איך ניתן לשלב תואר שני לאמא טרייה - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

איך ניתן לשלב תואר שני לאמא טרייה

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 29.02.2020

תקופת לימודים היא אף פעם לא תקופה פשוטה וטומנת בחובה אתגרים רבים. יחד עם גידול התינוק, האתגר בלימודי התואר מתעצם. עם זאת, בכמה צעדים ותשומת לב נכונה, תוכלי לסדר את הזמן בצורה חכמה ולצלוח את שני המקצועות, האימהות והתואר השני.איך ניתן לשלב תואר שני לאמא טרייה
התואר הראשון כבר בידייך וכעת נולד לך ילד ואתו מקצוע נוסף, מזל טוב אמא. כעת, לימוד התואר השני הופך למשימה לא פשוטה הדורשת תכנון נכון של זמן וניהולו בצורה חכמה. אז איך מתכננים את הזמן בצורה שתאפשר את לימוד התואר בד בבד עם האימהות הטרייה והאם זה אפשרי בכלל? איך ניגשים למלאכה המורכבת הזו? בואי לסדר את הדברים.
 

אל תתביישי לבקש עזרה

הדבר הכי הגיוני בעולם בשלב זה, הוא בקשת עזרה מבייביסיטר, מאמא או מכל מי שיוכל לשמור על התינוק בשעות בהן את צריכה ללמוד. כשאת יודעת שהתינוק נמצא בידיים טובות ומטופל כראוי, תחסכי הרבה דאגות ובעיקר זמן יקר. כך, תוכלי לשבת וללמוד בנחת ובריכוז ולהתקדם לעבר התואר. גם כשאת לומדת בבית, משלימה ועובדת על שיעורי הבית, בקשי עזרה מבן או בת הזוג שלך בכדי לשבת וללמוד ללא הפרעה.
 

תכנון נכון של הזמן

לצורך ניצול מקסימלי של הזמן שלך, תכנני לוח זמנים מפורט וכתבי בו את השעות שאת מקדישה ללמידה. בלימוד מהבית תוכלי לשלוט בסדר היום שלך, להציב מטרות ולהגיע להישגים לימודיים משולבים עם משימת האימהות.
קבעי לעצמך מטרות ותכננתי את שעות הלמידה שלך. בחלק מהזמן תוכלי להציב שעות בהן התינוק נמצא אצל הבייביסיטר ובשעות בהן התינוק רגוע יותר, תוכלי להשגיח עליו בזמן שאת לומדת.
חשבי את סוג החומר הלימודי ואת רמת הריכוז הנדרשת ממך וקבעי את לוח הזמנים שלך לפיו.
 

ניצול מרבי של הזמן

במהלך היומיום, כולנו שורפים זמן יקר מבלי משים. כשאת אמא, התינוק ממלא את הזמן שלך לאורך כל שעות היום. אבל בלימודי תואר שני, אין לנו זמן מיותר לבזבז. לכן, נסי לנצל את הזמן שהתינוק מאפשר לך עד תום. למשל, בזמן שהתינוק ישן, תוכלי לשבת וללמוד את לימודי התואר. אם ישנן שעות ספציפיות קבועות בהן התינוק ישן, תוכלי לקבוע המשך לימוד בזמן זה. או בזמן שאת יודעת שיש מי שישגיח על התינוק בין כה וכה, תוכלי לפרוש לפינה שקטה ולהמשיך ללמוד.
 

לסיכום

לימודי תואר שני הם ללא ספק משימה מאתגרת. אך גם כאמא טרייה, תוכלי לעמוד בה. בבקשת עזרה בשמירה והשגחה על התינוק, בתכנון נכון של הזמן שלך והרכבת לוח זמנים מפורט, תוכלי לקבוע לעצמך את זמני הלימוד ולנפק מעצמך את המיטב לצורך לימוד התואר השני. נצלי את הזמן שאת יכולה, אל תוותרי לעצמך והמשיכי בלימודים כל הדרך אל התואר השני.
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו