"כוחו של חיבוק" תערוכת צילומים מיוחדת של 20 מובילות דעת קהל שהצטלמו עם תינוקיהן - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

"כוחו של חיבוק" תערוכת צילומים מיוחדת של 20 מובילות דעת קהל שהצטלמו עם תינוקיהן

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 05.08.2018
 "כוחו של חיבוק" תערוכת צילומים מיוחדת של 20 מובילות דעת קהל שהצטלמו עם תינוקיהן

מדובר בפרויקט משותף של עיתון "את" ומותג החיתולים "האגיס" אשר במסגרתו הם מחבקים את עמותת "חיבוק ראשון" המעניקה חום, אהבה ומגע אנושי לתינוקות בודדים ומזמינים את כולם לגלות את "כוחו של חיבוק".

 
בין הנשים שהצטלמו: מרינה קבישר שעשוע, נטלי דדון, נועה תשבי, ג'ני צ'רוואני ועוד
 
השבוע ייערך אירוע פתיחת תערוכת הצילומים "כוחו של חיבוק", מדובר בשיתוף פעולה בין עיתון "את" (תמונות הפרויקט יפורסמו בו) ומותג החיתולים "האגיס" אשר במסגרתו הם מחבקים את עמותת "חיבוק ראשון" המעניקה חום, אהבה ומגע אנושי לתינוקות בודדים ומזמינים את כולם לגלות את "כוחו של חיבוק".
20 נשים מובילות דעת קהל הצטלמו עם ילדיהן, הצילומים יוצגו בתערוכה שתיפתח בחמישי הקרוב, 2 לאוגוסט, בקניון TLV MALL. התערוכה תימשך שבועיים והתמונות יעמדו למכירה פומבית שהכנסותיה ילכו לעמותת חיבוק ראשון. 
 
שמות הנשים שהתנדבו להשתתף ביוזמה-  אלונה טל, נעה תשבי, רימה רומנו, נלי תגר, שריי גבעתי, מרינה קבישר שעשוע, אוולין חיימוביץ', טל קליינבורט, דון לוי גבאי, ג'ני צ'רוואני מאנה, ורד פלדמן, עדי הימלבלוי, יוליה פלוטקין, רותם חג'ג', ענבל שלוי מיכאלשווילי, ליקי, ימית סול, רומי אבולעפיה, נטלי דדון, לוסי דובינצ'יק. 
 

אודות העמותה:

מדי שנה ננטשים מאות תינוקות במחלקות היילודים ובפגיות בכל בתי החולים בארץ. רבים מן התינוקות הננטשים סובלים ממומים ובעיות רפואיות מורכבות ונגזרת עליהם בדרך כלל שהות ממושכת בבית החולים, ללא טיפול אימהי מסור. העמותה מחבקת תינוקות נטושים אלה ותינוקות אשר משפחתם אינה נוכחת בבית החולים ואינה מספקת את צרכיו של התינוק. עמותת 'חיבוק ראשון', נוסדה בשנת 2004 ושמה לה למטרה לטפל בכל תינוק נטוש ובודד בבתי החולים בישראל. בהיעדר האם, ועקב חוסר היכולת של הצוות הרפואי לדאוג למכלול הצרכים הרגשיים של התינוקות הללו, מתנדבות "חיבוק ראשון" הן אלו שממלאות את החסר באופן יומיומי במשך כל תקופת שהותו בבית החולים, הנמשכת בין שבועות ספורים לחודשים רבים ועד למועד שחרורו.  המתנדבות המלוות את התינוקות מדמות עבורם את ההורה הביולוגי החסר ויוצרות עימם קשר אנושי קבוע, אוהבות אותם, מחייכות אליהם, מחבקות אותם ודואגות לכל צרכיהם. העמותה פועלת ושומרת על רמת מקצועיות גבוהה בעזרתן של שתי עובדות סוציאליות מוסמכות, אשר בוחרות בקפדנות את המתנדבות, מצוותות אותן על פי בדיקה והתאמה לכל מקרה ומקרה, מלוות, מכשירות ותומכות בהן על בסיס יומיומי בתקופת התנדבותן. מדובר במודל יחיד מסוגו בארץ, המיושם בבתי חולים ומוסדות שיקומיים ברחבי ישראל. 
 

 

בתמונה נטלי דדון, ילד: ריף בן שנתיים, צילום: דנה קרן 
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו