זוגיות בארץ אברא-קדברא - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

זוגיות בארץ אברא-קדברא

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 12.04.2016

איך מתכננים היריון וגידול ילדים כשאמא קרקסנית ואבא קוסם?זוגיות בארץ אברא-קדברא
 
"היא קרקסה ואני קראתי את המחשבות שלה"
פותח המנטליסט שמעון נחמני כששואלים אותו על אשתו יוליה הקרקסנית. הוא בן 38 , היא בת 28, נפגשו לראשונה בחדר צוות הוואי ובידור במלון באילת, כשדווקא אליה הוא ניגש ומפעיל את קסמיו - הופך ידיים, מכסה, חושף, מכשף. 
What is your name?
אני יוליה. ומכאן היסטוריה.
שמעון תרגל מנטליזם הרבה לפני שמישהו ידע מה זה. בגיל 11, כשגילה עניין רב בקסמים והתגלגל ממשחק עם חברים בשכונה להופעות בימי הולדת, השתכלל וגילה לימים טובים גם את כוח המחשבה. בצבא הוא כבר היה מנטליסט ולימים הגיע לחמישיית הגמר בתכנית "היורש" של אורי גלר. 
 
יוליה הגיעה לישראל לפני 4 שנים ומדברת עברית "רק קצת". המפגש הנצפה בסרטון היה בשנת 2011 וכעבור 3 שנים נצפו צועדים לחופה בתחפושת גדולה לכל הדעות במסגרת טקס אזרחי לא שגרתי. האורחים שיתפו פעולה, נרתמו והפכו לדוד אמריקאי ודודה פולניה שבוכה מרוב התרגשות. היום, בין שלל חפצי האקרובטיקה הפזורים אצלם בדירה שבטירת הכרמל, היא שוקדת בנוסף לקרקסנות גם על גיור ולימודי יהדות ושמעון מפתח תרגילים בהזמנה למנטליסטים ידועים. שמעון: 
"היא מתאמנת בכל מיני אבזרי קרקס ואני מנסה עליה כל מיני תרגילי מוח חדשים. ככה נראה היומיום שלנו וכך אנחנו כל הזמן מסביב לנושא". אם זה לא מספיק, לשם האיזון הזוג עוסק גם בהרבה אימונים ויוגה. 
אחרי אינספור תרגולים, היום כבר יש מופע משותף - "אקרומג'יק" שמשלב מנטליזם עם אקרובטיקה ושואב מהשניים הרבה מאד אנרגיות וזמן תכנון ותרגול.
 
איך משלבים עסק תובעני משותף עם תכנון משפחה והבאת ילדים לעולם? 
 
"במקרה שלנו תהליך הבאת ילד משמעו הפסקת טוטאלית של העבודה, כי יוליה לא יכולה לעסוק בקרקסנות כשהיא בהיריון. זה אומר שצריכים להיות מתוזמנים ומתוכננים – אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו הריון ספונטני". אומר שמעון. "אבל כשיגיעו הילדים המקצוע שלנו יאפשר לנו זמן בילוי משותף גם מאחורי הקלעים – מקובל שקרקסנים מביאים ילדים שמתרוצצים בין חישוקים. 
נראה לי מיוחד לגדול בסביבה יוצרת של קרקס וקסמים, למרות שברור שכמו כל עסק בתנועה יש מחיר". יוליה מסכימה: "ההופעות נעשות בכל רחבי הארץ, מהצפון ועד ים המלח ואילת. מופעים אלו מרחקים אותך משמעותית מהבית וזה לא פשוט".
 
מה הסיכוי שתהפכו לזוג נודד עם ילדים בהופעות עולם?
 
"יש לנו לא מעט חברים שחיים כך, לפי חוזים.
בכלל קרקס ידוע כסגנון חיים שמחייב גם חיים בקרוואנים. אני רואה שבסוף היום זה עובד איכשהו. זאת בחירה שהאדם עושה וכדי לחיות איתה יש מחיר". יוליה: "זה לא תמיד ככה. אפשר למצוא את העמק השווה וכן להיות בבית. חוץ מזה מאותו הרגע הבחירה של העבודה נעשית בהסכמה הדדית והבנה של ההשלכות ולרוב היא נמצאת מתגמלת . אולי אפילו נמצא את עצמנו לתקופות של חודש עובדים בארה"ב, זה שווה ערך לחצי שנה של עבודה בישראל ויכול לאפשר יציבות מסוימת". 
עם הילדים? 
יוליה: "מרבית הילדים נולדו לתוך סיטואציה של נסיעות ומעברים בין מדינות – הם לא מכירים משהו אחר כך שזה בא להם בטבעי. כשמתרגלים לסגנון החיים הזה קשה מאוד לוותר עליו. כשנמצאים ביחד זה לא משנה איפה גרים. אני לא רואה בזה בעיה".
 
יש מגבלת גיל במקצועות שבחרתם?
 
"אני חושב שאין הגבלת גיל במקצועות האלו וההוכחה נמצאת בעולם. סביר להניח שעם השנים נשתכלל, גם בגלל הבגרות וגם בגלל הניסיון, אבל גם אם נשנה במעט את הפעילות, בהרבה מקרים אנשים הם למעשה כמו יין, משתבחים עם הזמן."
 
התחומים שלכם שונים אך אפשר  גם לראות איך הם נושקים זה לזה. איך לדעתכם מצליחים יותר? ביחד או לחוד? 
 
"שאלת המיליון דולר. כל אחד לחוד הוא הצלחה וביחד יש לנו כוח אחר - כוח שכל אחד לבד לא יכול להביא לבמה. יש גם את העניין של אחריות למישהו שאתה אוהב - מדובר באשתי ואם ילדיי לעתיד. 
מה שהיא עושה לפעמים באמת מסוכן ואני חייב להודות שזה ממש מלחיץ לראות את זה מהצד."
 
מה הייתם מאחלים האחד לשנייה?
 
" אנחנו מאחלים לעצמנו שנמשיך להיות בריאים ושיהיה לנו כוח עד קץ הזמן לשמח ולגרום לאנשים לחייך ולצחוק. ותאומים...החלום של שנינו זה תאומים אפילו 2 זוגות..2 בנים ו2 בנות ככה יהיה לנו קרקס משפחתי מושלם!"

בסרטון YULIA AND SHIMON THE FIRST TIMEמצולם מפגש ראשון ונדיר בין גבר ואישה שלא יודעים שהם עומדים להתחתן. 
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו