ללמוד לתואר ראשון בחינוך - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

ללמוד לתואר ראשון בחינוך

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 16.02.2022

חינוך משפיע על כולנו, אבל הולכים ומתמעטים האנשים שבאמת הולכים ללמוד תואר ראשון בחינוך. למורים בפרט ולמקצוע ההוראה בכלל נוצרה תדמית נמוכה אשר אינה מוצדקת בהשוואה למקצועות אחרים.ללמוד לתואר ראשון בחינוך
מקצוע ההוראה נחשב למכוון מגדרית, בעל שכר נמוך והערכה לאומית נמוכה. אולם במהלך הלמידה לקראת תואר ראשון בחינוך תוכלו להתעמק במגוון רחב של דיסציפלינות ותחומים, כולל פסיכולוגיה, סוציולוגיה, מדיניות חברתית, פוליטיקה, ספרות והיסטוריה. תלמדו איך אנשים לומדים; כיצד חינוך מתקשר עם החברה באופן רחב יותר; כיצד פוליטיקה משפיעה על מה שאנו לומדים וכיצד אנו לומדים זאת. תוכלו לחקור כיצד מאורגן החינוך במדינות שונות; וכיצד עוצב החינוך המודרני על בסיס שורשיו ההיסטוריים.
 
לצד לימוד אקדמי קפדני, תוכלו לקבל מיומנויות וניסיון יקרי ערך עם מגוון הזדמנויות להשמה ולהתנדבות. במהלך הלימודים תוכלו לתרגל וליישם את התיאוריה החינוכית במצבים שונים בעולם האמיתי.
 

מה לומדים במהלך תואר ראשון בחינוך?

במהלך הלימודים, תוכלו להבין ולקבל ידע לגבי גישות ונקודות מבט מרכזיות בחינוך, תוך הסתמכות על מגוון רחב של דיסציפלינות כדי לחקור את הדרכים שבהן הלמידה מעוצבת בהקשר החברתי והתרבותי שלה, הגורמים המשפיעים על תהליכי הלמידה ונושאים במחקר חינוכי. כמו כן, תלמדו ותחקרו את השפעת הפוליטיקה והכלכלה על מדיניות החינוך, וכיצד שיטות החינוך משתנות ברחבי העולם. תוכלו להתמקד בנושאים כמו חינוך כולל או הוראה ולמידה במקצועות ספציפיים במהלך שלוש או ארבע שנות הלימוד ותוכלו לצבור ניסיון מעשי ולבנות את ההבנה והאני מאמין שלכם כפי שהוא יתבטא במערכת החינוך בשלב מאוחר יותר. 
עוד לפני הבחירה בלימודי חינוך, תידרשו לבחור בתת התמחות מסוימת כמו הוראה לכיתות יסוד, חינוך מיוחד, גננות או לימוד לתואר בחינוך בשילוב דיסציפלינה אחרת אשר תוכל לתת לכם את המקפצה אל עבר הוראה מקצועית יותר לשיכבה הבוגרת. 
 

יתרונות הלימודים 

סטודנטים הלומדים לקראת תואר ראשון בחינוך מתוודעים למערך רחב של מקצועות מדעי החברה שבאמצעותם הם מקבלים הבנה בין-תחומית בחינוך, ושל הדרכים שבהן בני אדם מתפתחים ופורחים לאורך חייהם.
הסטודנטים לומדים לחשוב על חינוך לא רק כמשהו שקורה בבתי הספר ובכיתות, אלא ככוח מניע לשינוי הקריטי לאופן שבו אנו חושבים על מקומות עבודה, תקשורת, גלובליזציה, הגירה, פוליטיקה, צדק חברתי וכלכלה.
הסטודנטים מלמדים ועובדים לצידם של חוקרים פעילים בתחומי החינוך. כמו כן בוגרי התוכנית יכולים להמשיך לעבוד במגוון רחב של קריירות, לבחור מתוך מגוון שיטות הוראה והערכה, ולהתמקצע בדיסציפלינות שונות שבהן הן יחפצו.
 

איפה אפשר ללמוד תואר ראשון בחינוך

תואר ראשון או המשכי בחינוך ניתן ללמוד באחת ממכללות ההוראה הפזורות ברחבי הארץ או באוניברסיטאות הגדולות. בדרך כלל הסטודנטים אשר ייבחרו בלימוד באוניברסיטאות יהיו כאלה אשר יהיו מעוניינים בסופו של דבר לשמש כמורים מקצועיים לאחד ממקצועות הליבה. הסטודנטים אשר ייבחרו במכללות לחינוך יהיו כאלה אשר יהיו מעוניינים לאחר מכן להתמקצע בחינוך היסודי ובגיל הרך. אך מעבר למטרות העל, כדאי לבדוק ולחקור היטב על מוסד הלימודים, מכיוון שהם יהיו שונים אלה מאלה באופן משמעותי.
 
סביר להניח כי מוסדות ההוראה יהיו שונים אלה מאלה מבחינת החברה (קרי הסטודנטים שנרשמים אליהם), החיים בקמפוס וצוות ההוראה. לכל תוכנית לימודים יהיו חסרונות ויתרונות, אך מעל לכל היא חייבת להתאים לכם באופן ספציפי ולדרישותיכם. כמו כן, תמצאו כי התוכניות אף שונות זו מזו מבחינת עלות, במיוחד כאשר מוסיפים לכך את מרכיב הריחוק מהבית והצורך בסיוע בשכר דירה. לכן ההמלצה היא לקחת את הזמן ולהחליט ללא לחץ בהחלטה אשר עשויה לשנות את חייכם לגמרי.  
 
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו