"ילדים מחוקקים ומדברים על זכויות ילדים" - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

"ילדים מחוקקים ומדברים על זכויות ילדים"

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 24.11.2015
"ילדים מחוקקים ומדברים על זכויות ילדים"
לרגל היום הבינלאומי לזכויות הילד, קיימה היום הוועדה לזכויות הילד בראשות ח"כ ד״ר יפעת שאשא-ביטון דיון מיוחד בהשתתפות נציגי תלמידים מבתי ספר ברחבי הארץ. בדיון העלו התלמידים רעיונות לחקיקה שמטרתה לדאוג לזכויות הילד והתלמיד. דיון מיוחד נסב סביב נושא "הבריונות ברשת" שבמסגרתו תפיץ הוועדה סרטון שנעשה בשיתוף איגוד האינטרנט. 
 
בשונה מישיבות רגילות, חברי הכנסת שהגיעו לדיון, לא ישבו בסמוך לשולחן ונתנו לילדים את מקומם. 
 
"אני מאד שמחה ומתרגשת לקיים את הדיון הזה כי אין יותר מבורך מלראות אולם מלא בילדים" פתחה ח"כ שאשא-ביטון, ״היום המחוקקים התחלפו אתכם ונתנו לכם את המקום ליד השולחן. הישיבה הזו נועדה לכם, להעלות רעיונות והצעות שאתם רוצים שנקדם עבורכם. היום נחשוף סרטון אינטרנט שמטרתו קמפיין נגד הבריונות ברשת. הסרטון לא מציג את מה שאסור לעשות ברשת אלא  קורא להורים להיות יותר מעורבים במרחב הוירטואלי שלכם". 
 
ארנה היילינגר מאיגוד האינטרנט : "אני מקווה שבעזרת השינוי בתפישה הזו נוכל להגביר את המעורבות של ההורים ברשת. כדאי שהם ידעו מה עובר על הילדים שלהם כשהם גולשים".
 
ח"כ מסעוד גנאיים (הרשימה המשותפת):  "אני רוצה לברך את יו"ר הוועדה על המפגש החשוב הזה. אני מקווה שהדו הזה יהווה את התקווה שלנו. כל הילדים האלה המוצגים בקמפיין הוירטואלי, גם הקורבן וגם האחר – הם הילדים שלנו".
 
ח"כ חנין זועבי (הרשימה המשותפת): "אני חושבת שיש לכם מלאכה לא קלה. אתם הדור שצריך ליצור מציאות חדשה ולהגיד לא לאלימות הזו. לא להשלים עם המציאות הזו. גם אנחנו כחברי כנסת נחשפים לאלימות כמו שאתם נחשפים אליה. אל תקבלו כלום מהמבוגרים בלי לשאול שאלות. אל תאמינו בנורמות חוץ מערכי האדם". 
 
ד"ר יצחק קדמן מהמועצה הלאומית לשלום הילד: "מה צריך להיות האני מאמין שלכם? התשובה מאד פשוטה – ילדים הם בני אדם. זה לא מובן מאליו. אם נאמין בזה – הכל יהיה מובן מאליו. גם ילדים זכאים לזכויות כמו בני אדם".
 
יו"ר מועצת התלמידים אליהב בטיטו: "אסור לתת לממשלות להזניח את זכויות הילד. ועדה שישבה בעבר המליצה לחוקק חוק לזכויות הילד ואני קורא לכנסת לאמץ את המסקנות ולחוקק את החוק הזה ולעגן את זכויות הילד בחוק. המשיכו בעבודה למען דור העתיד".
בישיבה העלו חברי מועצת התלמידים מספר הצעות שביקשו לקדם באמצעות הוועדה ויו"ר הוועדה ח״כ ד״ר שאשא ביטון הבטיחה לעדכן אותם בתכתובת אישית על התקדמות הטיפול בכל אחד מהנושאים שהעלו: הורדת גיל הבחירות, תעסוקת בני נוער, זכאות לכרטיסיות לכיתות י"א-י"ב ועוד. 
 
בעניין הועדות לזכויות הילד ברשויות המקומית תוציא יו״ר הוועדה פניה לכלל הרשויות ולשלטון המקומי בבקשה לעקוב ולפקח על קיומן של ועדות אלה תוך הקפדה על התנהלותן התקינה הכוללת השתתפותם של בני הנוער בוועדות אלה.
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו