חופשה ראשונה לבד - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

חופשה ראשונה לבד

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 18.02.2011

הנסיכה חגגה שנה בשבוע שעבר ואימא ואבא נסעו לחגוג לה רחוק, באילת. לבד. כן, כן.. חופשה ראשונה מזה שנה רק החצי ואני. כשהגענו למלון, עטפה אותי תחושה מוזרה שהרבה זמן לא הרגשתי. מן שקט כזה, שלווה, חופש. התלהבנו כמו ילדים קטנים מכל דבר בחדר.חופשה ראשונה לבד

הנסיכה חגגה שנה בשבוע שעבר ואימא ואבא נסעו לחגוג לה רחוק, באילת. לבד. כן, כן.. חופשה ראשונה מזה שנה רק החצי ואני. הנסיכה נשארה בבית לחגוג עם סבתא. כמה ימים לפני החופשה ניסינו החצי ואני לחשוב איך תיראה החופשה שלנו. מה נעשה כל היום בלי לקחת מהגן, לאכול יחד ארוחת ערב, להשפריץ באמבטיה.. מה נעשה עם כל הלבד הזה. כמובן שחרדות הציפו אותי וכבר התחלתי להתגעגע.

כשהגענו למלון, עטפה אותי תחושה מוזרה שהרבה זמן לא הרגשתי. מן שקט כזה, שלווה, חופש. התלהבנו כמו ילדים קטנים מכל דבר בחדר. מהמיטה, האמבטיה, סלסלת הפירות שקיבלנו לחדר, הנוף של מובילי המכוניות מנמל אילת... הכל היה מרגש... מייד הכרזתי שאני לא קמה מחר בבוקר ומוותרת על ארוחת הבוקר. רוצה רק לישון.

הבוקר הגיע, מוקדם מידי. ב 6 כבר קפצתי מהמיטה, החצי נוחר לידי ולא היה לב להעיר אותו (למרות שהתחבטתי עם עצמי אולי כן..). מה פתוח ב 6 בבוקר??? ירדתי לטיילת וסביבי אצנים. כן. גם באילת אנשים עושים כושר. מוזר, לא? הלכתי הלוך חזור הלוך חזור והייתי בטוחה שעברה כבר שעה. עליתי חזרה לחדר. השעה הייתה 6 וחצי. מה עושים?? נכנסים לאמבטיה. שכשכתי לי באמבטיית קצף עד אשר העור התכווץ לי והפכתי זקנה בכמה שנים. בטח כבר הגיע הזמן לארוחת הבוקר. השעה 7. החצי לא מראה סימני התעוררות. ניסיתי לחזור לישון. הראש לא הפסיק לעבוד- איפה יש סיילים, מה כדאי לקנות בשילב.. אני צריכה בושם חדש?? המחשבות האלה לקחו כנראה הרבה זמן כי הופ, הגיעה השעה 8 וחצי בבוקר. עכשיו כבר מותר להעיר, נכון? החצי הרוטן דידה אל האמבטיה וירדנו לארוחת הבוקר. יאללה שופינג! הצהרתי. לכי לבד. אמר החצי. אני חוזר לישון. לישון?? בחופשה?? מי ישן בחופשה???

בוקר לאחר מכן כבר ישנתי עד מאוחר. 8 בבוקר ליתר דיוק. והפעם החצי לא רטן. ההיפך. הוא דווקא הציע שנלך לחפש לו מעיל. אז הלכנו לחפש. והוא ישב בחוץ בזמן שאני מודדת את כל המכנסיים, חולצות וג'קטים במידה הכי גדולה בחנות. ככה זה שנה אחרי הלידה. המשקל לא השתנה. שלא יעבדו עליכם.

כל היום טיילנו, החצי קנה לו הליקופטר עם שלט, זימזם לי כל החופשה בחדר ואני כבר תכננתי את אסון המסוק הבא מגובה קומה תשיעית במלון. חבל שהוא נרדם איתו מחובק. אני העמסתי בגדים לנסיכה לשנה הבאה. שיהיה. גם סייל גם ללא מע"מ. לא תקני??

כשחזרנו הביתה רצנו מהמכונית מהר מהר. מצאנו את הנסיכה על השטיח עם סבתא, קוראות ספר (היא למדה לקרוא בסופשבוע). הנסיכה רצה אלינו (זחלה, אבל לא חשוב, מתאים לסיפור) ואנחנו חיבקנו אותה חזק חזק.

נסיכה שלנו, אבא ואימא חזרו. עוד 9 חודשים אולי יהיה לך אח. או אחות. או שניים..
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו