מלאכי יום הולדת - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

מלאכי יום הולדת

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 23.12.2011

מלאכי יום ההולדת, הם אנשים טובים, שהקימו עמותה שמטרתה לאפשר לכל ילד לחגוג יום הולדת, גם אם המצב הכלכלי בבית קשה, ולא מאפשר להורים לחגוג לילדים.מאת: יעל סנדלר

 


מלאכי יום הולדת

מלאכי יום ההולדת, הם אנשים טובים, שהקימו עמותה שמטרתה לאפשר לכל ילד לחגוג יום הולדת, גם אם המצב הכלכלי בבית קשה, ולא מאפשר להורים לחגוג לילדים. בעמותה, יש מתנדבים אשר מפעילים בהתנדבות ימי הולדת, ויש תורמים, אשר תורמים ערכת יום הולדת במחיר של כמאתים שקלים, ערכה אשר יכולה לשמח עד מאוד ילדים שלא יוכלו לחגוג בלעדיה.

ניתן לתרום לעמותה כסף, או להתנדב להעביר הפעלות לילדים ביום ההולדת. כמובן שניתן גם להעזר בעמותה, אם אין לכם מספיק כסף לחגוג יום הולדת לילדיכם.

על העמותה שמעתי לראשונה בשיחת רדיו בתכנית של ענת דולב ברשת ב' בשעה שלוש, הנקראת "בשלוש". ענת ראיינה את מנכ"ל האגודה, והחלטתי להתקשר ולברר האם העמותה תוכל לעזור לי לחגוג יום הולדת לביתי.

כמה עצוב יכול להיות ילד שכל חבריו חוגגים יום הולדת, ורק הוא אינו יכול לחגוג? בעיניו אפשר לראות עד כמה הוא מאוכזב ועד כמה הוא מביט בקינאה בחבריו. ילד בגיל הגן אינו יכול להבין מדוע כולם חוגגים ורק הוא לא חוגג.

השנה לא יכולתי לחגוג לביתי יום הולדת, לצערי, לא היה לי תקציב לכך. ויתרתי על יום ההולדת, אבל מלאכי יום ההולדת לא ויתרו על יום ההולדת של ביתי, והבטיחו לחגוג לה יום הולדת שמחה וכייפית. אני כמו תמיד, מיד התרגשתי ועיני התחילו לדמוע. ביתי שמחה לשמוע שתהייה לה יום הולדת, אבל היא לא הבינה מדוע יום ההולדת שלה לא יכול להיות בקניון, או ביער הנסיכות והגמדים כמו של כל חברותיה מהגן. היה קשה להסביר לה שיום ההולדת שלה יהיה יום מיוחד, אבל את החגיגה נקיים במתנ"ס, ותהייה לה מפעילה נחמדה, ויהיו משחקים, ותהייה עוגה, ויבואו הילדים מהגן, והיא תקבל מתנות. בכל פעם שרק התחלתי לדבר על הנושא, חזרה ביתי לחלום שלה ליום הולדת בבאולינג בקניון, וסירבה להרפות. החלטתי פשוט לא לדבר על כך יותר. אבל חוטי מסיבת יום ההולדת התחילו להירקם, בזכות שריל מהעמותה, ובזכות אורלי, שחיפשה לביתי מקום לחגוג בו.

 

מור חביב נבחרה להיות המפעילה ביום ההולדת שביתי חגגה. אחרי כמה שיחות טלפון, מישל כבר התחילה להתלהב, היא סיפרה למור איזה משחקים היא אוהבת, מה היא אוהבת לעשות. ומור הבטיחה לה יום הולדת מקסים. מור גם הבטיחה, שהיא תעשה עוגה למסיבת יום ההולדת. 

לילה לפני יום ההולדת לביתי היה קשה להירדם. היא שאלה מי יבוא ליום הולדתה, ואם יבואו, ואיך תהייה יום ההולדת, ומה יהיה בה, ולא על הכל ידעתי לענות. גם אני התרגשתי כאם. התרגשתי מכך שיש אנשים טובים שמוכנים במסירות לעשות הכל כדי לגרום לילד אחד אושר. ילד שבמקרה להוריו אין די כדי לחגוג לו יום הולדת. גם אני לא נרדמתי כי חשבתי איך יהיה ומה יהיה, והאם יהיה מוצלח, והאם יבואו ילדים מהגן? האם כל ההורים קיבלו את ההזמנות שחילקנו בגן ושלחנו בדוא"ל.

 

יום ההולדת הגיע, ביתי לבשה שמלה לבנה, שקניתי לה בסוף עונה, והרגישה שהיא לפחות נסיכה. היא מאוד התרגשה. במתנ"ס כבר היו בלונים, ובדים צבעוניים, ומחצלות ומזרנים, ומור, המפעילה המקסימה, כבר נתנה יד לביתי והן ביחד החליטו איזה משחקים הן ישחקו עם הילדים, מתוך ערכת יום ההולדת.

 

מלאכי היומולדת מנסים להתאים עצמם לרצון הילדים למשל עם הפעלות לילדים, בישול לילדים ועוד... העמותה משתמשת לרוב בערכת יום הולדת. הערכה היא ערכת משחקים של רחוב סומסום, שהילדים מאוד אוהבים את הדמויות שלהן. סמל העמותה מוצנע בערכה, אבל מופיע בכל פרטי הערכה ובערכה עצמה.

הילדים התחילו להגיע למתנ"ס, השירים ליום ההולדת, שגם הם מתוך הערכה, התחילו להתנגן, וילדת יום ההולדת הקטנה, נעטפה בחיוכים, והייתה מאושרת כפי שלא הייתה מאושרת מעולם.

למסיבה הגיעו 23 ילדים מתוך כ33 ילדי הגן, מור הפעילה אותם במשחקים עם המון כבוד לחוגגת המסיבה הקטנה, אשר הרגישה שהיא שותפה בפעילות, ומנצחת על החגיגה.

לקראת סוף המסיבה הביאה מור את העוגה שהכינה, עוגת שתי קומות שעליה שמה של נסיכת המסיבה. נסיכת המסיבה כיבתה את נרות יום ההולדת, כשכולם מסביב שרים לה: שתזכי  לשנה הבאה... מור סיפרה לנו שזאת העוגה הראשונה שהיא עושה.. ושהיא עשתה אותה בעזרת היוטיוב. אם לא היינו יודעים זאת, הייתי יכולה לחשוב שיש לאמא שלה קונדיטוריה.

פחדתי שיהיה לביתי יום הולדת עצוב. אני אם חד הורית, לביתי אין אבא, הורי השנה לא היו יכולים להגיע למסיבה בגלל סיבות בריאותיות, והייתי לבד, לבד ולא לבד, עם מור ומלאכי יום ההולדת לא הרגשתי לבד, וגם ביתי לא הרגישה לבד.

מלאכי יום ההולדת העניקו לה חוויה כל כך חשובה של שימחה, שאי אפשר לקנות בכסף.

בסוף יום ההולדת קיבלנו אגרת שבה כתבנו מכתב תודה לתורם. איני יודעת מי תרם לביתי את יום ההולדת שלה, כי שמו אינו מופיע, וגם הוא לא ידע למי הוא תרם את יום ההולדת.

אני מודה לתורם, שאפשר לי להעניק לביתי יום הולדת, לשמח אותה כל כך. ובעיקר אני מודה, שיש אנשים טובים באמצע הדרך בישראל, שאיכפת להם, ומוכנים לתרום מכספם ומזמנם בשביל לשמח ילדים. 

 

ושריל אומרת: "הקמתי את העמותה הזאת כי אני מאמינה שלכל ילד מגיע לחגוג יום הולדת. אני פשוט מאושרת לשמוע שכאשר מספרים לי שילדים זכו לחגוג יום הולדת בכבוד ובשמחה כמו שמגיע לכל ילד ואם. גיליתי שיש המון אנשים בעולם שזה עושה להם טוב לעשות טוב לאחרים". יש אנשים שהשנה היו זקוקים לעזרה ושנה הבאה אולי אנשים אחרים יזדקקו לה. העולם הוא עגול. אנחנו במלאכי יום הולדת שמחים שהילדים שמחים ומקוים שכל הברכות והאיחולים שהילדים מקבלים ליום הולדת שלהם – יתגשמו".  חשוב להזכיר שצוות מלאכי יום ההולדת כולל את: רותי, שריל, אורלי ומלאכי יום הולדת, מתנדבים רבים, באשר הם, אשר משמחים את הילדים החוגגים.

 

אז אם גם מצבכם הכלכלי לא מאפשר לכם לחגוג יום הולדת לילדכם, אתם מוזמנים לפנות אל עמותת מלאכי היומולדת. ואם מצבכם הכלכלי מאפשר לכם לתרום ולהעניק יום הולדת לילד שהוריו לא יכולים לממן לו, גם אתם מוזמנים לפנות אל העמותה ולתרום.
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו