ביוץ - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

ביוץ

 • 8 סימנים לביוץ

  8 סימנים לביוץ

  פורסם ב: 12.10.2018

  כשאת מנסה להיכנס להריון חשוב שתזהי את מועד הביוץ שלך כדי לכוון ולשפר את סיכוייך להיקלט להריון. לאחר שזיהית זאת את יכולה לקיים יחסי מין ולקוות שאכן יובילו להריון. בזמן הביוץ יש חלון הזדמנויות קצר להיקלט. לכן כדי למקסם את הסיכויים להתעברות רצוי להכיר את הסימנים הבאים:

 • על בדיקות ביוץ ביתיות

  על בדיקות ביוץ ביתיות

  פורסם ב: 15.02.2012

  כל מה שרצית לדעת על בדיקות הביוץ - ולא היה לך את מי לשאול...מהי בדיקת ביוץ? מתי להתחיל לבדוק? באיזה שעה לבדוק? ועוד...

 • מתי הביוץ שלי? – על הקושי להרות

  מתי הביוץ שלי? – על הקושי להרות

  פורסם ב: 29.09.2009

  המחזור שלך סדיר לגמרי. בהריון הראשון נקלטת בקלי קלות, את משתדלת לאכול בריא ומקפידה על פעילות גופנית. ובכל זאת – למרות ניסיונותיך להרות בשנית – את מתאכזבת לגלות חודש אחרי חודש שאת מקבלת וסת כרגיל. בין אם הקושי להרות מופיע כשאין לך עדיין ילדים ובין אם הוא מופיע אחרי הילד הראשון. בין אם עברת את גיל 40 או שאת צעירה יותר – ישנן כמה עובדות בסיסיות שכדאי לדעת לגבי אופן תפקודו של גופך.

 • מהו ביוץ וכיצד נאתר אותו?

  מהו ביוץ וכיצד נאתר אותו?

  פורסם ב: 01.11.2006

  הביוץ מתרחש כאשר ביצית "בשלה" משתחררת מהשחלה החצוצרה והיא מוכנה ו"מחכה" להפריה, במקביל ביטנת הרחם מעבה את עצמה כהכנה לביצית מופרית. במידה ולא מתקיימת הפריה ישרו ביטנת הרחם, הביצית בצורת דימום מצב הידוע בשם "המחזור" או "הוסת".

 • איבחון ביוץ - כיצד אדע מתי אני מבייצת?

  איבחון ביוץ - כיצד אדע מתי אני מבייצת?

  פורסם ב: 28.08.2005

  הדמם הוסתי מופיע באופן קבוע למדי כ- 14 יום לאחר הביוץ.על כן, אצל אישה עם מחזור סדיר, כלומר מחזור שמופיע כל 28 עד 35 יום, ניתן להעריךאת מועד המחזור על ידי חישוב של אורך המחזור הממוצע בשלושת החודשים האחרונים,והחסרה של 14 יום.