החיים הם לא מה שהבטיחו לי - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

החיים הם לא מה שהבטיחו לי

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 20.11.2015

כן כן, אני כבר אמא. עברתי הרים ותהומות רק בכדי שאריאל שלי יגיע לעולם. תודה לאל שבייבי בום לא היה בתקופת טיפולי הפוריות שלי כי הייתי נשברת...מאת: יפעת רוזלס


החיים הם לא מה שהבטיחו לי
בייבי בום, פרסומות של מטרנה בטלוויזיה, על כך אני אומרת תודה לאל שלא היו בתקופת טיפולי הפוריות שלי. נעים מאוד, שמי יפעת רוזלס, אני בת 34, אמא לאריאל בן החמש, כן כן, אני כבר אמא. עברתי הרים ותהומות רק בכדי שאריאל שלי יגיע לעולם. התחלתי השבוע לראות שוב את התוכנית סרוגים, שם אנחנו מתוודעים לחבורת רווקים בביצה הירושלמית, אנחנו מכירים את הודיה, יפעת, רעות, נתי ואמיר. בעונה השנייה לאחר חתונת אמיר ויפעת, הם מתחילים לקיים את מצוות פרו ורבו. לאחר נסיונות רבים הם מבינים שמשהו כאן לא בסדר, הם מתייעצים עם הרב שלהם ועם רופאה ומתחילים בטיפולי הפוריות. אתמול ישבתי וראיתי את הפרק שבו מתחילים לראות מעט סדקים במערכת היחסים שלהם. שתבינו, אבל אני מקווה שלעולם לא באמת תצטרכו להבין את זה, אבל האשה בטיפולי הפוריות עוברת את כל הבדיקות, חיי הגבר בטיפולי הפוריות לרוב קלים. האשה נאלצת לעבור בדיקות מרובות כמו צילום רחם, שאומנם אני כבר לא הספקתי לעבור, אבל זו בדיקה קשה מאוד לרוב הבנות, יש כאלה שטוענות שזה לא כל כך כואב. אנחנו עוברות כל כך הרבה, מעבר לצילומי רחם, מחטטים בתוכנו כל כך הרבה עד שמגיעים לאיזו תוצאה, אם זה רפואית ואם זה בנפש. 
 

כמות העצות שאני עברתי עד לרגע המיוחל, היו מרובות, אני אמנה כמה מהן: 

1. לקבור עורלה – בעניין העורלה יש המון עצות, יש שאומרים לקבור את העורלה, אז כן, ברגע של ייאוש, בזמן שהייתי בברית של בת דודתי, העניקו לי, לאחר הברית, את העורלה, ואמרו לי לקבור את זה ליד הבית. אז כן, אני מודה, איפשהו מתחת לחלון המטבח שלי, איי שם בתוך באדמה, מסתתרת לה עורלה. כי כשאת בייאוש, ואת רואה שגיסתך למשל, שהתחתנה תשעה חודשים לפנייך, מגיעה לחתונה שלך עם בטן גדולה. אז נכון, את לא תכננת ישר אחרי החתונה להביא ילד, כי בכל זאת, היית בסך הכל בת 24 כשהתחתנת. אבל כשהזמן מתחיל לעבור, ולעבור, וכשהגעת להחלטה שאת רוצה ילד וזרקתם את הגלולות ואת אמצעי המניעה, ואת רואה ששום דבר לא מתקדם, את כל כך מיואשת שתעשי הכל בשביל ילד. כשאת באה לאירועים משפחתיים, כמו במשפחה של גיסתך שאת כל כך מתרגשת בשבילה שהיא מתחתנת. את פוגשת את כל המשפחה וכולם מציעים לך עצות, אז כן, את תעשי הכל.
 
2. עצות מכל דיכפין – בין הרגע שהתחתנת, עד לרגע הלידה, תמיד ישאלו אותך, נו, מה אתם לא רוצים ילד? אז בהתחלה את מספרת לכולם את האמת, שהרגע התחתנת, שכרגע אין לכם דירה ואת לא רוצה להביא לעולם ילד כשאין לך קרקע מוצקה. אבל אז את מתחילה לתרץ כבר תרוצים לכולם, שזה לא מתאים כרגע, אבל מגיע הרגע שאת כבר עצבנית ואז את רק מהנהנת לעברם, אבל לקרובים ביותר שלך את אומרת "כשיקרה משהו אתם תדעו". בזמן הזה את מקבלת מכל עבר עצות. יש אחת שאומרת, שתדעי לך אני שמעתי על אחת שרק הלכה להיטבל במקווה הזה ותוך זמן קצר ביותר נכנסה להריון. מישהי אחרת אומרת לך, יש את הקבר של הצדיק ההוא, אני שמעתי על מלא בנות שרק השתטחו על קברו וכבר בהריון על הילד השני.
 
בין העצות האלה יש גם את החיוך ההוא, החיוך המזוייף ההוא, שאת עוטה על עצמך בכל הזדמנות. בין אם זה במסיבת החינה של גיסתך, שאוטוטו מתחתנת, כל קרובות המשפחה של בעלך מסביב, עם עצות מפה ועד ירושלים. זה מה שקרה לי באמת, אני בהתלהבות, נרגשת מתלהבת, מחכה בקוצר רוח לחתונה, וכבר אז מורידים לי את ההתלהבות לרצפה, בעזרת המקווה. קרובת משפחה של בעלי אומרת לי, את יודעת את צריכה לשמור על נידה, זה מאוד יעזור לך, אני שמעתי על מלא בנות שרצו ילד ולא הלך להן, קיימו את מצוות נידה ועכשיו הן בהריון.
אני יושבת שם עם אותו חיוך מזוייף, מהנהנת, ואומרת לה תודה רבה, אני אנסה את זה. כשבלב את אומרת לעצמך, בטח, זה ממש יעזור לי, אחרי כל כך הרבה זמן, זה ממש מה שיעזור לי. במשך זמן רב זה הציק לי, כי זה ממש הרגיז אותי, כל העצות האלה, אבל את חלקן קיימתי כי מרוב שרציתי ילדים. את עוברת כל כך הרבה, כשאת רק בהתחלה את אומרת לעצמך, עוד רגע ואני בהריון, אבל עובר חודש, ועוד חודש, ועוד חודש, ושום דבר לא קורה.
 

מתחילים בבדיקות והזרעות

אנחנו הולכים לרופא, אני עוברת מסכת עינויים בשביל בדיקה, כשהבעל בסך הכל משחק קצת עם עצמו וזהו. אז התחלנו ללכת לפרופסור מומחה לפוריות, כמעט כל יומיים אנחנו אצלו, כל פעם אני צריכה להתפשט, לעבור חיטוטים גופניים, כל יום להזריק לעצמי זריקות, לעבור עוד בדיקות, ולבסוף ההזרעה. כן, כן, התהליך הזה שכל זוג מכיר, שכל זוג עובר בדרך אל הילד, בדרך כלל זה נעשה במתחם הפרטי שלהם, בין אם זה בחדר האינטימי שלי, או באיזה צימר או חדר בבית מלון, אנחנו עוברים בקליניקה.
 

עוברים לתותחים הכבדים - טיפולי פוריות

עכשיו הגענו לתותחים הכבדים, טיפולי ההפריה. כאן החלטנו להפסיק את הרומן עם הפרופסור, מהסיבה הפשוטה, התהליך הזה מאוד יקר, כי על כל פגישה אצלו שילמו כמעט 800 שקלים, שאגב מדובר בפגישה של בקושי רבע שעה. אז בעלי עבד כטכנאי חוץ, והמקום שהוא הכיר היטב זה היה אסותא, הוא היה מבקר לא אחת ולא שתיים אצל בכיר באסותא, שהמליץ לו על רופא פוריות, כמה נוח. אז הלכנו אליו, זה רופא מאוד מומחה במכבי, כזה שגם ב-12 בלילה אתם תראו אצלו מטופלים שמחכים, אני כל הזמן התפלאתי מתי הוא יישן? לרופא הזה מגיעים גם מניו יורק לטיפול, ראיתי המון מכתבי תודה עם תוצאות מעולות. אז התקווה התחילה לנבוט בתוכי, התרגשתי. 
 
בפעם הראשונה הייתי תמימה מאוד, חשבתי שעצם זה שמכניסים לתוכי עובר מוכן, זה אומר שאני בהריון. לאחר שבועיים של אופוריה, הגיע הרגע מנפץ הרסיסים, התשובה השלילית. כשראיתי את זה, התמוטטתי, לא רציתי לדעת מזה, נשברתי, התרסקתי, נכוותי, אין למחוק את המיותר, כי פשוט הרגשתי את כולם.
אבל בטיפול השלישי, הטיפול המנצח, כל כך הייתי בטוחה שזהו, גם כאן זה לא עבד, כי הרי בשניים הקודמים זה לא עבד, למה שכאן זה יהיה שונה? ובאמת ביום של התוצאה, על הבוקר התייצבתי במוקד לעבור בדיקת דם, עצבנית, הגעתי, עברתי את הבדיקה ונסעתי לעבודה. השעות לא רצו לעבור, אני הייתי עצבנית להחריד, עם כאבי ראש של מחזור, בשירותים היה לי מעט דם בניגוב, התעצבנתי כל הזמן, אז גם כשהתוצאות התארכו, ועם כל הסימנים של המחזור, אמרתי לעצמי, נו, יאללה כבר תנו את התוצאה השלילית, שאני אוכל לומר לרופא שלי כבר שנתחיל בטיפול הבא, אבל אז, הוו אז, מספר 45 מעולם לא היה מושך יותר, התוצאה חיובית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הריקודים שרקדתי באותו היום, השמחה שהציפה את ליבי. הראשונה שידעה הייתה הבוסית המדהימה שלי שליוותה אותי בכל התהליך, תמכה בי נפשית ושאלה כל הזמן לשלומי. הדמעות ישר הציפו את עיניי ושטפו את לחיי, זה היה הרגע הכי מאושר בחיי. ואז התחילו תשעת החודשים המופלאים בחיי. לכן אני מבקשת ממכן מטופלות הפוריות, אז נכון הדרך ארוכה ומפותלת, ולא תמיד נדע לאן היא מובילה, אבל בסוף מה שחשוב שיהיה לך ילד. אל תפסיקו להאמין.
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו