פגישה אישית ללא תשלום עם מיילדת לקראת הלידה - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

פגישה אישית ללא תשלום עם מיילדת לקראת הלידה

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 03.12.2017
פגישה אישית ללא תשלום עם מיילדת לקראת הלידה
מהו הרגע שבו צריך להגיע לחדר הלידה ? מה צריך להביא ? שירות חדש ללא עלות בחטיבת נשים ויולדות במרכז הרפואי קפלן, בניהולו של פרופ' אלון בן אריה, ייתן מענה לכל השאלות בפגישה אישית בין מיילדת מנוסה ובין אישה הרה לדון בנושאים הקשורים בתקופת ההיריון, תהליך הלידה, הטיפול בתינוק והאשפוז לאחר הלידה. הפגישה נועדה להפחית חרדות מהלידה, ביצוע תיאום ציפיות ושחווית הלידה תהיה דומה ככל שניתן לציפיות של היולדת ומשפחתה. צוות המיילדות הנרחב והאיכותי בקפלן יעביר ליולדת המלצות אישיות הנסמכות על 576 שנות ניסיון מצטבר ו 240,000 קולות של בכי ראשון... 
 
תהל ופלג קילמן כתר, תושבי קיבוץ רבדים, הגיעו לחטיבת נשים ויולדות קפלן מספר שבועות טרם הלידה אמרו כי מדובר בשירות מעולה כי נשים לא יודעות את התהליך לפני שהוא קורה ויש חשיבות רבה לכניסתן לחדר לידה כשהן רגועות ומרגישות בידיים בטוחות. "נראה שהפגישה האישית עם מיילדת מנוסה שעברה כבר אלפי לידות תעניק את המענה הזה, ולכן השירות הוא חשוב וחיוני עבור היולדת ובן זוגה", אמרה תהל. 
 
סיגל חן, אחות אחראית חדר לידה במרכז הרפואי קפלן, בעלת ניסיון של 19 שנים כמיילדת בכירה שהיתה אחראית על אלפי לידות, מסבירה כי הפגישה מיועדת לנשים בהריונן הראשון אשר לא חוו תהליך לידה לפני כן וגם לנשים בלידות חוזרות אשר חווית הלידה שלהן בעבר הייתה שונה מכפי שהם ציפו. "בפגישה הן יכולות לעבד את תהליך הלידה הקודמת ולהבין האם והיכן ניתן לשנות כדי שהפעם החוויה תהיה מתקנת", היא מסבירה.
 
"במהלכה יהיה מענה מקצועי ומלא על שאלות כגון מתי להגיע לחדר לידה, מה חשוב להביא, מי המלווים בחדר לידה , מהן החששות שלה מהלידה, תנוחות אפשריות בלידה, תנועתיות בלידה ודרכים לשיכוך כאבים, הלידה מנקודת מבטו של בן/בת הזוג, אפשרות ללידה נרתיקית לאחר ניתוח קיסרי, לידה עם סכרת הריונית, הנקה, השהות עם התינוק לאחר הלידה ונושאים החשובים מבחינת הטיפול בו". 
 
הפגישה היא אינטימית, נקבעת מראש ובה נוכחים מיילדת, יולדת ומלווה לפי בחירתה, וזאת כדי להעניק ליולדת פרטיות לשאול את כל השאלות המטרידות אותה. בסופה של הפגישה תצא האישה ההרה עם תכנית לידה המתאימה בדיוק בשבילה ותכלול את העדפותיה ללידה האופטימלית מבחינתה ואת בקשותיה לגבי השהות עם התינוק והטיפול בו. "תכנית לידה שנכתבת מראש ברוגע תוך שימת לב לפרטים  תחסוך מהאישה את הדאגה שמא תגיע לחדר לידה מלווה בצירים כואבים ולא תזכור לבקש מהצוות את כל אותם דברים שחשבה עליהם לפני. את תכנית הלידה היא תמסור לצוות בהגיעה לחדר הלידה וכך תוכל לוודא שהצוות ידע את העדפותיה ללידה וישתדל לפעול על פיהם תוך כדי שמירה על בטחונה ובטחון היילוד", מפרטת סיגל. 
 
לתאום פגישה אישית עם מיילדת ניתן לפנות למספר  *6977למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו