ביטוח חיים – באיזה שלב בחיים? - mamy

כל האירועים לוח אירועים

  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

ביטוח חיים – באיזה שלב בחיים?

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 23.05.2020

קשה להתמודד עם האפשרות של סיום החיים. מבחינה פסיכולוגית, רוב בני האדם מדחיקים את המחשבות על מותם עד הרגע האחרון ממש. למרות שקשה, אם יש אנשים שאתם דואגים להם, כדאי מאוד שתשקלו בכובד ראש לעשות ביטוח חיים. ביטוח חיים – באיזה שלב בחיים?
ביטוח זה יכול לעשות הבדל גדול ביכולת משפחה להתמודד לאחר אובדן מפרנס ראשי. במאמר זה נשיב על שאלות נפוצות בתחום ביטוח החיים.
 

מהו ביטוח חיים ולמה הוא נועד?

כל ביטוח שתרכשו, ואין זה משנה אם מדובר על ביטוח רכב, ביטוח דירה או ביטוח צד ג', נועד לסייע לכם להתמודד עם אסון כלכלי. ביטוח חיים הוא שונה במובן זה. במקום לסייע לכם כלכלית, ביטוח חיים נועד לסייע לאנשים שתלויים בכם. בתמורה לתשלום חודשי קבוע, חברת הביטוח תעביר סכום כסף גדול ליקיריכם לאחר לכתכם. סכום כסף זה יכול להפוך מבחינה פרקטית את חייהם לקלים הרבה יותר, ולפנות אותם להתמודדות הרגשית עם מותכם. ברוב המשפחות בישראל, יש מפרנס או מפרנסת עיקריים. מדובר בדמות אשר כל הקיום הכלכלי של המשפחה תלוי בה, ולכן אובדן שלה, או פגיעה ביכולתה להתפרנס, יכול להיות הרה אסון. בדיוק מהסיבה הזו, ביטוח חיים הוא ביטוח הכרחי. 
 

אילו ביטוחי חיים זמינים בישראל?

עצם המחשבה על להשאיר את המשפחה לבד, בלי שום סיוע כלכלי ויכולת להתמודד בעולם המודרני, יכולה להיות קשה מנשוא לאנשים מסוימים. כדי להימנע ממצב שלא תוכלו להמשיך ולסייע, תוכלו לבחור אחד מתוך שלושה סוגים עיקריים של ביטוח חיים. הסוג הראשון, הוא ביטוח החיים הקלאסי. ביטוח זה, הוא אחד מהביטוחים הפשוטים ביותר, מאחר ואין אפשרות לחלוק על עובדת המוות, וסכום הכסף המשולם הוא קבוע מראש. במסגרת הביטוח הקלאסי, תשלמו סכום חודשי קבוע, שיתורגם לסכום כסף גדול שיועבר למשפחתכם מיד לאחר מותכם, כאשר החריג היחיד הוא התאבדות בשנה הראשונה. סוג שני של ביטוח חיים, נועד להתמודד עם מוות באמצע תשלום המשכנתא.
ביטוח זה, אשר הכללים החלים עליו דומים לביטוח הקלאסי, נועד להבטיח קורת גג לבני המשפחה. במסגרת ביטוח חיים משכנתא, יועבר מלוא סכום החוב הנותר לבנק, והדירה תועבר לרשות המשפחה. הסוג השלישי של ביטוח חיים הוא חריג, ונוגע להחזר כספי על אובדן כושר עבודה. מדובר על תשלום סכום חודשי קבוע עד הגעה לגיל הפרישה, סכום שאינו מתקזז עם תשלום ביטוח לאומי או אחר.  
 

מתי כדאי לעשות ביטוח חיים?

אין גיל נכון להתחיל בו ביטוח חיים. למעשה, גם אנשים צעירים אשר חוששים לגורל הוריהם במקרה של פטירה, צריכים לשקול להתחיל ביטוח חיים. התחלה של ביטוח חיים בגילאים צעירים, מאפשרת לעיתים קרובות לקבל מחיר נוח יותר מחברת הביטוח, בעיקר אם מצבכם הפיזי והגופני הוא טוב. כדאי מאוד לעשות ביטוח חיים בכל גיל בו אתם חשים שאנשים אחרים סומכים עליכם לפרנסתם. אם התחלתם כבר עבודה קבועה ורכשתם מקצוע, ביטוח אובדן כושר עבודה יאפשר לכם לדעת שגם אם יקרה אסון, תמשיכו להתפרנס בכבוד עד יומכם האחרון. 
 

איך לבחור איזה ביטוח מתאים לכם?

בחירה של ביטוח, וההכרעה איזה ביטוח לעשות, נובעת מניהול סיכונים אישי. בסופו של דבר, רק אתם יכולים להכריע מה הביטוח המתאים לכם ביותר, בהתבסס על הדברים מהם אתם חוששים, וממידת האיתנות הכלכלית שלכם ושל היקרים לכם. כדי לבחור את הביטוח הטוב ביותר, מומלץ להיכנס לאתרים הממשלתיים המציעים חישוב עלויות לרמת הכיסוי, ולאחר מכן להתחיל לחפש חברת ביטוח עליה אתם סומכים בצורה מלאה.
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו