אוהבת רק את אימא..הגיע הזמן, לא? - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

אוהבת רק את אימא..הגיע הזמן, לא?

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 01.01.2011

לפני כמה חודשים, באחד הטורים הראשונים שלי כתבתי שהנסיכה אוהבת רק את אבא. עם אבא היא צוחקת, רק לאבא היא מחייכת ואימא פה כדי להאכיל, לטפל, לרחוץ, לדאוג, להשכיב לישון, ללא אף תמורה המסתכמת סך הכול בחיוך. אפילו חצי. היום אני גאה להגיד- הנסיכה אוהבת (בעיקר) את אימא.אוהבת רק את אימא..הגיע הזמן, לא?

לפני כמה חודשים, באחד הטורים הראשונים שלי כתבתי שהנסיכה אוהבת רק את אבא. עם אבא היא צוחקת, רק לאבא היא מחייכת ואימא פה כדי להאכיל, לטפל, לרחוץ, לדאוג, להשכיב לישון, ללא אף תמורה המסתכמת סך הכול בחיוך. אפילו חצי. היום אני גאה להגיד- הנסיכה אוהבת (בעיקר) את אימא.

איזה כיף להעיר את הנסיכה בבוקר ולראות את החיוך המתאמץ שלה בין קורי השינה והמוצץ. כמה כיף להחזיר אותה מהמשפחתון אחה"צ וצחוק מתגלגל מקבל את פניי. ובעיקר בעיקר הזכות שנפלה בחלקי שהנסיכה נרגעת רק בחיקי. אם פעם על כל ציוץ או בכי הייתי רבה עם החצי מי קם, היום אני ממהרת אליה ולא מאפשרת לו לזוז מהמיטה באמצע הלילה. אני נכנסת לחדרה, הבכי נרגע, אני מרימה אותה אלי (למרות שאני יודעת שאני מקלקלת אותה ולא אכפת לי) מחייכת אליה, שרה לה את השיר הקבוע, מנשקת את מצחה והיא נמסה בין ידיי. ממלמלת כמה הברות לא ברורות מתחת למוצץ ונרדמת. החצי מצידו מבסוט על שנת הלילה השלמה שלו אך רוטן בשעות העירות. "אוף, היא לא אוהבת אותי יותר!!" רוטן החצי כל היום. להוציא ממנה חיוך לכיוונו מצריך מאמץ עילאי. ואני, מתמוגגת מבפנים כי הנה תורי הגיע, וכמה אני מבינה אותו כי גם אני הייתי שם לפני מספר חודשים ועדיין שמחה לאיד. "לא נכון, מאמי, היא מאוד אוהבת אותך, היא פשוט אוהבת את אימא יותר." אותו משפט בדיוק נאמר מצידו כשהנסיכה עוד הייתה אפרוחית קטנטנה בלי שיניים. וכמה שזה בטוח מעליב, זה גם ממש כיף. כן, כיף להשוויץ. הנסיכה שלי אוהבת אותי. היא שמחה לראות אותי ומפגינה זאת בהמון חיוכים והנפות ידיים לכל הכיוונים. היא כל הזמן מחפשת אותי, רוצה לוודא שאימא שלה בסביבה. היא אוהבת לשמוע את הקול שלי, היא מתגלגלת מצחוק מהשיגועים שלי ומהצחוק שאני עושה מעצמי וזה כיף. הכי כיף בעולם. הנסיכה שלי צריכה אותי. לידה, איתה. וכמה זה כיף שזקוקים לי, תלויים בי, רוצים בי. והתמורה, אח התמורה, לא יכולה להיות טובה מזו. חיוך, צחוק, ליטוף, ובעיקר, הראש הקטנטן שלה על הכתף שלי.

נסיכה שלי, אני תמיד פה בשבילך, גם אם תקומי 4 פעמים בלילה (אל תתפסי אותי במילה, אפשר גם פחות, הרבה פחות..) ארוץ אלייך ואחבק אותך חזק חזק...


אוהבת. אימא.
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו