שמפו ושיער – יחסי הגומלין בין השניים - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

שמפו ושיער – יחסי הגומלין בין השניים

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 21.12.2021

לפני שנים לא רבות מדפי השמפו לא כללו יותר משלושה או ארבעה סוגים של שמפו. לא היו כל כך הרבה יצרנים ולא היו כל כך הרבה אפשרויות. אז כל אחד בחר את השמפו שמצא חן בעיניו או בגלל הניחוח שלו, או בגלל המראה החיצוני שלו או אפילו בגלל המחיר שלו.שמפו ושיער – יחסי הגומלין בין השניים
התוצאה? לא תמיד הייתה מוצלחת. היה שיער יבש שלא באמת קבל מענה נכון, היה גם ההיפך, שיער שומני שרק הלך וקבל מעטה שומני בעקבות הרחצה. היו גם כאלה שסבלו משיער פגום והשמפו רק הרע איתם. אך מה היה להם לעשות? זה היה ההיצע ועם זה הם התמודדו.
היום הסיפור שונה לחלוטין.
 

שמפו לכל אחד

היום יש מגוון עצום של תכשירי שמפו לשיער. יש שמפו לשיער יבש ושמפו לשיער רגיל. שמפו עם מרכך ושמפו בלי מרכך. שמפו סילבר ושמפו עם תוספות טבעיות להעשרת השיער. יש גם טווח רחב של מחירים בין שלל הסוגים כאשר כל אחד יכול למצוא לעצמו את המוצר הכי נכון והכי מתאים עבורו.
השאלה הגדולה והמשמעותית ביותר היא איך באמת בוחרים את השמפו הנכון שאכן יתרום לשיער?
 

כאן יש כמה דרכים.

  • מנסים - אפשר פשוט לנסות. ניסוי וטעיה זוהי הדרך היעילה ברבים מהמקרים. לרוב לא מדובר בהשקעה גדולה כל כך כי בקבוקי השמפו לא עולים כל כך יקר. לרוב המחיר נע בין כעשרה לעשרים שקלים וכל אחד יכול לספוג את זה בדרך להשגת התכשיר הכי טוב והכי מתאים עבורו. ברוב המקרים, אם מתייחסים להתוויה הרושמה על השמפו, מצליחים אחרי בדיקה של שניים שלושה סוגים, לבחור את זה שאכן יעניק את המענה המושלם.
  • מתייעצים - אפשר גם להתייעץ עם אנשי מקצוע מתחום השיער. יש ספרים שיודעים להמליץ על תכשירים לשיער על סמך ההיכרות הרחבה שלהם עם סוגי שיער לצד סוגים שונים של תכשירים לשיער.
    אפשר גם לפנות אל אנשי מקצוע מהתחום ההוליסטי אן מהרפואה הטבעית אשר אלו יודעים להמליץ על חומרים שונים שמתאימים לאדם על פי ההבנה שלהם בכל מה שמרכיב את גוף האדם. ברוב המקרים, האבחנה שלהם תהיה מדויקת והתוצאות תהיינה טובות ויעילות.

כמה פעמים בשבוע מותר לחפוף את השיער?

זו שאלה שלא כולם מבינים את מהותה. אם אתם מבינים את השאלה מן הסתם נולדתם אי שם בשנות השבעים או השמונים. בזמנו טענו כי אין לחפוף את שיער הראש יותר מפעמיים שלוש בשבוע. מעבר לזה עלולה להיגרם נשירה, השיער ייהרס והוא לא ישמור על החיוניות שלו ועל הבריאות שלו. עם השנים נוספו על המדפים תכשירים שנועדו לשימוש יומיומי ונכתב עליהם במפורש – שמפו לשימוש יומיומי. כך שאנשים שרצו לחפוף יום יום היו חייבים לרכוש דווקא את התכשיר הספציפי הזה.
השנים חלפו והיום אנחנו כבר יודעים שאין כל הגבלה על מספר החפיפות בשבוע ואפילו ביום.
ייתכן וגם ההרכב של מוצרי הטיפוח השתנה אך בהחלט כיום אנחנו יודעים שאין כל נזק בשימוש בשמפו כזה או אחר בחפיפה יומיומית.
 

התאמה נכונה מובילה למראה מושלם

הדבר שהכי חשוב לתת עליו את הדעת זוהי ההתאמה הנכונה של השמפו לסוג השיער כמו גם לסוג העור בקרקפת. אי אפשר לרכוש סוג אחד של שמפו לשימוש כל המשפחה. כי כל אחד יש לו את התנאים שלו, את סוג השיער שלו, את רמת השומניות שלו בעור ואת הצורך הספציפי בתכשירים מותאמים.
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו