנסים לשיגרה מבורכת החגים מתגנבים ואתם מוצאים את עצמכם בחודש הסתגלות שלא נגמר.  

 • מה כדאי לארוז בתיק לגן?

  מה כדאי לארוז בתיק לגן?

  פורסם ב: 14.08.2016

  לקראת היום הגדול, הכנו עבורכם מספר טיפים – מה כדאי לשים בתיק הגן על מנת להנעים את השהות של הפעוט במיוחד בתקופה הראשונה שלא קל לו.

 • מה נעשה כדי למזער מחלות בגן

  מה נעשה כדי למזער מחלות בגן

  פורסם ב: 14.08.2016

  השנה הראשונה בגן היא האתגר הראשון מולו ניצבת המערכת החיסונית של ילדכם, כדאי לדעת מהן המחלות הנפוצות ואיך ניתן להתמודד עימן.

 • כיצד לבחור במסגרת חינוכית איכותית לגיל הרך

  כיצד לבחור במסגרת חינוכית איכותית לגיל הרך

  פורסם ב: 19.05.2015
  ההחלטה לחפש מסגרת חוץ ביתית לתינוק או פעוט אינה קלה. לקושי זה מתלווים לבטים וחששות לגבי השתלבות הילד עצמו ומידת היכולת שלכם כהורים לבחור בזו המתאימה והולמת ביותר את צרכי הילד והמשפחה במסגרת האפשרויות. אז איך בוחרים?
 • האם הילד שלי מוכן למעבר לגן עירייה?

  האם הילד שלי מוכן למעבר לגן עירייה?

  פורסם ב: 29.01.2015

  בימים אלה בתיבות הדואר שלכם ממתינות מעטפות ובהן הזמנה לרישום הילד לגן עירייה. הקטן שלכם מועמד להירשם לגן טרום טרום חובה ואתם מתרגשים ומתחילים להתלבט האם הוא מוכן למעבר? בשל לשינוי? 

 • פרידה בגן

  פרידה בגן

  פורסם ב: 01.09.2014

  בכל פעם שילדכם יבכה ביום הראשון, במסגרת החדשה, בכי קורע לב, זכרו כי לאחר הפרידה מתחילים החיים האמיתיים. לאחר שהבכי נרגע, הילד מתפנה לעיסוקיו ולחוויותיו. 

 • על חינוך ציבורי בגילאי 3

  על חינוך ציבורי בגילאי 3

  פורסם ב: 03.09.2012

  האמנם כבר בחודש הראשון להסתגלותם של הילדים במסגרת חברתית חדשה (אולי ראשונה מחוץ לבית) - יוסיפו על הקושי והמעבר הדרמטי בחיי הילדים גם את הגמילה מחיתולים? האם יגמלו את כל הילדים? ואם יהיו בגן 10 ילדים לא גמולים (וזה מאד ייתכן) - יגמלו את כל העשרה ביחד? מי בדיוק יעשה את זה בגן? מי יקדיש להם תשומת לב? מי ישים לב מה עובר עליהם?

 • איך לבחור גן? לא פשוט בכלל...

  איך לבחור גן? לא פשוט בכלל...

  פורסם ב: 09.05.2012

  מציאת מסגרת מתאימה זה לא דבר פשוט. כוחות נפשיים ופיזיים רבים דרושים על מנת לצאת למסע הארוך, יש יקראו לו "המרתון האין סופי". קשה ולפעמים מייאש למצוא מסגרת מתאימה לדרישות שלכם, לכיס והכי חשוב לטיפוח הפעוט. אז מה עושים, מה בודקים ועל מה מסתכלים?

עמודים: 1 | 2