פונדקאות בחו"ל: לא מוותרים על הזכות להיות הורים - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

פונדקאות בחו"ל: לא מוותרים על הזכות להיות הורים

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 06.05.2021

זוגות רבים מגלים כי הם אינם מסוגלים להביא ילדים לעולם וזאת לאחר עשרות טיפולי פוריות מתישים. אי לכך אותם זוגות זקוקים לשירותים של אם פונדקאית שתישא את התינוק ברחמה, ותסייע לזוג להפוך להורים מאושרים.פונדקאות בחו"ל: לא מוותרים על הזכות להיות הורים
זוגות רבים שאינם יכולים להביא ילדים לעולם וטיפולי ההפריה לא צולחים, עשויים להמתין זמן רב ולשלם הון כדי לקבל שירותי פונדקאות בישראל. למרבה המזל, עדיין פתוחה בפניהם האפשרות לבצע את תהליך הפונדקאות בחו"ל. במאמר זה נדון בתהליך הרפואי, בשלבים השונים שהזוג עובר ובמקום שהכי משתלם לבצע את התהליך.
 

איך מתבצעת פונדקאות מהבחינה הרפואית?

הורים שמעוניינים בילד שיישא את הגן של אחד מהם, יכולים לפי החוק להשתמש בזרע של האב או בביצית של האם וכך נוצר עובר בתנאי מעבדה.
עוד לפני תהליך ההפריה, מתבצעות לפונדקאית המיועדת סדרת בדיקות קפדניות אשר תואמות לפרוטוקולים ישראלים כולל אבחון פסיכולוגי מקיף. במהלך הבדיקות נבחן הרחם של הפונדקאית המיועדת ומסוגלותו לשאת תינוק נוסף (הפונדקאיות הן אימהות שילדו פעם אחת ילד בריא). בנוסף, נבדקת הזווית הנכונה ביותר להחדרת העובר כבר בשלבים הראשונים. לאחר מכן, אם הנבדקת אכן בריאה ומוכנה לתהליך היא מתחילה לקבל טיפול תרופתי שנועד להגביר את פוריותה. בין השאר טיפול זה גורם לרירית הרחם להתחיל להתעבות כדי שהרחם יהיה מוכן יותר לקליטת העובר. 
 
הסיבה לטיפולים המקדימים היא שתהליך ההיריון מעובר בתנאי מעבדה שונה מעט מהריון סטנדרטי, שבו ביצית של האישה מופרית ומגיעה לרחם. לפני החדרת העוברים יש לוודא כי הרחם מוכנה לקלוט את העובר בתנאי אופטימליים ולהמשיך את ההיריון.
חשוב לבצע את התהליך הרפואי בסיוע של רופאים גניקולוגיים מומחים, אמבריולוגיים ומיילדים מקצועיים כדי לוודא שמשלב הבדיקות הראשוניות ועד הלידה תהליך ההיריון מתקיים כשורה.
 

איך מתבצעת הפונדקאות מבחינה חוקית?

כיום, לאור הרגולציה המחמירה של חלק מהמדינות בהליכי פונדקאות חשוב לעבוד בסיועה של סוכנות מתאימה המכירה את החוקים על בוריים במדינה שבה מתכוונים לבצע את התהליך. המדינה המומלצת בתחום זה היא גיאורגיה, המקלה על נשים להיות פונדקאיות, ויש לבצע את ההליך הבירוקרטי הנדרש כדי לאשר את הוצאת הילד מגאורגיה והעברתו לארץ. את התהליך הזה חשוב מאד לבצע עם חברה הבקיאה בחוקי המדינה ומלוו באמצעות עו"ד מקצועי.
 

פונדקאות בגיאורגיה בליווי של רופאים ישראלים

זוגות רבים חוששים בצדק לבצע את תהליך הפונדקאות בחו"ל משום שאינם דוברים את השפה ואינם רוצים לעבוד עם רופאים זרים. חברת מנור־מדיק מובילה את התחום בישראל ופתרה את הבעיה. היא גייסה צוות רופאים ישראלים המומחה בתחום, ויצרה סיירת בת 65 אנשים של כל אנשי המקצוע השותפים בתהליך. כך, מהרגע הראשון ועד האחרון ההתקשרות מתבצעת בשפה העברית עם רופאים מקצועיים מישראל אשר מספקים תחושת ביטחון ואחריות רפואית. נוסף על כך, זוהי החברה היחידה שאינה משמשת כמתווכת בין נותני שירותים לזוג וכל הפעולות הרפואיות, המשפטיות והלוגיסטיות מתבצעות על־ידי צוות החברה במסירות אין קץ.
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו