התעמלות בהריון - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

התעמלות בהריון

 • מדריך ספורטיבי לנשים הרות

  מדריך ספורטיבי לנשים הרות

  פורסם ב: 15.06.2018

  אם חשבתן לרגע שהריון הוא תירוץ טוב בשביל לא לעסוק בפעילות הגופנית - תחשבו שוב! התעמלות נכונה ומבוקרת מסייעת לעבור בשלום את תקופת ההיריון והלידה, מקילה על ההתמודדות הפיזית והנפשית, ומסייעת לחזור לג'ינס ולשגרה מהר יותר. 

 • כושר בהיריון - מתי ואיך

  כושר בהיריון - מתי ואיך

  פורסם ב: 23.05.2016

  נכנסת להריון ואת רוצה להמשיך לבצע פעילות גופנית? בטח כבר גילית שהדעות חלוקות ולא כולם מסכימים על מתכון מסוים. למזלך, יש היום אופציה של ספורט מבוקר וייעודי לנשים בהריון כך שגם המכורות ביותר יוכלו להמשיך להתאמן בלי חשש.

 • פעילות גופנית בהריון ואחרי לידה- איך נכון להתאמן?

  פעילות גופנית בהריון ואחרי לידה- איך נכון להתאמן?

  פורסם ב: 01.03.2016
  ארגון הרופאים המיילדותיים והגניקולוגים האמריקאים יצא במסמך המלצות חדש בדצמבר 2015 לגבי המלצות לפעילות גופנית בהריון ואחרי לידה .
  אילת לוי מילינבסקי, פיזיותרפיסטית מוסמכת ומדריכת פילאטיס, בעלת "הסטודיו של אילת- פילאטיס ופיזיותרפיה" בגבעתיים מסבירה...
 • ספורט בהריון - תורם להתפתחות העובר

  ספורט בהריון - תורם להתפתחות העובר

  פורסם ב: 23.06.2014

  למרות המודעות וחששות שלנו לחזור מהר לגזרה הרצויה אחרי הלידה, רובינו נוטות לוותר לעצמינו ולדחות את הכול לאחר הלידה. אבל אם מדובר בטובת הילד העסוק בספורט בהריון יקבל סדר עדיפות גבוהה . 

 • שומרים על כושר אירובי גם בזמן ההריון

  שומרים על כושר אירובי גם בזמן ההריון

  פורסם ב: 16.01.2013

  את בהריון, את נרגשת מהחיים שצומחים ברחמך והמחשבות שלך נתונות רק לתינוק שתכירי בעוד כמה חודשים. מה שבטוח הוא שעלייך לשמור על בריאותך, למענך, למען ההריון שיביא אותך ללידה טובה ולמען התינוק שלך. חלק משמירה על הבריאות יגיע רק אם תשמרי על הכושר שלך.

 • פילאטיס בהריון – מתנה נפלאה לגוף שלך

  פילאטיס בהריון – מתנה נפלאה לגוף שלך

  פורסם ב: 22.08.2012

  מה זה פילאטיס? למה חשוב בהריון? תרגילים לאימון ביתי והטבה מיוחדת לגולשות הפורטל

 • היריון זה בריכה

  היריון זה בריכה

  פורסם ב: 07.04.2012

  הפעילות הגופנית והטיפול במים נחשבים כדרך מהנה, יעילה ותומכת בליווי השינויים הגופניים והנפשיים איתם מתמודדת האם לעתיד ולכן מומלצת יותר לנשים בהיריון.

 • עוד סיבה לפעילות גופנית בהריון: הפחתת סיכון לסכרת

  עוד סיבה לפעילות גופנית בהריון: הפחתת סיכון לסכרת

  פורסם ב: 18.10.2011

  בכנס השנתי של החברה האמריקנית לסוכרת שנערך לא מזמן בסן דיאגו שבארה"ב דווח כי במחקר חדש נמצא כי  נשים המבצעות פעילות גופנית במהלך ההריון מפחיתות סיכון ללקות בסכרת הריונית המסכנת את האם ואת העובר.

 • פעילות גופנית במהלך הריון בריאה לך ולתינוקך

  פעילות גופנית במהלך הריון בריאה לך ולתינוקך

  פורסם ב: 31.05.2010

  כיום המגמה הינה שרופאים מרבים להמליץ למטופלות ההריוניות שלהם על פעילות גופנית ברמה נמוכה עד בינונית, גם אם הן לא התאמנו טרם ההיריון, כך קובע דוח שפורסם בחודש אוגוסט 2009 במגזין (jaaos)  . על פי הדוח פעילות גופנית יכולה לשמר ואף לשפר את בריאות השלד ואת הבריאות הפיזיולוגית של האם ולהקל על הסימפטומים הנלווים למהלך ההריון.

עמודים: 1 | 2 | 3