הבחירות בעיני הילדים – שמות הח"כים שמורים במערכת - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

הבחירות בעיני הילדים – שמות הח"כים שמורים במערכת

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 18.01.2013

בת השנתיים וחצי: אמא, תראי איזה עצוב הוא (ח"כ לא מרוצה) והאיש השני רוצה מוצצי ולישון (ח"כ שמנקר בישיבת הכנסת), לה יש תינוקי בבטן (ח"כית בהריון), אמא- זה בן או בת? (על ח"כית קצת "גברית" אחרת...).

אמא, הוא מחפיד אותי (ההיפוך במקור) ואהה- אמא היא דומה לרינתי מהטלויזיה...מתוך הבלוג: "הבונבון והבונבוניירה"


הבחירות בעיני הילדים – שמות הח"כים שמורים במערכת

ערב בסלון. מזפזפים בשלט במקרה לתוכנית בחירות בטלויזיה:

בת השנתיים וחצי: אמא, תראי איזה עצוב הוא (אחד הח"כים בהחלט לא נראה מרוצה) והאיש השני רוצה מוצצי ולישון (ח"כ שמנקר בישיבת הכנסת), תראי, לה יש תינוקי בבטן (ח"כית בהריון), אמא- זה בן או בת? (על ח"כית קצת "גברית" אחרת...). אמא, הוא מחפיד אותי (ההיפוך במקור) ואהה- אמא היא דומה לרינתי מהטלויזיה...

 

בן השש: יו הוא נראה כמו ד"ר רשע (אותו ח"כ מפחיד מלמעלה..) וההוא מדבר ומדבר ומדבר משעמם- לא מפסיק לדבר. אמא, למה היא כל הזמן מנופפת באצבע? (על ח"כית שנואמת בדרמטיות מיותרת) ואמא, למה הם כל הזמן צועקים אחד על השני??. וואו, תראי איזו יפה היא... אה, הוא קוסם! הוא מדבר בלי להזיז אף שריר בפנים (עוד מחפיד אחד..). ואמא מי זה? (אין לי מושג מתוקי ועם איך שהוא מתנהג גם לא בא לי להכיר..)

 

אחת לארבע שנים (תאורטית. בפועל פחות) אנחנו מתבקשים לבחור מפלגה. נכון שזה ברמה מדינית – חברתית – סוציאלית- צבאית- היפותטית וכן, גם אני לפעמים חושבת בספקנות של מה כבר הקול הקטן שלי יכול לשנות ובמי לעזאזל לבחור... אבל אז, בדיוק ברגע הזה, נכנסת לפעולה האונה החדשה שצמחה לה במח בשנים האחרונות מאז היותי אמא. זאת אונה מיוחדת שלא רואים אותה באף צילום או mri. זה האזור הזה בראש שלומד לנתח ולעבד כל מידע חדש בעיניים של אמא. הילד עוד לומד לקרוא ולכתוב אבל אני כבר מדמיינת אותו עם מדים ונשק נלחם בכל העולם והקטנה עוד עם חיתול אבל בדמיון היא מנסה לקנות דירת חדר בפריפריה במחיר שהיום שווה לבית פרטי בסביון. וכשהנכדים שואלים אותי "סבתא איך נלחמת למען העתיד שלנו?" והם מצפים לסיפורי גבורה מימי המחתרות- אני מגמגמת ש"הלכתי עם העגלה ברוטשילד, עשיתי לייק בפייסבוק ואח"כ ישבנו כולנו על סושי וקיטרנו על המצב...".

 

"אמא, איך יודעים במי לבחור?"

איך בוחרים חמוד? (אני מנסה למצוא נואשות נוסחה הגיונית עבורו. אבל איך אפשר לבחור כשאין מישהו שממש משכנע אותנו ובכל זאת צריך לשמור על דוגמה אישית וחינוך מול הילד..)- זה בעצם די פשוט: כמו שבכיתה המורה בוחרת את "כוכב" היום או השנה על סמך התנהגות טובה, עבודת כיתה יפה, ציונים ועזרה לחברים? אז ככה גם יודעים במי לבחור. בודקים באיזו מפלגה יש הכי פחות שחיתויות ומועמדים עם עבר פלילי (זה באמת קשה...ובמקרה הזה, "עזרה לחברים" מהווה בעיה), באיזו מפלגה העבירו בשנים האחרונות יותר הצעות חוק לטובתנו (תופתעו לגלות..) ומוודאים שאין איזו בעיה מהותית באג'נדה של המפלגה (מדהים לגלות עד כמה מספר האפשרויות הצטמצם פלאים). וככה בוחרים.

"טוב אמא, אני חושב שהבנתי. אז אני רוצה להצביע למפלגה של יובל המבולבל...."
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו