קבלת לידה באמבולנס - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

קבלת לידה באמבולנס

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 15.04.2018
קבלת לידה באמבולנס
 
המשמרת הראשונה של מתן מזרחי כחובש רפואת חירום ונהג אמבולנס בתחנת מד"א במודיעין ושל אוריאל סמסון חובש מלווה באמבולנס החלה עם חיוך. סמוך לחצות, כחצי שעה לאחר תחילת המשמרת, קיבל צוות אמבולנס קריאה על אישה בהריון עם צירי לידה תכופים. מתן ואוריאל שהגיעו במהירות למקום בדקו את היולדת והחלו בפינוי לבי"ח וולפסון, אלא שתוך כדי הפינוי, כאשר הם נמצאים על כביש מס' 1, הבינו חברי הצוות כי הלידה מתחילה והם יצטרכו ליילד בעצמם. מתן עצר את האמבולנס בצדי הדרך ויחד עם אוריאל קיבלו את התינוק לאוויר העולם.
 
כהוקרה ותודה לצוות, הזמינו היולדת אורלי בוחניק ובעלה יוסי את החובשים אוריאל ומתן להשתתף בברית של הרך הנולד, אורי. מתן מזרחי, נהג אמבולנס וחובש שיילד את התינוק, סיפר: "קיבלנו קריאה על אישה בהריון שלישי עם צירי לידה. כשהגענו היא המתינה לנו בכניסה לבניין ולאחר בדיקה ראשונית העלנו אותה לאמבולנס ובליווי בעלה התחלנו בפינוי לבית החולים. בדרך התגברו הצירים והבנו שהתינוק מגיח לאוויר העולם - ושהלידה לא תתרחש בבית החולים, אלא כאן ועכשיו. עצרתי בצד הדרך, הוצאנו את ערכת הלידה, וכעבור 2 דקות הגיח לעולם תינוק חמוד ובריא - ומיד החל לבכות. השלמנו את הליך הלידה, כולל חיתוך של חבל הטבור והמשכנו בפינוי לבי"ח כשהוא בחיק אמו. לא תיארתי לי שבנסיעה הראשונה שלי כנהג אמבולנס, כבר אוזעק לסייע ליולדת, ובוודאי לא שהלידה תתרחש ממש בתוך האמבולנס. זו תחושה עילאית, והאירוע הכי מרגש שהיה לי במהלך השנים שהתנדבתי במד"א כמתנדב נוער ובמהלך ההכשרות שעברתי עד היום. ריגש אותנו מאוד לקבל ממשפחת בוחניק את ההזמנה להשתתף בברית ולהחזיק שוב את התינוק החמוד אורי והפעם כשהוא לבוש בבגדים חגיגיים. אני מאחל למשפחת בוחניק הרבה מזל טוב ונחת"
 
היולדת אורלי בוחניק "זאת הייתה חוויה מיוחדת במינה ומרגשת מאוד. אנחנו שמחים שזכינו להיות מטופלים בידי מתן ואוריאל, שתפקדו באופן מקצועי והשרו עלינו תחושת ביטחון ורוגע. אלוהים שלח לנו מלאכים שומרים."
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו