גלה כיצד שעת הלידה שלך מגדירה את האישיות שלך - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

גלה כיצד שעת הלידה שלך מגדירה את האישיות שלך

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 02.03.2017

האם אי פעם שמעת ששעת הלידה שלך משפיעה על האישיות שלך? יש הסבורים כי היא מגדירה את דרך הווייתנו, הכישורים שלנו, ואת האופי שלנו. מזומנים לגלות אם זה נכון. תתקשרו לאמא ושאלו אותה באיזה שעה נולדתם....גלה כיצד שעת הלידה שלך מגדירה את האישיות שלך
נשמח אם תכתבו לנו בתגובות לכתבה למטה אם זה באמת מסתדר...
 

1. אם נולדת בין חצות ל-2 בלילה:

אתה מרגיש בטוח ונוח יותר במצבים חברתיים שכבר מוכרים לך. אתה תמיד מחפש יציבות וביטחון ובגלל זה חלק חושבים עלייך שאתה אדם מאופק. אתה אוהב לחנך ולעודד אנשים לחיות את חייהם על פי ערכים חברתיים חיוביים. המשפחה שלך היא העדיפות הראשונה שלך. 
 

 

2. אם נולדת בין 2 ל-4 בלילה:

אתה חסר מנוחה וסקרן, תמיד מחפש משהו חדש לגלות. אתה אינטלקטואל ומתקשר נהדר. אתה חבר נאמן. אתה אוהב קריאה, כתיבה וטיולים ואתה מעדיף סוגי ספורט עדינים. 
 

 

3. אם נולדת בין 4 ל-6 בבוקר:

אתה צריך ללמוד לעמוד על שלך. אתה דואג לשמור משאבים, ואכפת לך מהעתיד. אתה יודע שלחלוק זה טוב ואתה אוהב לעזור ולעודד אנשים סביבך. אתה רומנטיקן אבל לפעמים אתה קצת עקשן. 
 

 

4. אם נולדת בין 6 ל-8 בבוקר:

 אתה מרגיש נהדר בכל תחום אמנותי שהוא. אתה צריך להרגיש חשוב ואתה דורש הרבה מעצמך. יש לך צורך מוגזם לאישורים. אתה מנהיג טבעי שיכול להיות שתלטן מדי לפעמים. 
 

 

5. אם נולדת בין 8 ל-10:

 אתה רגיש מאוד. פעילויות כמו מדיטציה גורמות לך להרגיש שלו וחדש. אתה אוהב לבלות זמן לבד ואתה לא מחפש תהילה. אתה אוהב לשרת אחרים ע"י הבאת שלום והרמוניה לנפשם. 
 

 

6. אם נולדת בין 10 ל-12:

יש לך אישיות מוחצנת. אתה אוהב להיות עם אלו שחולקים איתך את אותו עניין. אתה שחקן קבוצתי טוב ואתה יודע איך לקרב בין אנשים. אתה תמיד בחיפוש אחרי חברים חדשים, רגעים טובים וחוויות כיפיות. 
 

 

7. אם נולדת בין 12 ל-14:00:

אתה אדם שאפתן ואחראי שיודע איך להתמודד באפקטיביות עם כל דרישה.  יש לך צורך להיות מוערץ כאדם שיודע בדיוק מה הוא רוצה, אבל תהיה זהיר:  הישגיך המקצועיים עלולים לסכן את חייך הפרטיים. 
 

 

8. אם נולדת בין 14:00 ל-16:00:

אתה מאוד פעיל והרפתקן. אתה דוחה כל שגרה ויציבות, תמיד מוכן לחקור משהו חדש. אתה סקרן להרחיב אופקים ואתה תמיד בחיפוש אחר תשובות לשאלות הפילוסופיות המאתגרות ביותר. 
 

 

9. אם נולדת בין 16:00 ל-18:00:

אתה אדם חיובי ואנרגטי שיש לו צמא לפתור את התעלומות הגדולות של החיים. אתה לעיתים קרובות מפחד מדי להיפתח למישהו ולחלוק את הרגשות שלך. אתה לא אוהב לקחת דברים כמובנים מאליהם, במיוחד אמון ואהבה. 
 
 

10. אם נולדת בין 18:00 ל-20:00:

יש לך מתנה אחת מיוחדת, אתה יכול להרגיש את צרכיהם של אחרים ויש לך יכולת מדהימה לשים את עצמך במקומם. אתה נוטה להימנע מעימותים ומלשאול יותר מדי שאלות, ומקבל את החיים כפי שהם. 
 

 

11. אם נולדת בין 20:00 ל-22:00:

אתה שחקן משנה נהדר. כדי להרגיש טוב אתה אפילו לא צריך להיות השחקן הראשי, אתה מרגיש נהדר לעזור לאנשים אחרים. אתה אוהב להיות מוערך ע"י אחרים. אתה פרפקציוניסט ואתה לא אוהב לעשות טעויות. 
 

 

12. אם נולדת בין 22:00 לחצות:

 אתה יודע בדיוק מי אתה ומה אתה רוצה. אתה זורח מחיוניות ושמחה. אתה מעריך יצירתיות, ואתה צמא לתשומת לב ותהילה. כדי להשיג את המטרות שלך אתה תמיד דוחף את עצמך מעבר לגבולות שלך. 
 
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו