התאמות שחשוב לעשות במטבח כשיש תינוקות וילדים בבית - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

התאמות שחשוב לעשות במטבח כשיש תינוקות וילדים בבית

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 15.04.2012

כאשר אנו מחליטים להקים משפחה עומדות בפנינו החלטות ומשימות רבות. איזה מיטת תינוק לקנות, בגדים, בקבוקים  עגלה, סל קל ועוד. חלק בלתי נפרד מההכנות לקראת התינוק המתקרב ובא הוא הכנת המטבח.מאת : פורטל אקרמן מטבחים – השוואת חומרי גלם ומחירים


התאמות שחשוב לעשות במטבח כשיש תינוקות וילדים בבית

כאשר אנו מחליטים להקים משפחה עומדות בפנינו החלטות ומשימות רבות. איזה מיטת תינוק לקנות, בגדים, בקבוקים  עגלה, סל קל ועוד. חלק בלתי נפרד מההכנות לקראת התינוק המתקרב ובא הוא הכנת המטבח.

 

שטח עבודה – לתינוק ישנם בקבוקים , מוצצים ותחליבי חלב התופסים מקום לא קטן ברחבי המטבח. את בקבוקי השתייה והמוצצים אנו שוטפים ושמים ליבוש וכדאי להתארגן מבעוד מועד על שטח עבודה ליבוש המוצרים בצורה נוחה התאפשר לנו גם לשמור על ניקיון המוצרים וגם לשלוף אותם במהירות במקרה הצורך.

נעילת ארונות ומגירות נמוכות- לאחר כמה חודשים התינוק שלכם יתחיל לגלות את העולם, לבדוק כל דבר הנמצא מסביבו. לגעת, לזרוק ומה לא וחיש מהר הוא יתחיל לזחול ולפתוח מגירות וארונות.  כדאי לסדר מראש  נעילה מתאימה לארונות אשר תמנע מהתינוק להגיע לחפצים מסוכנים ושבירים ובכלל לכלי המטבח.

פינת אוכל בקרבת המטבח – התינוקות שלנו תלויים בנו בכול ואסור שאפילו לשנייה יהיו מחוץ טווח הראיה שלנו. מהם אנו לומדים שפעולה פשוטה כמו אכילה הופכת לתהליך מורכב הלוקח זמן ומצריך הרבה הכנות.

חימום המזון, כלי אוכל מפלסטיק, בקבוק מים, מפיות, צעצוע להרגיע ועוד. לפעמים בזמן הארוחה אנו יושבים עם התינוק וצריכים ללכת להביא דברים נוספים מהמטבח. נסו לארגן את המטבח כך שגם במידה ואתם קמים להביא משהו נוסף התינוק יהיה בשדה הראייה  שלכם.

מגנטים על המקרר – מקרר לעיתים הוא האזור המקושט ביותר ברחבי המטבח. על כולו מפוזרים מגנטים בשלל צבעים. חשוב לוודא כי אין על המקרר מגנטים קטנים היכולים לגרום לחנק במקרה והתינוק מכניס אותם לפה. נחמד לשים על המקרר תמונות / תמונות מגנט של בני המשפחה שישמשו אתכם בשלב מסוים לצורך זיהוי ולימוד מילים.

שידות נמוכות פתוחות  במידה ויש במטבח שידות חשופות המכילות מוצרים קטנים, שבירים ו/או חדים יש לדאוג להחליף את המוצרים החשופים במוצרים בטוחים לתינוק או לדאוג לכיסוי של השידה.

שידות נעות – שידה נעה איננה מתאימה כעגלה תומכת הליכה או עמידה. במידה ויש במטבח שידה נעה יש לדאוג לבלם או לחבר את השידה לרהיט נייח בכדי למנוע סחיבה או הישענות של התינוק עליה.

פח זבל – . אחד המראות המזעזעים או המצחיקים, תלוי באדם, זה לראות את התינוק שלנו מחטט בזבל ומתמלא רפש. במידה ופח הזבל שלכם  איננו מתחת לכיור מטבח אלא חשוף בחוץ , כדאי לשים פח זבל הגבוה מגובה ילד עד גיל 2 או לדאוג לנעילה של הפח.

סגירת מגירות – במידה ואתם עדיין בשלב תכנון המטבח חשוב להשתמש בפרזול למגירות שמאפשר סגירה איטית ולא רועשת, כך קטן הסיכוי לתפיסת אצבעות התינוק במידה והצליח לפתוח ולסגור את המגירה.

לסיכום: השתדלו את הכנות ועיצוב המטבח לקראת הילד לעשות לפני הגעת התינוק והעייפות. הכנה מבעוד מועד של המטבח שלכם תעזור לכם לשמור על אורך חיים תקין, יעיל ובטוח לילדכם לאורך זמן.
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו