שיכוך כאבים בלידה - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

שיכוך כאבים בלידה

 • רפלקסולוגיה בהריון ולידה - עשי זאת בעצמך

  רפלקסולוגיה בהריון ולידה - עשי זאת בעצמך

  פורסם ב: 16.08.2020

  הריון זהו התגלמות הנשיות והבריאה, תקופה נפלאה זו יכולה להיות חוויה מרגשת ומעצימה מצד אחד ומצד שני מלווה במתח נפשי ופיזי, עייפות, כאבי גב, כאבי ראש, נפיחות ברגלים ועוד. ניתן להקל על התסמינים באמצעות רפלקסולוגיה. איך עושים זאת?

 • כיצד תגיעי ללידה מוכנה ורגועה יותר?

  כיצד תגיעי ללידה מוכנה ורגועה יותר?

  פורסם ב: 11.07.2020

  באמצעות טכניקות NLP תוכלי להשתמש בדמיון מיטבי וביכולותייך, ליצירת עוגנים מחשבתיים חיוביים ומחזקים – עוגנים שאת זקוקה להם יותר מכול לקראת חוויית הלידה העוצמתית

 • ההשפעות הקשות של אפידורל ופיטוצין על התינוק

  ההשפעות הקשות של אפידורל ופיטוצין על התינוק

  פורסם ב: 01.12.2019

  בימינו מרבית הנשים נעזרות באפידורל ובפיטוצין במהלך הלידות שלהן. פעילויות רפואיות אלו הפכו לסדירות אולם השפעתן לא הוסברה מספיק לאוכלוסיות. לפעילויות אלה השפעה משמעותית על היילוד.

 • כל מה שרציתן לדעת על אפידורל ולא העזתן לשאול

  כל מה שרציתן לדעת על אפידורל ולא העזתן לשאול

  פורסם ב: 07.06.2018
  כולנו שמענו על אפידורל, בכתבה תמצאו את כל המידע שצריך לדעת לגבי זריקת הפלא לשיכוח כאבים בלידה
   
   
 • הרדמה אפידורלית בלידה

  הרדמה אפידורלית בלידה

  פורסם ב: 12.01.2018

  בסופם של כ 40 שבועות הריון, מגיעה...כן כן נפתיע אתכן עכשיו   ה  ל  י  ד  ה  !!! אחת השיטות לשכך כאבים בלידה ולהקהות את הגוף התחתון היא הרדמה אפידורלית. מה זה? מתי עושים?

 • הדרך הטובה ביותר להקלה על כאבי הלידה- אוננות!

  הדרך הטובה ביותר להקלה על כאבי הלידה- אוננות!

  פורסם ב: 14.04.2016

  כך לפחות מספרת הבלוגרית, הדולה וצלמת ההיריון אנג'לה גאלו, אמא לשניים שחוותה כאבי לידה קשים מנשוא והצליחה להתגבר עליהם בדרך טבעית, ללא שום תרופות, כאמור בעזרת אוננות.

 • כיצד ניתן להקל על מהלך הלידה בעזרת ארומתרפיה?

  כיצד ניתן להקל על מהלך הלידה בעזרת ארומתרפיה?

  פורסם ב: 11.05.2015
  אתן שואלות את עצמכן מהי העבודה הקשה ביותר המוטלת על אישה ? לידה - ולא בכדי באנגלית "לידה" נקראת "labour" (עבודה, עמל) כיצד נרתמת הארומתרפיה לעזרת האישה בלידה ? כיצד יכולים השמנים הארומטיים להקל על האישה בזמן ביצוע העבודה הקשה מכל ?
 • המדריך הטבעי להקלת כאבים בלידה

  המדריך הטבעי להקלת כאבים בלידה

  פורסם ב: 15.07.2009

  להלן מובאת תרגום החוברת לעברית המקדמת את השימוש בטכניקת לחיצות המגע (acupressure) תוך כדי הלידה. החוברת נכתבה על ידי דברה וסט,  אחות רשומה בניו זילנד שהוסמכה כמומחית אקופונקטורה בלונדון בשנת 1989.  אנו משוכנעים כי ניסיונה המצטבר של דברה ביישום שיטת לחיצות המגע לנשים במהלך הלידה, כפי שבא ליידי ביטוי בחוברתזאת,  יהיה  לעזר ליולדות רבות ולבני משפחתן ויתרום לחוויית לידה מופלאה.

 • ‏אפידורל פתרון או בעיה

  ‏אפידורל פתרון או בעיה

  פורסם ב: 03.05.2009

  "אפידורל - המצאת המאה", "אני לא מבינה איך נשים ילדו פעם..", "שלא תעיזי ללדת בלי אפידורל". ועוד כהנה וכהנה....שומעים את הנשים מצהירות במסדרונות בתי היולדות. האפידורל כמשכך כאבים הוא אכן המצאת המאה, אך האם הוא מתאים לכל אחת? וכיצד נדע זאת? כולם מדברים היום על walking apidural, כמה עובדות על מתן האפידורל הניתן היום בארץ.  

עמודים: 1 | 2 | 3