אינקובטור תלת מימד - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

אינקובטור תלת מימד

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 27.11.2013

"אמבייסקופ" – אינקובאטור חדשני הפועל בעזרת רובוט ויכול לצלם עד כ- 12 עוברים בו זמנית, מרגע ההפריה למשך 72 שעות רצוף והכול ללא נגיעת אדם, נכנס לשימוש ביחידה להפריה חוץ גופית בבית החולים "ליס" ליולדות.אינקובטור תלת מימד
"אמבייסקופ" – אינקובאטור חדשני הפועל בעזרת רובוט ויכול לצלם עד כ- 12 עוברים בו זמנית, מרגע ההפריה למשך 72 שעות רצוף והכול ללא נגיעת אדם, נכנס לשימוש ביחידה להפריה חוץ גופית בבית החולים "ליס" ליולדות.
 
פרופ' עמי עמית, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית מסביר: "היום יותר מבעבר, זוגות, יחידניים מקרב האוכלוסייה הגאה ונשים רווקות בגיל מתקדם, נאלצים לעבור טיפולי פוריות על מנת להגשים את חלומם להיות הורים. 'אמבייסקופ' הינו רובוט חדשני שמרושת במצלמות ושמסוגל לצלם עד כ-12 עוברים בו זמנית באיכות מקסימאלית ובתלת מימד. איכות הצילום מגלה באופן ברור אלו מבין העוברים שנשאבו מהאישה הוא הבריא ביותר ורק אותו מכניסים לרחם להמשך תהליך ההיריון". 
 
לדברי פרופ' עמית "בזכות המכשיר ניתן להשיג עוברים טובים יותר, הריון תקין ללא סיבוכים ולהוריד בצורה משמעותית את ההריונות מרובי העוברים.
המכשיר מאפשר לנו לאבחן עוברים שנושאים מחלות כמו סיסטיק פברוזיס, ניוון שרירים, סרטן שד גנטי ועוד ולהחזיר לרחם את העוברים שלא נושא את גנים אלו".
 
פרופ' עמית מדגיש כי בזכות המכשיר ניתן למנוע תופעה של הריון מרובה עוברים שהינו הריון בסיכון גבוה שכ– 30 אחוז מההריונות בו סובלים מסבוכים וסכנה לפגות. "אם בעבר היינו מחזירים לרחם 2-4 עוברים ומסתכנים בהריון תאומים או שלישיה ואז עושים דילול שכן היריון זה הינו בסיכון, הרי שכעת עוד כשהם מחוץ לרחם עושים סינון ומחזירים רק את העובר הטוב ביותר מה שמגדיל את אחוזי ההצלחה של ההפריה באופן משמעותי".
 
 
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו