מערכת התרעה חדשנית להגנה על עוברים בהדסה הר הצופים - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

מערכת התרעה חדשנית להגנה על עוברים בהדסה הר הצופים

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 19.01.2019
מערכת התרעה חדשנית להגנה על עוברים בהדסה הר הצופים
בזכות פעילותו של פרי חיים - ארגון בינלאומי לפריון, המעניק שירותי פיקוח הלכתי במעבדות הפריון בבתי החולים, הכניסה מעבדת הפריון של ביה"ח הדסה הר הצופים בירושלים, מערכת התרעה חדישה להגנה על המכלים בהם מאוחסנים העוברים, הזרע והביציות. המערכת תגן על המכלים מפני כל פגיעה שתפגע בחומרים הביולוגים היקרים. 
 
עמותת פרי חיים מספקת למעבדות הפריון השונות בישראל, משגיחות המפקחות אישית על השימוש שנעשה במעבדה עם החומרים הביולוגים שהתקבלו מהזוג המנסה להרות באמצעות הטיפולים השונים. 
 
פעילות ההשגחה בפועל מעניקה למטופלים מיכל הקפאה נפרד מהמיכלים של המעבדה. המיכל הזה נעול במנעול אותו יכולה לפתוח רק המשגיחה של פרי חיים. כך מעניקה העמותה לזוגות את הרוגע המתבקש, ומבטיחה להם שההשגחה על כל התהליכים שמתבצעים בעבורם יתבצעו בזרע, בביציות או בעוברים שהוקפאו על ידם ולא בטעות, כאלה שהוקפאו על ידי מטופלים אחרים. כמו כן שומרת ההשגחה, שהמעבדה לא תערבב ביציות, זרעים, או עוברים מוקפאים, ותיתן אותם לזוגות הלא נכונים. גם הרופאים מרוצים מהידיעה, שיש מי שמסייעים להם בפיקוח על המיכלים.
 
על מנת לבצע את התהליך, עמותת פרי חיים מספקת למעבדה מיכל הקפאה פרטי ונעול, אשר פתיחתו מתאפשרת רק באמצעות המשגיחה של פרי חיים. כך שומרות המשגיחות שהחומרים הביולוגיים לא יתערבבו. 
 
עד היום, עמותת פרי חיים לא יכלה להציב את המיכל שלה במעבדת הר הצופים, מכיוון שבמיכל של פרי חיים מורכבת מערכת התראה חדישה שלא תאמה למערכת המיושנת יותר של הדסה. המערכת של פרי חיים מתריעה מפני הפסקות חשמל, ירידת חנקן, וכל תקלה אחרת אפשרית במיכל, והיא חשובה במיוחד, מכיוון שהעוברים הנמצאים במיכל מוקפאים בתוך חנקן נוזלי. אם תרד רמת החנקן הנוזלי, העוברים עלולים להיפגע או להיות מושמדים. מערכת ההתרעה משגיחה מפני כל ירידה ברמת החנקן או בטמפרטורה. 
 
במשך חצי שנה פעלה עמותת פרי חיים במטרה לשדרג את כל מערכת ההתראה של בית החולים הדסה הר הצופים, כך שניתן יהיה להציב גם את המיכל המתקדם של העמותה במעבדות הפריון, אינטרס שהוא גם של המטופלים וגם של בית החולים. כעת הדבר בוצע. מערכת ההתרעה החדשה היא שעושה את ההבדל. פעילות העמותה למען השגחה הלכתית, שידרגה למעשה את איכות המיכלים של בית החולים הדסה הר הצופים. 
 
על עמותת פרי חיים מייסודו של הרב משה שלזינגר
פעילות הרב משה שלזינגר ועמותת פרי חיים, הביאה ללידת כ-60,000 ילודים עד כה. הידע שהצטבר אצל הרב ב-30 שנות פעילות וייעוץ הוא עצום, והרב רואה עצמו שליח המחויב לחלוק את הידע הזה עם הזקוקים לו. 
 
הרב שלזינגר, נאבק לצד זוגתו במשך 20 שנים, עד שהשניים הצליחו להביא לעולם תאומים. הרב שלזינגר, שחווה על בשרו את הקשיים שזוגות דתיים וחרדיים חווים בבואם לקבל סיוע, מחשש שיאלצו לבצע פעולות המנוגדות להלכה או בשל פחד מחדירה לפרטיותם - החליט לבצע שינוי ולייעץ למי שמבקשים להפוך להורים. במשך 20 שנים פעל הרב מדירת חדר קטנה, ממנה ייעץ לעשרות אלפי זוגות. בשנת 2006 מוסדה פעילותו בהקמת עמותת "פרי חיים - ארגון בינלאומי לפריון". הרב שלזינגר המשמש כנשיא העמותה, מקיים מאות פגישות ייעוץ מדי שבוע בירושלים, בבני ברק ובמודיעין עילית. במקביל לעבודתו כיועץ רפואי של קופת חולים מכבי ומעבדת 'סייטוביט'. כתודה על פעילותו רבת השנים, קיבל את אות נשיא המדינה.
השירותים שמספק ארגון "פרי חיים" כוללים: ייעוץ רפואי, תמיכה נפשית ורגשית, חלוקת תרופות למעוטי אמצעים, מוקד מידע על טיפולי קופות חולים ומרכזים רפואיים, ושירותי השגחה הלכתית מטעמו של הזוג במעבדות הטיפולים. השירות ניתן בחינם לזוגות וליחידים חילוניים, מסורתיים, דתיים חרדים ולא יהודים - כולם נהנים מניסיונו של שלזינגר בעולם הפוריות, משפע המידע ומשיטות הטיפול, בדרך למטרה הנכספת: היריון נטול סיכונים, בדרך יעילה וקצרה. 
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו