פעימות אם, מדריך לאם לאחר הלידה - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

פעימות אם, מדריך לאם לאחר הלידה

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 10.07.2021

הדס אגוזי פרקש, פסיכולוגית קלינית מומחית ומאמנת אישית וארגונית בכירה המתמחה בחוסן אישי, מוציאה לאור את ספרה הראשון "פעימות אם, מדריך לאם לאחר לידה" המציע כלים ליצירת חוסן אישי גם בתקופה המאתגרת שלאחר הלידה.פעימות אם, מדריך לאם לאחר הלידה
התקופה הראשונה לאחר הלידה היא המאתגרת ביותר, סוערת ורבת תהפוכות. אין בה שוברי גלים שעוצרים את הגאות ולעתים היא מאיימת להציף. נחת היא מילה רחוקה מחוויית היולדת הטריה, שארוזה בעטיפה המושכת של חופשת הלידה אבל מרגישה יותר כמו לוחמת לא מנוסה בגיבוש לסיירת שאין לו סוף. 
האין, הבדידות והעבודה הנדמית כאינסופית מטלטלים את היולדת הלוך ושוב על מנעד תחושותיה, בין אושר גדול לפגיעות ותסכול, וגורמים לה לא פועם לחוש שאינה מבינה מה עובר עליה וגם העולם אינו מבין את תחושותיה. 
המעבר להורות עלול להיות מלווה בקושי לקבל את המציאות החדשה והידיעה כי החיים עומדים להשתנות עלולה לייצר אפילו תחושה מסויימת של הלם. המעבר להורות כרוך בפרידה בהרבה הרגלים ואורחות חיים, פרידה משעות שינה רציפות, מזמן לחברים ולפנאי, מספונטאניות ומשליטה. חוסר הידיעה וחוסר הוודאות לגבי הבאות מנוגדים לצורך הבסיסי שלנו בביטחון והתחושה כי הקרקע נשמטת מתחתינו עלולה לייצר תחושות קשות אצל הורים בתחילת הדרך. 
 
הדס אגוזי פרקש, פסיכולוגית קלינית מומחית ומאמנת אישית וארגונית בכירה המתמחה בחוסן אישי, מוציאה לאור את ספרה הראשון "פעימות אם, מדריך לאם לאחר לידה" המציע כלים ליצירת חוסן אישי גם בתקופה המאתגרת שלאחר הלידה.
 
את הספר כתבה הדס במהלך חופשת הלידה עם איתן בנה השלישי, והוא כולל סיטואציות מוכרות ולא פשוטות מהשנה הראשונה שלאחר הלידה שהיא חוותה ומשתפת בהן את הקוראות. "פעימות אם" הוא ספר חשוב לכל אם בתקופה הראשונה שלאחר הלידה, ונוגע באתגרים היומיומיים שאיתם היא מתמודדת. הספר ממוקד בחוויות האישה, ברגשותיה, בקשיה ובחלומותיה ומשלב כלים מעולמות הפסיכולוגיה והאימון האישי. 
"פעימות אם" משלב ידע מחקרי עם ניסיון אישי ודוגמאות אישיות של המחברת, שמעודדות את הקוראת לאמץ את ההמלצות של אגוזי פרקש כאם, בת זוג ואשת מקצוע. 
 
הספר מחולק לפרקים קצרים שכל אחד מהם עוסק בהתמודדות או סוגיה אחרת שמאפיינת את השנה שלאחר הלידה. בין שלל הפרקים תמצאו פרקים שעוסקים בהנקה, דיכאון אחרי לידה, הפלה, מתי לחזור לעבוד, בדידות, תשישות, קורבנות, פגעי הגוף, זוגיות ועוד ועוד. בכל פרק מופיעה שאלה ברורה שתסייע לקוראת לבחור בחירות מספקות ומותאמות לה בחייה החדשים, תשקיט רעשים ופחדים ותחזק אותה. 
 
הוצאת סטימצקי
251 עמודים/96 שקל 
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו