רגע לפני ש... - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

רגע לפני ש...

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 16.01.2014

מיזם שהגתה אם יחידנית מחולון הקורא לכולנו לעצור ולחשוב "רגע לפני" שאנו פועלים – רגע לפני שאנו מגיבים, רגע לפני שאנו פונים לאדם אחר, רגע לפני שאנו מעליבים, רגע לפני כל דבר שאנו עושים.רגע לפני ש...
אורלי שמש הגתה מיזם חברתי שמטרתו להפוך את העולם למקום טוב יותר. היום הוא נלמד בעשרות בתי ספר ברחבי הארץ
 
אורלי שמש, בעלת המותג "ניתן באהבה" – ערכות קלפים ומשחקים לפיתוח מודעות וערכים, הגתה את "רגע לפני" שהחל כמיזם ווירטואלי בפייסבוק וכיום הוא נלמד בבתי ספר בכל הארץ. מטרת המיזם, כמו גם ערכות הקלפים של שמש, היא לחנך את הדור הצעיר לסבלנות וסובלנות 
 
כל אמא היתה רוצה להפוך את העולם הזה למקום טוב יותר עבור הילד שלה. כולנו קוראות ושומעות את החדשות, וכולנו יודעות שהעולם אינו מושלם, וכי כל כך הרבה סבל יכול היה להימנע לו רק אנשים היו עוצרים וחושבים רגע לפני שהם מגיבים.
בעולם בו הילדים שלנו חשופים לתכנים אלימים בתקשורת ובאינטרנט, התפקיד שלנו כהורים וכמבוגרים הוא להנחות אותם ולהקנות להם ערכים של מוסר, אחריות, חשיבה עצמאית, אכפתיות, חברות, שמירה על הטבע, קבלת השונה ועוד ועוד.
 
כולנו חולמות ליצור לילדים שלנו עולם טוב יותר - אך אמא אחת קמה ועשתה מעשה. מתוך אהבה  ורצון אמיתי לשנות, ולו במעט, את העולם עבור הילד שלה, ועבור הילדים של כולנו, הגתה אורלי שמש, אם יחידנית מחולון, את המיזם "רגע לפני”.
זהו מיזם הקורא לכולנו לעצור ולחשוב "רגע לפני" שאנו פועלים – רגע לפני שאנו מגיבים, רגע לפני שאנו פונים לאדם אחר, רגע לפני שאנו מעליבים, רגע לפני כל דבר שאנו עושים.
אם כל אחד מאיתנו יעצור רק לשניה, רגע לפני שהוא צופר באמצע שכונת מגורים, רגע לפני שהוא מקלל, רגע לפני שהוא מדבר רעה על אדם אחר, רגע לפני שהוא מתעלם מגור חתולים רעב - אם  כל אחד מאיתנו יקדיש רק רגע אחד למחשבה – נוכל כולנו יחד ליצור עולם אדיב ומתחשב יותר בשביל הילדים שלנו, ובשבילנו.
 
 
גם בעסק הפרטי שלה, “ניתן באהבה", עוסקת אורלי שמש בעולם הערכים וביצירת עולם בעל מודעות אישית וחברתית. בעסק שלה היא יוצרת ערכות קלפים ומשחקים להעצמת ילדים, ויש גם ערכות קלפי משחק למבוגרים, שמתאימות גם למטפלים מתחומים שונים. 
שתי ערכות קלפים לילדים שלה ”שירת המלאכים" ו"אוצרות הלב", עוזרים ליצור שיח בבית, בגן או בבית הספר, על ערכים חשובים, על רגשות, מחשבות, ופחדים שילדים חווים. 
 
המיזם המבורך התחיל את דרכו לפני כשלוש שנים כדף בפייסבוק המעלה שלטי חוצות וירטואלים עם משפטי “רגע לפני” שאנשים כתבו על הקיר של הדף. מהר מאוד יצא המיזם מהתחום הוירטואלי, כשעיריית רמת השרון הרימה את הכפפה ותלתה שלטי חוצות אמיתיים של "רגע לפני" ברחוב הראשי שלה. 
בימים אלה מתנוססים שלטי "רגע לפני" בעיר חולון.  כאן יזמה העירייה הפנינג שלם בנושא מניעת אלימות ובני נוער מתנדבים הזמינו את התושבים לכתוב את משפטי ה"רגע לפני" שלהם.
ילדים ומבוגרים עצרו לרגע וחשבו מהו הרגע לפני שלהם. כך נוצר שיח עירוני על נושאים חברתיים חשובים.
 
עשרות בתי ספר ברחבי הארץ מפעילים כיום את המיזם והכניסו אותו לחלק מתוכנית הלימודים שלהם, ולחלק מתרבות השיח של התלמידים. בבתי הספר עורכים פעילויות שונות עם המיזם ומשתפים בהן גם את הורי התלמידים. כך עובר השיח החשוב גם למשפחות הילדים, כי הרי בסופו של דבר, כולנו יודעות - שהכל מתחיל בבית. למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו