ריסטרט לחיים - מסלולי הסבה מקצועית שכדאי להכיר - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

ריסטרט לחיים - מסלולי הסבה מקצועית שכדאי להכיר

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 08.11.2021

הצורך בשינוי בחיים מגיע לא פעם מהתחושה המעיקה כי מסלול החיים שבחרנו לעצמנו איננו עולה בקנה אחד עם הערכים שלנו. לכך מצטרפת לרוב תשוקה חבויה או תחושת שליחות שהגענו איתה לעולם ועוד לא מימשנו.ריסטרט לחיים - מסלולי הסבה מקצועית שכדאי להכיר
 אנו מחפשים הזדמנויות לכך, ולאחרונה, משבר הקורונה סיפק לנו אחת כזו כשאילץ רבים מאיתנו לצאת מאזור הנוחות. אז גם אם מדובר בשינוי שאנו עושים מכורח הנסיבות או לחלופין מבחירה, המחשבה על הסבה מקצועית פותחת בפנינו עולם רחב של אפשרויות ומביאה משב רוח מרענן לחיינו. אלו כמה אפיקים שניתן לפנות אליהם ולהתחיל מחדש. 
 

שינוי של 180 מעלות 

מדעי הרוח מכונים לא פעם "מדעי הדשא" בנימה מלגלגת שכזו, שכן מרגע שהצהרנו קבל עם ועדה כי אנו הולכים ללמוד פילוסופיה, רודפת אותנו השאלה "אבל מה עושים עם זה". אז מצאנו מה לעשות עם זה, אבל עכשיו אנחנו מחפשים שינוי משמעותי בתחום שלניסיון והידע שלנו תהיה חשיבות רבה. 
כיום, אנשי מקצוע המגיעים מתחום מדעי החברה והרוח כמו מעצבים, פסיכולוגים, אנשי תקשורת, בלשנים, אקדמאים ועוד, יכולים לקחת בחשבון הסבה לזירת ההייטק. החסם העיקרי הוא הכשרה מתאימה בדמות תואר אקדמי וניסיון קודם, אולם אנו עדים למהפכה של ממש בתחום. שינוי זה מתאפשר בין היתר בזכות התפתחות הבינה המלאכותית והחיפוש אחר אנשי מקצוע יצירתיים ובעלי חשיבה ביקורתית ושיקול דעת. היכולות הללו נחשבות "רכות" יותר אך מבוקשות בעולם שהופך מורכב יותר ותשובה חד ערכית ואוטומטית איננה מספיקה עוד. 
 

להוביל שינוי חברתי

כבר לא מפתיע לגלות שהמורה למחשבים בתיכון של הבת שלנו היה בעברו ראש צוות פיתוח בחברת הייטק מובילה. אנשי מקצוע שכבשו פסגות קריירה בזירות נחשקות בשוק העבודה נחשפים יותר מכולם לפערים המשמעותיים ברמות ההכשרה והיכולות של המתמודדים על כל משרה. פעמים רבות, פערים אלה לא נובעים מחוסר יכולת וכישרון אלא מהתנאים והחשיפה של המתמודדים בתחילת דרכם – אי שם בבית הספר. 
לכן, כלכלנים או בנקאים שרוצים לחשוף ילדים להתנהלות כלכלית נכונה או מתמטיקאים ומתכנתים שעוברים הסבה להוראה, מניחים לנגד עיניהם את החשיבות העליונה שבחשיפה מוקדמת למקצוע.
כך מתאפשרת הורדת חסמים רגשיים וסוציאליים בגיל מוקדם למקצועות שכאלה, מה שיביא בסופו של דבר גם לשינוי חברתי. השתלבות אנשי מקצוע ממגוון תחומים (טכנולוגיים יותר או פחות) במערכת החינוך היא שינוי מבורך שנעשה בידי אלו שרוצים להוביל שינוי מבפנים. 
 

הסבה עם שליחות 

לעיתים במהלך בחירת מסלול הלימודים אנו עושים את הבחירות שישרתו את העתיד המקצועי שלנו, ומניחים היבטים שונים של האישיות או הצרכים שלנו בצד, בשם ההתייעלות וההצלחה. אולם, מגיע שלב כזה בחיים שאנו מעוניינים לתת גם לצדדים הנשכחים הללו ביטוי. 
הסבה מקצועית לעבודה משמעותית במגזר הציבורי או הפרטי כמו לימודי עבודה סוציאלית או הסבה לסיעוד מתאימים למי שהבין כי חמלה, הכלה, מקצועיות וסובלנות כלפי הזקוקים לכך יותר מכל, הופכים נדירים יותר ככל שהעולם שועט קדימה לכיבוש הטכנולוגי הבא. יתרון נוסף בהסבה לתחומים אלו הוא הביקוש מעבר לים. כך שאם רילוקיישן עלה בדעתך, אחים ואחיות בעלי ניסיון הם כוח אדם איכותי ומחוזר במקומות שונים בעולם ונמצאים בעדיפות לקבלת ויזת עבודה. 
 

יציאה לעצמאות

לעיתים, כל מה שנדרש הוא שינוי מחשבתי. לא חייבים לעבור באקדמיה כדי לגלות עניין חדש בקריירה שלנו ולפתוח דף חדש ומרענן בחיים. החלק הקשה הוא להבין שהגיע הזמן להודות בכך שאנו מוכשרים, בעלי ניסיון עשיר ויכולות מגוונות ואיננו תלויים באף אחד. כך נייצר את הפריצה של עצמנו מגבולות אזור הנוחות ונעז לפתוח דף חדש ומרגש בחיינו.למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו