הסדר נסטינג זמני בגירושים - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

הסדר נסטינג זמני בגירושים

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 14.01.2019

שמעתם פעם על המושג נסטינג? לדברי עוה"ד שמחי, בהסדר נסטינג (מלשון נסט = קן באנגלית) הילדים הם שנשארים בדירה המשותפת, בעוד שבני הזוג מחלקים ביניהם את השהיה בדירה בצורה שווה ומוסכמת בימי השבוע.הסדר נסטינג זמני בגירושים
בני הזוג לא הסכימו לפנות את הדירה, חרף סכסוך גירושים מר. לבסוף, רק באמצעות הסדר 'נסטינג' חדשני לילדיהם – התאפשרה מכירת הדירה
סכסוך גירושין מכוער הגיע לפתחו של בית המשפט למשפחה, כשבמוקד הסכסוך – דירת המשפחה, אשר נרכשה בכוחות משותפים של שני בני הזוג. 
לדברי עוה"ד הלנה שמחי, המייצגת את הבעל – שני הצדדים לא היו מוכנים בשום פנים ואופן לפנות את הדירה, וכך הם נותרו בה, תחת קורת גג אחת  - למרות הסכסוך הקשה ביניהם –– כשבתווך שני ילדיהם הקטנים.
 
לדברי עוה"ד שמחי, המריבות התכופות אף התפתחו לאלימות מצד האישה – ומשטרה זומנה לדירת השניים. 
 
בשלב זה הציעה עו"ד שמחי – שלטובת הילדים, עדיף שהשניים יערכו ביניהם הסדר 'נסטינג' חדשני  – ובמקביל – יפנו למכירת הבית. 
 
לדברי עוה"ד שמחי, בהסדר נסטינג (מלשון נסט = קן באנגלית) הילדים הם שנשארים בדירה המשותפת, בעוד שבני הזוג מחלקים ביניהם את השהיה בדירה בצורה שווה ומוסכמת בימי השבוע, כשכל אחד מהם שוהה עם הילדים בדירה המשותפת בזמן קבוע, בעוד השני שוהה בדירה אותה שכר לעצמו. 
 
הסדר זה חיוני בעיקר כאשר המתח בין בני הזוג הופך לבלתי נסבל, בני הזוג לא מתקשרים אחד עם השני, אלא דרך מתווכים – ומי שסובל אלו הם בעיקר הילדים. 
הסדר הנסטינג מאפשר לכל הורה ליטול את הילדים ממוסדות החינוך בימים שהוקצו לו, להביאם לבית המשותף ולבלות עימם – וזאת מבלי צורך בכל מפגש או חיכוך עם בן הזוג השני. הילדים, בהסדר זה, זוכים ליציבות יחסית בתקופה הראשונה של המשבר הזוגי בין הוריהם. 
 
עוה"ד שמחי טוענת שהסדר ה'נסטינג' הוא טוב אך ורק לתקופה מוגבלת, מפני שהוא יוצר גם מוקדי חיכוך לא מועטים בין בני הזוג סביב תחזוקת הדירה המשותפת. כמו כן, מדובר בהסדר יקר. הוא מפיל עול כלכלי כבד על בני הזוג - בשל ההוצאות הגבוהות של החזקת שלושה נכסים נפרדים למגורים (דירה משותפת, ושתי דירות למגורים בנפרד ביתר השבוע לשני בני הזוג). 
 
וכך היה – השניים עברו להסדר נסטינג שנמשך חודש וחצי –עד מכירת הבית. לאחר מכירת הדירה, חילקו והשניים את ערכה ביניהם – כשכל אחד מהם עבר למגורי קבע משל עצמו. 
עו"ד הלנה שמחי http://www.helenasimhi.co.il  עוסקת רבות בדיני משפחה, גירושין, כתיבת צוואות, מאבקי ירושה ועזבונות.למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו