יותר מרכב אחד במשפחה? ככה חוסכים על ביטוח הרכב - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

יותר מרכב אחד במשפחה? ככה חוסכים על ביטוח הרכב

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 29.12.2021

כל בעל רכב, כידוע, צריך לרכוש פוליסת ביטוח רכב. עליו לרכוש פוליסת ביטוח חובה שהמדינה מחייבת אותו, וכן הוא ירצה לרכוש פוליסת ביטוח מקיף וביטוח צד ג', זאת בשביל שלא יצטרך להתמודד עם ההשלכות הכלכליות במקרים שנגרם נזק לרכב שלו או שהוא גורם נזק לרכב ורכוש של מישהו אחר. מדובר בעלות של מאות או אלפי שקלים בשנה. מה עושים כשמחזיקים מספר כלי רכב? יותר מרכב אחד במשפחה? ככה חוסכים על ביטוח הרכב
כל מי שיוצא בבוקר עם הרכב שלו לעבודה, יכול לדעת מבלי לקרוא נתונים רשמיים, שכמות כלי הרכב בישראל היא עצומה, הן ביחס לאוכלוסייה והן ביחס לגודל המדינה. הנתונים מלמדים על יחס של כמעט 400 כלי רכב ל-1000 תושבים. בהרבה מאוד משפחות יש יותר מכלי רכב אחד, בוודאי כשמדובר על משפחות בהן שני ההורים עובדים, אחת כמה וכמה אם מדובר במשפחה שיש בה נערים ונערות המחזיקים רישיון נהיגה. 
 
כשמסתכלים על הנתונים ברמת המיקרו, ברמת המשפחה, אז אפשר להניח שמדובר בהוצאה כספית עצומה, לא בהכרח בהקשר של עלויות רכישת הרכבים (מדובר בהוצאה חד פעמית, הרבה פעמים לא מדובר ברכבים חדשים אלא משומשים וזולים יותר), אלא בהקשר של עלויות האחזקה. למשל, כל מה שקשור לעלויות פוליסות ביטוח לרכב. 
 
כל בעל רכב, כידוע, צריך לרכוש פוליסת ביטוח רכב. עליו לרכוש פוליסת ביטוח חובה שהמדינה מחייבת אותו, וכן הוא ירצה לרכוש פוליסת ביטוח מקיף וביטוח צד ג', זאת בשביל שלא יצטרך להתמודד עם ההשלכות הכלכליות במקרים שנגרם נזק לרכב שלו או שהוא גורם נזק לרכב ורכוש של מישהו אחר. מדובר בעלות של מאות או אלפי שקלים בשנה. 
 

מה עושים כשמחזיקים מספר כלי רכב? 

במקרה בו מחזיקים יותר מרכב אחד במשפחה, אז באופן טבעי צריך לרכוש פוליסות ביטוח לכל כלי הרכב.
לא משנה אם מדובר בבעל רכב אחד, הרי שהוא צריך לבטח את כל הרכבים שברשותו. זאת על מנת להגן על עצמו ועל הנהגים המשתמשים ברכב. 
במקרה של ביטוח חובה, הרי שהמדינה מחייבת בעל רכב לבטח כל רכב שברשותו, לא משנה אם הוא מבוטח על רכב ספציפי, עליו להיות מבוטח גם על רכבים אחרים. הוא ירצה כמובן גם לבטח את רכבו בביטוח מקיף או בביטוח צד ג'. 
 

כיצד אפשר לחסוך בעלויות

חברות ביטוח מכירות בכך שמבוטחים רבים שלהן מחזיקים יותר מכלי רכב אחד, לכן הן מציעות מסלול מוזל של ביטוח רכב עבור מי שמחזיק יותר מרכב אחד. כך הן בעצם מנסות למשוך אליהן כמה שיותר לקוחות. כך שאם ישנו רכב עיקרי במשפחה או רכב מהעבודה, הלקוח יכול לקבל הנחה משמעותית בפרמייה על הרכב השני.
אחד הכלים המאפשרים למצוא פוליסות ביטוח לרכב שני, שלישי וכן הלאה, במחירים מוזלים, הוא מנוע השוואת הביטוח של סוכנות הביטוח Wobi, אשר מאפשר לבעלי רכבים להשוות מחירים בין הצעות שונות של חברות ביטוח ולקבל הצעות משתלמות מכל חברת ביטוח. בצורה כזו, אפשר גם ללמוד מה כל חברה מציעה וגם לקבל את ההצעות המשתלמות ביותר מבחינת עלויות. 
 
בסופו של דבר, אפשר ליהנות מפוליסות ביטוח בתנאים אטרקטיביים, גם אם מחזיקים יותר מרכב אחד בבית. כך חוסכים בעלויות אחזקת הרכב ונהנים מתגמול מלא. 
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו