סיפור הלידה של דוד חי - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

סיפור הלידה של דוד חי

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 25.05.2013

הרופא אמר לו כך: "לאישתך זה לא מסוכן אבל, אין סיכוי להריון הזה... יכול ליפול לבד וגם אם הוא ימשיך התינוק יהיה עם בעיות גפיים נשימה עיוותים  בגוף וכו׳.."סיפור הלידה של דוד חי

 כמעט והפסדנו אותו..

הכל התחיל בשבוע 18 בדיקה שיגרתית אצל הרופאה המקסימה שלי עושה אולטראסאונד- מיעוט מים קיצוני! שלחה אותי לבירור בהריון בסיכון גבוה בבית חולים התור היה לשבוע 20 שוב אולטראסאונד ושוב מיעוט מים קיצוני וכשאני שאלתי את הפרופסור שעשה לי את האולטראסאונד מה עם העובר הוא אמר שהוא לא רואה בעיה באברים החיוניים ועדיין הרופאים היו ממש נחרצים לגבי ההריון.

בעלי שאל את הרופא מה עושים ואם זה מסוכן לי הרופא אמר לו כך: "לאישתך זה לא מסוכן אבל, אין סיכוי להריון הזה... יכול ליפול לבד וגם אם הוא ימשיך התינוק יהיה עם בעיות גפיים נשימה עיוותים  בגוף וכו׳.." ״עובר לא יכול לחיות בלי מים כמו שאנחנו לא יכולים לחיות בלי אויר״ ושחובה לעשות הפסקת הריון בהקדם! אני מרגישה אותו זז לא יכולה ככה להפיל מרגיש לי ממש רצח יצאנו מביה׳ח ממש עם תסכול ודמעות.

רוצים להתייעץ עם רב מה לעשות להפיל או לא , צריכים להחזיר תשובה בעוד יומיים, ערב פסח.

מהלחץ וההכנות לא שאלנו ולכן לא נסענו לביה׳ח, עוברים את ליל הסדר אני מרגישה מצוין יום ראשון שני שלישי עוברים ובערב אני מרימה ידיים להוריד משהו מלמעלה... ומרגישה טפטוף ירידת מים ודאית! דמעות ומחשבה שאכן ההריון הסתיים נוסעים לביה׳ח אחר!!

למעייני הישועה בבני ברק ושם לאחר כמה בדיקות נאמר לנו  שהעובר בסדר אכן ירידת מים בשבוע 21 ואני נשארת להשגחה.. בעלי נוסע לנהריה לקבל ברכה מר׳ דוד אבוחצרה .

שבוע ועוד שבוע ,מתחיל גם דימום וכל יום מים מחדש 3 פעמים בשבוע אולטראסאונד. 10 שבועות ששמרו עליי המלאכיות במחלקת נשים נתנו לי ולעוד רבות כח להמשיך ולסחוב עוד יום.

ואז בשבוע 31+5 בבוקר יום חמישי 14.6.2012 ציר חזק שלא מפסיק -מתקשרת לבעלי בדמעות עושים מוניטור אין דופק הרופא אומר הפרדות שיליה מריצים אותי עם המיטה של המחלקה ובעלי לידי שהגיע בשניות ממש, לחדר ניתוח ושם נולד הנסיך החמישי שלנו בריא ב׳ה 1,800קילו.

הוא היה חודש בפגיה ריצות בית פגיה וכל זה עם המון כח נפשי והכל עבר אנחנו בבית ארבעת הילדים שהיו אצל חמותי שתהיה בריאה חזרו לשיגרה וממשיכים לחיות .

היום קצת לפני יומולדת שנה אנחנו חושבים רק מה הינו מפסידים אם היינו מפילים את האוצר היפה והטהור הזה. דוד חי שנקרא על שם רבי דוד אבוחצרה שבירך ואמר לנו כל הזמן אמא בריאה ועובר בריא באמת בריא ויפיוף אמיתי .
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו