שׁשׁשׁ... בַּלַּיְלָה יְשֵׁנִים - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

שׁשׁשׁ... בַּלַּיְלָה יְשֵׁנִים

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 18.11.2018

שילב, רשת החנויות לתינוקות וילדים, מוסיפה, לראשונה, למגוון מוצריה את ספרה של גורו השינה, דורית קרייזר, המאפשר לכל המשפחה לחזור לישון לילות שלמים, גם כאשר יש תינוק בן כמה חודשים. שׁשׁשׁ... בַּלַּיְלָה יְשֵׁנִים
כל הורה מוכן לשלם הרבה תמורת לילה של שינה רצופה. ברגע שנולדו לנו ילדים סדר השינה משתנה. לא עוד לילות שינה רצפים... כל היום אנחנו רק מחשבות כמה ישנו או כמה עוד נותר לנו לישון כשהתעוררנו באמצע הלילה. יש כאלה שהתמזל להן מזלן ומצליחות להשלים שעות שינה במהלך היום אולם יש כאלה כמוני...שגם זה לא.
בשנים האחרונות הורים רבים מתייעצים או עוברים סדנאות שינה בהם לומדים לעזור לתינוק לישון ברציפות בלילה. את כל הידע שמועבר בסדנאות שינה ניתן גם ללמוד מקריאה בספרים.
 
שילב שמחפשת אחר הערך המוסף עבור ההורים, כאשר איכות, מקצועיות וחדשנות הם מאבני היסוד. השיקה לאחרונה את הספר "ששש... בלילה ישנים" מאת דורית קרייזר, מפתחת השיטה הייחודית עליה מבוסס הספר, מרחיבה את המענה האיכותי והמקצועי של שילב לתמוך בהורים באופן מלא ומסייעת להם בהתמודדות בלילות ללא שינה.
 
פייה, קוסמת וגורו הם רק חלק מהשמות בהם מכנים את דורית ההורים שהתנסו בשיטה שפיתחה וקיבלו חזרה את 12 שעות השינה הרציפות, כשילדיהם קיבלו הרגלי שינה טובים המשפיעים על התפתחותם הגופנית, הנפשית והשכלית. דורית היא פסיכוטרפיסטית, מדריכת הורים ומאמנת שינה לילדים ולתינוקות. השיטה הייחודית 'בלילה... ישנים!' פותחה על ידי דורית על סמך שנים של לימוד, ניסיון ומחקר, כאשר הרגע המכונן "היכה" בה במהלך שנות עבודתה כמיילדת בבית היולדות, כשצפתה בתינוקות והבינה מה הם יודעים לעשות לבד בתהליך ההירדמות, והיכן הם זקוקים ללימוד ועזרה. הבסיס לשיטה הוא שזירה עדינה בין תיאוריות למידה והתנהגות בשילוב הנחישות והעקביות של ההורים, מה לעשות ובעיקר מה להימנע מלעשות.
 
הספר מסביר, מלווה ותומך בהורים ובילדים בתהליך קבלת הרגלי שינה טובים. הוא נותן את הכלים באופן קל ופשוט, שלב אחרי שלב  - יד ביד החל מ"למה צריך לישון", חובת ההורים, סדר הפעולות לפני השינה, ועד, מה עושים כשהתינוק בוכה, "עשה" ו"אל תעשה" ועוד. הוא מכניס אמיתות ושובר מוסכמות, כי בסופו של דבר "עושים מה שהתינוק צריך ולא מה שההורה מרגיש". 
 
שילב חרטה על דיגלה להציג עולם ילדים ותינוקות שלם איכותי, מקצועי ומתקדם, במטרה להעניק לדור ההמשך את נתוני הפתיחה הטובים ביותר. כניסתו של הספר החדש "ששש... בלילה ישנים" ושיתוף הפעולה עם דורית קרייזר, מהווים כלי נוסף ששילב מציעה להורים הטריים כחלק ממערך הייעוץ, השירות וההדרכה של החברה. 
מחיר בלעדי ברשת שילב: 39.9 ₪ 
 
להשיג בסניפי הרשת
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו