הכנה להנקה - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

הכנה להנקה

 • סיפור ההנקה של אלמור

  סיפור ההנקה של אלמור

  פורסם ב: 08.05.2016

  טוב אז החלטתי לשתף אתכם בחווית ההנקה האישית שלי. שמעתי לא פעם ולא פעמיים כמה שאני לא בסדר ולא אכפתית כלפי הסביבה שלי שאני יכולה לשלוף ציצ משום מקום ולתת לילד שלי לאכול...

 • הכנה להנקת תאומים

  הכנה להנקת תאומים

  פורסם ב: 30.05.2014
  הרצוי והלא צפוי: הנקת תאומים וטיפים למתלבטות  
 • כך תכיני את גופך להנקת תינוקך

  כך תכיני את גופך להנקת תינוקך

  פורסם ב: 26.10.2013

  תקופת ההריון הינה תקופה חשובה וייחודית בחיי האישה. החיים החדשים המתהווים בגופה מחייבים הקפדה על תזונה נכונה ומאוזנת אשר תבטיח התפתחות תקינה של העובר ושל בריאות האישה. בנוסף, תקופת ההנקה הינה תקופה שלתזונה יש השפעה רבה על בריאות ואיכות חייה של האישה.

 • שלושה יסודות להנקה מוצלחת

  שלושה יסודות להנקה מוצלחת

  פורסם ב: 29.07.2010

  יותר ויותר אמהות מודעות היום לעובדה שחלב אם הוא המזון הטוב ביותר עבור התינוק שלהן. יותר ויותר רופאים ואחיות טיפת חלב ממליצים להניק את התינוק לפחות חצי שנה, אולם, למרות שמספרן של האימהות המניקות עולה, עדיין ישנן נשים רבות המתקשות להניק או שבוחרות שלא להניק.

 • טיפים למניקה מתחילה

  טיפים למניקה מתחילה

  פורסם ב: 22.06.2009

  אלו שיולדות את ילדן הראשון מתמודדות עם תחושת חוסר אונים במהלך ההיריון והלידה וזאת באופן טבעי ביותר עקב חוסר הניסיון והידע ולכן לעיתים נוטות לרכוש כל דבר, בין אם חיוני עבורן ובין אם לא ממש, בציפייה שהרכישות המרובות יקנו להן את הידע והתפקוד המושלם. לפני שאת רצה לרכוש את כל מה שקיים בחנויות, קראי את המאמר ושקלי היטב.

 • טרנדים בחזיות הנקה

  טרנדים בחזיות הנקה

  פורסם ב: 09.06.2009

  הנקה אופנתית, זה המוטו שמלווה את המעצבים של חזיות ההנקה. נבחרת חזיות ההנקה העכשווית פורחת וזוכה להתייחסות עיצובית במקביל לשפע של שכלולים פונקציונאליים שהופכים את חווית ההנקה לנוחה ומסוגננת יותר מתמיד. הגודל כן קובע, מוטב להתחיל מוקדם יותר והנקה ירוקה – כן, יש דבר כזה.

 • התערבויות בלידה והשפעתן על ההנקה

  התערבויות בלידה והשפעתן על ההנקה

  פורסם ב: 06.05.2009

  כיום יודעים שהתינוק "תוכנת" למצוא את השד כשעה אחרי לידה פיזיולוגית. בלידה כזו, משתחררים הורמונים המסייעים לאישה להתנתק מהסביבה החיצונית שלה, להתרכז כל כולה בתהליך הלידה, ללא עכבות וללא הפרעות.

  כיום, רואים יותר ויותר התערבויות שמשבשות את המודל הפיזיולוגי של הלידה ופוגעות בהנקה.

 • הכנת הפטמות להנקה לפני הלידה

  הכנת הפטמות להנקה לפני הלידה

  פורסם ב: 05.05.2009

  אחת האמונות התפלות הרווחות היא שהכנה מיוחדת לפטמות (שפשוף קל ומריחת משחות) לפני הלידה מחזקת ומכינה אותן לקראת ההנקה ואפילו מונעת פצעים. האם זה נכון? מה צריך לעשות כדי להכין את הפטמות להנקה?

 • חשיבות ההנקה בחדר לידה

  חשיבות ההנקה בחדר לידה

  פורסם ב: 03.05.2009

  מחקרים רבים מראים שלתינוקות שינקו בחדר לידה, יהיו פחות קשיי הנקה בהמשך ויצליחו לינוק טוב יותר כמו כן, החיבור לאם חזק יותר ושחרור וייצור החלב אצל האם טובים יותר. תינוקות שיונקים בחדר לידה גם לרוב יהיו רגועים יותר בהמשך.

עמודים: 1 | 2