עדן הראל ועודד מנשה: סודות מהזוגיות - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

עדן הראל ועודד מנשה: סודות מהזוגיות

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 26.11.2011

עדן הראל ועודד מנשה הם הזוג האולטימטיבי שכולנו היינו רוצים להיות: פגשנו אותם לשיחה, כשהגיעו להשתתף בפאנל מומחים באירוע 5 כוכבים במסגרת ההשקה של חיתולי פמפרס פרימיום החדשים, וניצלנו את ההזדמנות לשוחח איתם על זוגיות, על הורות, על החתלה באמצע הלילה, על ריבים שאפשר לפתור ואיך הם גילו שבעצם... שהם לא מרכז העולם.מאת: שירה עומר באדיבות אתר onlife


עדן הראל ועודד מנשה: סודות מהזוגיות

עדן הראל ועודד מנשה הם הזוג האולטימטיבי שכולנו היינו רוצים להיות: סיפור אהבה שהתחיל מול המצלמות, מפרגנים באמת האחד לשני (או לפחות זה מה שאנחנו ראינו), הורים משקיענים, והם גם נראים לא רע – לחוד וגם ביחד.

 

פגשנו אותם לשיחה, כשהגיעו להשתתף בפאנל מומחים באירוע 5 כוכבים במסגרת ההשקה של חיתולי פמפרס פרימיום החדשים, וניצלנו את ההזדמנות לשוחח איתם על זוגיות, על הורות, על החתלה באמצע הלילה, על ריבים שאפשר לפתור ואיך הם גילו שבעצם... שהם לא מרכז העולם.

 

עוד כדאי לקרוא:

 

השינוי הגדול

הזוג הראל-מנשה מגדלים 3 בנים:  נועם, בן השמונה וחצי, בנה של הראל מנישואים קודמים, ושני בניהם המשותפים, אוריה בן השלוש וחצי וישי בן השבעה חודשים.

שניהם הפכו להורים מאושרים ממקומות אחרים לגמרי.  עדן הייתה נערת mtv פרועה שחיה שנים בלונדון ולא חשבה בכלל על חיי משפחה וזוגיות. במבט לאחור היא אומרת: "אם הייתי צריכה לתת לעצמי עצות לשנים קדימה, הייתי אומרת לעצמי שהמשפחה והבית הם הדברים הכי חשובים. יותר מהכל, זו המהות האמיתית של החיים".

 

עודד שכיהן במשך שנים כמלך הבלתי מעורער של ערוץ הילדים, מסביר שהשנים אז עם הילדים  דווקא לא הכינו אותו לתפקיד של  אבא ובעל. במבט לאחור, הוא טוען כי הבית זה המרכז. "הידיעה שאתה כבר לא מרכז העולם, היא ידיעה מאוד מזככת. יש לך משפחה".

 

הורות: כל הזמן לומדים

"גידול הילדים מלמד אותנו כל הזמן דברים חדשים על עצמנו" מודים השניים.

 עודד: "עדן התחילה ראשונה עם העניין של ההורות, ואני הצטרפתי אחר כך. אבל כולם חושבים ש"הניסיון שלי" בערוץ הילדים עוזר לי  להיות אבא. ממש לא נכון.

 

"אני ממש לא אבא מושלם, אבל אני בהחלט לומד. עדן, מצידה, מפיגה את הפליאה שלנו: "לעודד יש סבלנות מטורפת לילדים, הוא משחק איתם, מצחיק אותם, הרבה פעמים, אני מרגישה שיש לי עוד ילד. הוא נכנס לפעמים למוד של משחקים, עד שהוא שוכח מהכל".

 

חינוך ילדים: 

"הילדים הם המרכז של ההוויה שלנו, ואנחנו עסוקים במרתון הזה של גידול ילדים, עבודה ובית כמו כולם",  אומרת עדן, ועודד מוסיף "זה הדבר שבאמת נותן פרופורציות בחיים – ומי שלא הורה, שיכין את עצמו".

 

עדן, מצידה, תומכת מאוד בחוגים ובפעילויות העשרה – כמה שאפשר. מצד שני, יש טלויזיה בבית והילדים, כמו רוב ילדי ישראל, צופים גם צופים בה. "אני בעד צפייה מפקחת, ואני מסתכלת תמיד על התכנים שהם רואים, ומאשרת מראש. צריך מאוד לברור את התכנים הכי מתאימים".

 

עודד קופץ ומציין ש"הילדים שלנו בכלל לא יודעים שהייתי פעם כוכב ילדים כזה גדול. זה נעשה בכוונה. הדבר היחיד שלקחתי איתי מהרווקות - הוא ההומור, אני מאוד אהב לצחוק איתם".

 

"חינוך הנער על פי דרכו" – הם אומרים, זו הדרך הנכונה, שלהם. "צריך לפנות לכל ילד על פי אופיו ודרישותיו, רק ככה זה עובד" אומרת עדן.

 

תפקידים בבית

 

חלוקת תפקידים שוויונית – זו הדמוקרטיה ששוררת בבית הראל-מנשה, למרות שעודד מציין בשקט שהוא לא מבין כלום בניהול הבית, ומשאיר את העבודה בשמחה לעדן.

 

 "לעדן יש סבלנות אין קץ – אבל היא גם זו שמציבה את הגבולות הברורים בבית. אני אחראי על הבידור והשעשועים" הוא אומר.

 

שניהם מספרים אצלם יש היפוך תפקידים מסורתיים, כמו אצל הרבה משפחות אחרות: "פעם האבא היה מציב גבולות והאמא מפנקת, ואצלנו יש  אהבה ויראה בעיקר כלפי האמא. אני לא טוב בזה", אומר עודד בחיוך.

 

מי אחראי לקום בלילה, להחליף חיתול?

 

 שניהם, כך הם טוענים, קמים בלילה. לעודד, מציינת עדן, לקח זמן עד שהתרגל להחליף חיתול בעיניים עצומות, תוך כדי שינה.

 

עודד מוסיף אנקדוטה, או טראומה, כהגדרתו, מהעבר:  "למדתי על בשרי כמה חשוב לעטוף את הילדים בהגנה ובאהבה. בוקר אחד, נעניתי לבקשתה של אמא להצטלם עם תינוקה ברחוב.

 

התינוק נראה לא הכי מבסוט, ואפילו קצת במצוקה, אבל ייחסתי את זה לפחד שלו ממני כאדם זר. וכשהרמתי אותו, הרגשתי, איך לומר את זה בעדינות? חומר מוצק שלא משתמע לשתי פנים נוחת על חולצתי. הוא לא מחותל??" שאלתי באימה את האמא הנבוכה."הוא מחותל", היא השיבה "אבל במקרים באמת "רציניים" החיתול הזה לא עושה את העבודה"

 

"לנו,  החיבור עם פמפרס היה טבעי לגמרי" אומרת עדן, " אלה החיתולים שהצילו אותנו אחרי שנמאס לנו מתפרחות עור מעצבנות ובהחלט מסייעים לנו בגידול הילד".

 

קריירה

 

 אחרי שנים של מגורים בזכרון יעקב, בפסטורליה ובשקט שהמקום העניק להם, הקריירה החליטה בשבילם לחזור למרכז, וכבר למעלה משנה שהם גרים ברמת השרון.

 

"למקצוע הזה יש יתרונות וחסרונות", מסביר עודד, " יש ימים עמוסים בהם לא נצליח לראות את הילדים כמה ימים ברציפות, ומנגד יש לנו ימים שהם פנויים אליהם לחלוטין".

 

עודד מנחה את התוכנית "קולה של אמא", עדן עסוקה בכל מיני פרויקטים שעדיין לא לפרסום, וביחד עשו לאחרונה פרסומת לרשת ידועה.

 

בסרטון הפרסומת מתוארים יחסים שהם "ממש לא היחסים שלנו" הם אומרים בקריצה. עדן: "שלא כמו בפרסומת ההיא, אני לא בלונדינית, ועודד לא הגיש לי בחיים ארוחת בוקר למיטה. אפילו לא פעם אחת".

זוגיות

ממבט מהצד הם נראים מאוהבים כמו שכולנו זוכרים, מהיום שבו מנשה התיישב על ספת המרואיין בתכנית הראיונות של הראל.

 

עדן: "עודד הצליח להרגיע אותי, הוא קרקע אותי, נותן לי יציבות. בכלל, הוא מושלם בשבילי, כי הוא רגיש, קשוב, מפנק, לארג', מצחיק עד דמעות, ובעיקר חתיך שאין דברים כאלה".

 

עודד: "עדן שורפת אותי באהבה שלה, וזה מדהים. היא פצצה, יפהפיה, מלאת רגש, אימא מושלמת וחברה אמיתית. אני בר מזל אמיתי".

 

והסוד לשימור האהבה והזוגיות עם שלושה ילדים?

 

 שניהם תמימי דעים כי הפתרון מגיע דווקא מהתורה. "אם האישה תוכל לחשוב איך לשמח את בעלה, ולבוא לקראתו, והוא יעשה את אותו הדבר, זה גן עדן, פשוטו כמשמעו".  מסכמת עדן.
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו