דנה אופז- מסוכנת נסיעות לצלמת לידה עצמאית - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

דנה אופז- מסוכנת נסיעות לצלמת לידה עצמאית

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 13.01.2013

הכירו את דנה אופז, צלמת המתמחה בצילום ותיעוד של לידות ומאפשרת לאבא לעתיד, להתרכז בתהליך הלידה, לתמוך ביולדת ו... לחלק מהגברים להתעלף מהתרגשות או לשכוח להחליף סוללות במצלמה בלי רגשות אשם שלא תעדו את הלידה... כמו הרבה נשות מקצוע אחרות, לאחר הלידה החליטה על פתיחת העסק והנה סיפורה:דנה אופז- מסוכנת נסיעות לצלמת לידה עצמאית

הכירו את דנה אופז, צלמת המתמחה בצילום ותיעוד של לידות ומאפשרת לאבא לעתיד, להתרכז בתהליך הלידה, לתמוך ביולדת ו(לחלק מהגברים) להתעלף מהתרגשות או לשכוח להחליף סוללות במצלמה בלי רגשות אשם שלא תיעדו את הלידה...

כמו הרבה נשות מקצוע אחרות, לאחר הלידה החליטה על פתיחת העסק והנה סיפורה:

 

במה עבדת לפני תקופת האימהות?

לפני שנהייתי אמא, עבדתי כסוכנת נסיעות ובשל אהבתי לצילום בשעות הערב ובסופי שבוע צילמתי אירועים כדי לתת מענה לצורך שלי להיות עם המצלמה ולתעד רגעים משמחים.

 

מתי הבנת שזה כבר לא זה ואת זקוקה לשינוי?

בתקופה ההיא מצלמות עדיין היו אנלוגיות ולכן בסוף כל אירוע שצילמתי מצאתי את עצמי גמורה בגלל המשקל הכבד של 2 מצלמות, פלשים, פילמים וחמש שעות על הרגלים. גם העבודה המשרדית, בסופו של דבר שעממה אותי וחיפשתי אתגרים חדשים. הרצון למצוא עניין ואתגר הביאו אותי במשך 6 שנים לשורה של תפקידים משרדיים, אדמיניסטרטיביים, כמו מנהלת לשכה בחברת הייטק ועוזרת אישית של משנה למנכ"ל בחברת נדל"ן גדולה.

במשך כל התקופה המשיכה לקנן בי האהבה לצילום והנצחת רגעים מאושרים, אבל עם 3 ילדים בבית, לילות נטולי שינה ואמהות במשרה מלאה היה לי ברור שצילום בלילות הוא לא אופציה. לאחר לידתי השלישית החלטתי שאני לא חוזרת לעבודתי והיה לי ברור שאני חוזרת לצלם אבל לא ידעתי מה. לאחר סיעור מוחות עם בעלי, חיפשתי מה מרגש אותי. כשחשבנו על צילום, אירוע מרגש, משפחתיות, והנצחת רגעים מיוחדים, עלה רעיון חדשני - צילום לידות!

 

כמה זמן לקח לרעיון להבשיל לכדי מציאות?

הרעיון הבשיל תוך שניות. הפרפרים שמלאו לי בבת אחת את הבטן והאדרנלין שזרם בוורידים בכמויות מטורפות, הבהירו לי מיד שמצאתי את המקום שלי ואת עיסוק חלומותיי.

היות ובאותה תקופה הייתי בחופשת לידה, היה לי קל מאוד להירתם כל כולי לרעיון, למיזם ולהתחלת הפעילות. לשמחתי, הריגוש שאחז בי באותו רגע ממשיך ומלווה אותי עד היום, שלוש שנים אחרי התחלת הפעילות.

 

ספרי לנו קצת על תחילת הדרך

אחרי שהגינו את הרעיון ביחד, בעלי ואני, היה לי ברור שכמו כל רעיון חדשני, נצטרך לגייס את כושר השכנוע, את המוטיבציה ואת האמונה בדרך. בנוסף, כמי שעד אותו זמן, צילמה רק צילום אנלוגי, נדרשתי להתקדם (סוף סוף) אל העולם המודרני של צילום דיגיטלי ולהחליף את כל הציוד בציוד שיאפשר צילום בתנאים החריגים של חדר לידה. עם ציוד חדש וים מוטיבציה התחלתי לחפש לקוחות "משוגעים" מספיק בשביל לצאת יחד איתם, להרפתקה המדהימה ביותר של החיים שלי... את הלידה הראשונה שצילמתי לא אשכח בחיים.

 

"דנה אופז – צילום לידה"

ההתמחות בצילום לידה, שונה מצילום הריון או משפחה. הן מבחינת תאום השעות- מן הסתם לא ניתן לדעת מראש מתי תתרחש הלידה ונדרשת זמינות ביום ובלילה והן מבחינת הסיטואציה שנתפסת לנו כפחות מחמיאה מאשר צילום מוזמן כמגיעים עם פן ואיפור. בלידה אנחנו חשופות פיזית ונפשית ולכן חשוב שתהיה כימיה עם הצלמת. הצורך בצילום הלידה בא מתוך ההכרה במצב הרגיש והלחוץ שאנו נמצאים בו בזמן הלידה. הבעל, מעדיף לתמוך פיזית באישה או להתעלף בעצמו j

 

כמו בכל סוג של עבודה יש יתרונות ויש חסרונות...

בניהול עסק עצמאי קיימים יתרונות רבים בהיותי אדון לעצמי, להחלטותיי ולשאיפותיי. יחד עם זאת, עסק עצמאי של אדם אחד מביא לכך שאת לבד עם התלבטויותייך, החלטותייך והשלכותיהן. כדי להפוך את זה ליתרון, צריך להיות מלאת מוטיבציה, להאמין בעסק ולראות לנגד עינייך את הדרך להצלחתו. מכאן ואילך כמעט כל היבט של העסק הוא גם יתרון וגם חיסרון, לדוגמא, את אדון לעצמך, אבל כל האחריות היא רק שלך, את קובעת לעצמך את לוחות הזמנים, אך מוצאת את עצמך עובדת עד מאוחר ואפילו בסופי שבוע. את יכולה לעבוד מהבית בפיג'מה, אבל הילדים סביבך ובסוף את מוצאת את עצמך, עובדת רק בלילה.

 

ובשביל האימהות שקוראות את הכתבה ומדגדג להן גם להיות עצמאיות


נתחיל בקלישאות כמו, תעשי מה שאת אוהבת ותאהבי את מה שאת עושה או תאמיני בעצמך וברעיון המיוחד שלך. מעבר לזה, תמיד צריך לזכור שבכל עסק, בסופו של דבר
, העיסוק בעסק עצמו הוא פחות מ- 50% מהזמן. שאר הזמן, זה שיווק, זה מיתוג, זה הנהלת חשבונות, גביה ועוד ענייני אדמיניסטרציה. והכי חשוב, כשזה הדבר הנכון בשבילך, את תדעי את זה ותרגישי את זה בכל איבר בגוף. כשאני מוצאת את עצמי שבועיים ללא לידה (כשהקודמת ילדה מוקדם והבאה כבר בשבוע 41) אני נהיית "חולה".

 

 
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו