יהלום - רומן אירוטי - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

יהלום - רומן אירוטי

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 19.08.2015

העלילה מתרחשת בניו יורק  בין כותלי בית המשפט ומלווה בתיאור של מקרים משפטיים מרתקים תוך שימוש במושגים מעולם המשפט, ומאפשרת הצצה לעולם המשפט בניו יורק.יהלום - רומן אירוטי
עו"ד מיכל אדלר, שמתמחה בייעוץ משפטי לחברות ובהסכמים בינלאומיים, מוציאה לאור את ספרה הראשון – רומן אירוטי שקורא תיגר על הז'אנר. "היהלום" מביא סיפור אהבה סוער בין עורכת דין מצליחה וחזקה לאחד מעורכי הדין הנחשקים בניו יורק. בעלילה אין אלמנטים של מרות כלפי נשים, אין שימוש במילים גסות והיא מלווה בתיאורים של מקרים משפטיים אמיתיים, המעניקים לסיפור ערך מוסף מבחינת הקורא/ת  
 
עו"ד מיכל אדלר נחשפה לז'אנר של רומנים אירוטיים רק לפני מספר חודשים. כשקראה אותם, צרם לה מאוד כי ברבים מהרומנים מוצגת האישה כחלשה ונתונה למרות. גם את העניין השימוש במילים גסות בתיאורי מגע מיני בחלק מאותם רומנים היא לא אהבה, ומתוך כוונה להראות שאפשר גם אחרת היא כתבה את הרומן האירוטי "היהלום". זהו ספרה הראשון של אדלר, המתאר סיפור אהבה עמוס בתשוקה בין שני עורכי דין. סגנון הכתיבה שונה מאוד מהמקובל בז'אנר – בסיפורה של אדלר הגיבורה היא עורכת דין מצליחה אישה חזקה, העלילה נטולת יחסי מרות וקטעים של מגע מיני אינם כוללים מילים גסות. 
 
העלילה מתרחשת בניו יורק  בין כותלי בית המשפט ומלווה בתיאור של מקרים משפטיים מרתקים תוך שימוש במושגים מעולם המשפט, ומאפשרת הצצה לעולם המשפט בניו יורק. הספר מביא את סיפורה של ג'ניפר שילדס, עורכת דין מצליחה שהתחילה לעבוד כשותפה במשרד עורכי דין גדול, מהנחשבים  בניו יורק.
כאשר היא מגיעה לבית המשפט לדיון הראשון שלה מטעם המשרד בו היא שותפה, היא מגלה כי עליה להתמודד מול אחד מעורכי הדין הטובים והנחשקים ביותר בניו יורק, אדם ג'ונס. 
"היהלום" הוא סיפור אהבה בין שני אנשים חזקים שנלחמים על שליטה ועל ניצחון בכל התחומים בחייהם. הרומן האירוטי, שמתאר סיפור של אהבה עזה, תשוקה אדירה, משחקי שליטה, מלחמה וניצחון בבית המשפט ומחוצה לו, מבוסס בחלקו על חוויות אמיתיות מחייה של מיכל אדלר מהתקופה בה התגוררה בניו יורק. 
 
לאחר שנתיים בניו יורק היא חזרה לישראל, וכיום היא נשואה, אמא לשניים, עוסקת כיועצת משפטית לחברות, ומתמחה בהסכמים בינלאומיים. "הספר שכתבתי הוא מבחינתי עוד מקום לביטוי העצמה נשית", מסכמת אדלר. 
 
קראתי את הספר, מרותקת מתחילתו עד סופו. העלילה מעניינת וסוחפת והאירוטיקה מוסיפה עוד אש ועניין לקריאה. יש בספר גם מתח, גם דרמה, גם רומן ...לא הפסקתי לצחקק לאור שנינותם של כוכבי העלילה. אני כבר מחכה בקוצר רוח לספר המשך. מאוד ממליצה...
 
"היהלום" בהוצאת ספר לכל.
376 עמודים 
79 שקל למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו