איך לשדרג את גיל הזהב בקרב נשים - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

איך לשדרג את גיל הזהב בקרב נשים

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 05.09.2020

נשים (כמו גם גברים) כיום מאריכות ימים, כך שתקופת הזקנה עשויה להימשך זמן רב. הבנה זו מחייבת היערכות בהתאם והכנסת משמעות ושדרוג בשלב המתקדם של חייהן. יש לשנות את גיל הזקנה ותקופת הפרישה, ולהפוך אותם לזמן של הזדמנויות, של מימוש רצונות ותשוקות, או של חיפוש משמעות והשקעה בפרויקטים חדשים. מאמר זה יספק מספר דוגמאות בנוגע לדרכים לשדרוג הגיל השלישי בקרב נשים. לגזור ולשמור לשנים הבאות, או פשוט להעביר לאימהות שלכן. איך לשדרג את גיל הזהב בקרב נשים

התחלת פרויקטים חדשים, עסקיים או התנדבותיים 

פעמים רבות, התחושה של נשים המגיעות אל גיל הפרישה היא קשה. הן חשות פתאום שהחשיבות שלהן עבור המשפחה פחתה, ושהן איבדו את המעמד הדומיננטי שהיה להן בעבר. עקב היציאה לפנסיה, בר אין את העבודה שיכולה לספק את תחושת המשמעות ושבירת השגרה של העבר. חשוב מאוד לנסות לבלום את התחושות הללו מהר ככל האפשר, ולנסות למלא את היום בפעם הראשונה בחיים בדברים שאתן רוצות לעשות, בלי שום התחייבות לבני משפחה, חברים או נורמות חברתיות. לכל אחת יש רעיון ישן, או תשוקה מימים עברו אשר היא נמנעה עד עתה מלממש אותה. חלק יעדיפו למצוא את המשמעות בהקמה או בהשתתפות של פרויקטים התנדבותיים, בין אם בעבודה עם חיילי צה"ל, בחלוקת מזון לנזקקים, או בהקמת עמותות שונות. אחרות יפנו אל הצד העסקי, וינסו לקדם יזמויות אישיות בדרך להצלחה. לעיתים הפרויקט יהיה בעל חשיבות רגשית ותחושת משמעות אישית עזה, כמו סיוע בטיפול בנכדים.
 

טיפול יעיל בבעיות בריאותיות משניות 

שדרוג גיל הזקנה ושמירה על אורח חיים פעיל ומעורב בקהילה, יכול להתבצע רק אם תצליחו לשים מאחוריכן את בעיות הבריאות המשניות והטורדניות אשר מתחילות לצוץ. ישנן מגוון בעיות כאלו, כאשר אחת הנפוצה מתוכן היא בריחת שתן.
בריחת שתן היא תופעה ממנה סובלות נשים רבות, בעיקר כאלו אשר עברו לידות מרובות. לצד פתרונות פשוטים ויעילים כמו תחתונים סופגים, ישנם מגוון טיפולים אשר המערכת הרפואית יכולה להציע, חלקם תרופתיים או כירורגיים, וחלקם כוללים טיפול בפיזיותרפיה. חשוב מאוד לטפל בבעיות הטורדניות הללו, ולא לוותר על פתירתן. השתתפות בחוגי פעילות גופנית יכולה גם היא לתרום רבות לבריאות, ולדחות משמעותית את השינויים הפיזיולוגיים הבלתי נעימים אשר מתרחשים בגילאים המבוגרים.  
 

ניצול הכסף בשביל הנאות קטנות רבות 

אחרי שנים ארוכות של חיסכון לגיל הפרישה, חיסכון כדי לממן את הלימודים האקדמאים של הילד, חיסכון עבור מציאת פתרונות דיור ראויים לנכדים ועוד, סוף סוף יש לך הזדמנות לא לחסוך לשום דבר. הקצבה החודשית של הפנסיה נכנסת באופן קבוע, ואת יכולה לבחור מה לעשות בכסף שלך. כדאי מאוד לנסות להקצות לפחות חלק מהסכום להגשמה אישית, וליהנות ממנו עד כמה שאפשר. שימוש זה בכסף יכול לכלול ניסיון ללמוד כלי נגינה או שפה חדשה, לימוד מהנה ומרגש שגם מועיל מאוד לשמירה על תפקודים מוחיים שונים. 
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו