הטפיל המאושר וכל השאר - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

הטפיל המאושר וכל השאר

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 09.01.2022

קבוצת התיאטרון משו- משו  הירושלמית מגיעה עם הצגת ילדים חדשה בשם: 'הטפיל המאושר וכל השאר'. לתל אביב וב 9.1.22 יעלו את ההצגה בתיאטרון ענבל.הטפיל המאושר וכל השאר
הצגת הילדים 'הטפיל המאושר וכל השאר': הצגה בבימוייה של ברכי ליפשיץ, הלוקחת את הצופים לצלילה מעמיקה לעולם המסתורי של החרקים, שמנהלים ממש חיים עשירים ומלאים.  בתלבושות מרהיבות של המעצבת יערה צדוק, החרקים זוחלים, ומתגלגלים משנים את צבעם וצורתם ומעלים כל הזמן שאלות מה הם רוצים להיות? זחלת שניזונה מביצים שהטפיל רק מבקש איך לקחת ולגנוב לה את המזון שלה. חיפושיות שרודפות אחרי כדורי זבל ריחניים, טפיל שמדקלם שירים, פקעות חסרות סבלנות שמחכות להפוך לדבר המהמם הבא עד שהיא בוחרת להפוך לפרפר ונעלמת מהר מאוד, כדור זבל שמתגלגל ואוסף אחריו כל מה שדבק בו. הילדים ומבוגרים מתבוניים בסיטואציות המשקפות ומלמדות התמודדויות כמו שמירת גבולות, איך לזהות נצלנות? איך לדרבן את הילדים לדבר על רגשותיהם ולעמוד על שלהם, משמעות החיים ועוד. היא חושפת אותנו למושאים רגשיים חברתיים עמוקים דרך עולם החרקים,  כאשר הילדים מוצאים את הדמויות שלהם להזדהות.
 

יוצרי ההצגה:  

כתיבה: ענבל לורי וברכי ליפשיץ.
ניהול אומנותי: יעל גדעוני
בימוי: ברכי ליפשיץ.
תנועה: שלי פלמון
עיצוב חלל ותלבושות: יערה צדוק.
עיצוב תאורה: נועה אלרן
מוזיקה: דניאל קיצ'לס
שחקנים:  רוית אשכנזי, אושר גלעד, אורן הגני, דניאל עובדיה, נתנאל רפפורט.
מנהלת הפקות: גאל שמואל
הפקה: נגה אשר.
 
תיאטרון משו-משו הוא אנסמבל אמנים יוצר עם הקהילה בה הוא שוהה ובתוכה, ובמטרה להנגיש תיאטרון לאוכלוסייה שפחות נחשפת אליו. הוקם ב-2009 ביוזמתה של מירית ינאי ויעל גדעוני, שתיהן בוגרות מגמת בימוי בסמינר הקיבוצים.
התיאטרון הוקם מתוך חזון לייצר תיאטרון קהילתי איכותי ומקצועי, בפריפריה ולא רק בגוש דן.  הקבוצה יוצרת וחוקרת בתוך הקהילה בה הם מתגוררים ולמען המקום במטרה לחבר בן אנשים בשכונה. מדובר בקבוצת אמנים, שעובדת ביחד לאורך זמן, ונטועה בתוך קהילה מקומית. קבוצת התיאטרון הוזמנה לשכונת קריית יובל בירושלים, להקים שם את קבוצת התיאטרון החברתי שלהם. שכונת קריית יובל מונה כ 70,000 תושבים המהווים את המיקרוקוסמוס של החברה בישראל על כל האתגרים שלה, מגזרים, קונפליקטים ויתרונות הקהילתיות.
גרים באותה שכונה, יהודים, ערבים, חילונים, דתיים, חרדיים. עולים חדשים 
למירית ויעל בוגרות סמינר הקיבוצים התצטרפו עם הזמן בוגרים מבתי הספר למשחק הירושלמים, מניסן נתיב, אוניברסיטה העברית ועוד.
 
ההפקות של התיאטרון עד היום נוגעות תמיד בנושאים החברתיים הנוגעים לחיי הקהילה בשכונה. התמודדות עם תחרות והשוואה, הקשבה פנימה, שמירה על גבולות ועוד.
כל ההפקות מתקיימות תוך הקפדה על אסתטיקה עשירה ומוקפדת. הרפרטואר עשיר ומותאם לכולם , יש הפקות המותאמות לילדים, צעירים ומבוגרים.
 
 
הקבוצה יוזמת גם פרויקטים למען הקהילה בה הם מתגוררים כגון: הפיכה של אזור אזבסטונים בשכונה למתחם תרבות מטופח בחיק הטבע, כולל השקת תיאטרון במתחם.
 
 
הצגות נוספות יעלו גם בירושלים ב 20-21/3/22 שתי הצגות 10:00 וב 17:00 בבית מזיא הבית לתיאטרון פרינג' בירושלים במסילת ישרים 14.למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו