מה חשוב לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל להריוניות - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

מה חשוב לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל להריוניות

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 29.06.2011

אישה בהריון היוצאת לחופשה בחו"ל צריכה לוודא כי הביטוח אותו רכשה אכן מעניק כיסוי למצבים הקשורים להריון ואשר עלולים לקרות באופן בלתי צפוי במהלך שהותה בחו"ל כגון כיסוי הוצאות רפואיות במקרים של לידה מוקדמת, הוצאות הקשורות בטיפול או אשפוז של הוולד ועוד.מאת: מיכל וינר, מנהלת תחום ביטוחי פרט – תאונות אישיות, בריאות ונסיעות לחו"ל בחברת הביטוח AIG ישראל


מה חשוב לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל להריוניות

בחג הקרוב צפויים לצאת לחו"ל מאות אלפי נוסעים, מתוכם נשים בהריון. רגע לפני סערת הסידורים האחרונה לקראת היציאה לחופשה בחו"ל, חשוב לוודא שאנו  מודעים וערוכים למקרי חירום שעשויים לקרות דווקא בארץ זרה וכי רכשנו ביטוח והוא מתאים לצורכנו.

הכיסויים בפוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל רבים ומגוונים ומטרתם לתת מענה לצרכי הנוסעים השונים. קבוצה ייחודית מתוכם היא זו של נשים בהיריון שנדרשות לכיסוי ביטוחי מיוחד.

"בחירת פוליסת ביטוח מתאימה, היא בעלת חשיבות רבה ובעלת משמעויות כלכליות שונות. לפני הנסיעה חשוב מאוד להגדיר את הצרכים של הנוסעים בהתאם לנסיעה אומרת מיכל וינר, מנהלת תחום ביטוחי פרט – תאונות אישיות, בריאות ונסיעות לחו"ל בחברת הביטוח aig ישראל. אישה בהריון היוצאת לחופשה בחו"ל צריכה לוודא כי הביטוח אותו רכשה אכן מעניק כיסוי למצבים הקשורים להריון ואשר עלולים לקרות באופן בלתי צפוי במהלך שהותה בחו"ל כגון כיסוי הוצאות רפואיות במקרים של לידה מוקדמת, הוצאות הקשורות בטיפול או אשפוז של הוולד ועוד.

עוד מוסיפה וינר, כי במהלך השהות בחו"ל עלולה האישה למצוא עצמה נדרשת לקבלת טיפול הנובע מהריונה וללא כיסוי ביטוחי מתאים, ובמקרה הצורך תיאלץ לשאת ולממן הוצאות כספיות גבוהות מאוד אפילו בסכומים של עשרות אלפי דולרים באופן עצמאי.

ולכן במהלך רכישת הביטוח חובה לעדכן את חברת הביטוח אודות ההיריון ושבוע ההריון בו היא נמצאת.

למה לשים לב בעת רכישת ביטוח נסיעות לאשה בהיריון?

  • יש לוודא שחבילת הביטוח כוללת כיסוי להוצאות רפואיות שעשויות להידרש בגין ההיריון במהלך השהיה בחו"ל. יש לוודא שחבילת הביטוח מעניקה כיסוי הן לעובר והן לאישה ההרה.
  • יש לוודא שהכיסוי הביטוחי מותאם לשבוע ההיריון ולגיל המבוטחת. רוב חברות הביטוח מעניקות כיסוי ביטוח לנשים בהריון עד גיל 40. aig ישראל מציעה לקהל לקוחותיה חבילת ביטוח המעניקה כיסוי לנשים בהריון עד השבוע ה- 32 להריונן. 
  • חשוב לזכור - אישה הרה שטסה ללא כיסוי ביטוחי מתאים לא תהיה מכוסה בגין כל אירוע שיתרחש והקשור להריונה
  • רגע לפני שנוסעים לחופשה בחו"ל- לכלל היוצאים לחו"ל במהלך חופשת הקיץ ובכלל, וזכאים לביטוח נסיעות לחו"ל חינם מעצם החזקה בכרטיס אשראי, חשוב לזכור : חובה להתקשר ולהפעיל את ביטוח הנסיעות לחו"ל הניתן חינם. הביטוח ייכנס לתוקפו אך ורק לאחר הפעלתו. כדאי לדעת: הביטוח מכסה רק את בעל הכרטיס ולא את בני משפחתו. ניתן לרכוש ביטוח, שיעניק כיסוי גם לבני המשפחה המתלווים לנסיעה.למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו