משלוחי מנות לצוותי מד"א באהבה - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

משלוחי מנות לצוותי מד"א באהבה

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 14.03.2017
משלוחי מנות לצוותי מד"א באהבה
 
בעוד מתנדבי מד"א יצאו בפורים לחלק משלוחי מנות, לשמח ילדים, קשישים, משפחות נזקקות ועוד במסגרת הפעילות ההומניטארית שנערכה במד"א בכל רחבי הארץ, הופתעו והתרגשו חובשים ופאראמדיקים של מד"א בעיר הדרומית ערד ובעיר יבנה כאשר הגיעו להביא להם משלוחי מנות 2 ילדים שחייהם ניצלו בזכותם, וכאות תודה הגיעו עם משלוחי מנות לחג הפורים.
 
מקרה אחד מרגש במיוחד הוא סיפורו של שלום דובער יונה מערד, ילד בן 10 שלפני כשנה לקה בדום לב, טופל ע"י צוותי מד"א שביצעו בו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות והצילו את חייו. שלום בן ה-10 החלים, חזר לתפקוד מלא ושומר על קשר הדוק וממושך עם צוות מד"א. בשבתות, אירועים וחגים חוזרים להיפגש המטפלים עם שלום ומשפחתו, ואף ארגנו סיור לשלום בתחנה. במהלך החג הגיעו שלום ואמו קרן והעניקו לחובש בכיר במד"א ישראל כץ ולפאראמדיק מד"א אלישיב אמתי משלוח מנות אישי. קרן, אמו של שלום: "הפתענו את הצוות היקר במשלוח מנות מכל הלב בהוקרה על הטיפול המסור והצלת החיים של בננו היקר שלום. ה' שלח אותם אלינו, אילולא הם, הייתי מאבדת את שלום. אנחנו בקשר הדוק מאז המקרה, הם שליחים של בורא עולם ועושים עבודת קודש שאין שניה לה".
 
ביבנה הגיעו לאירוע פורימון בעיר בני משפחה שחיי בנם בן השנתיים ניצלו בזכות תגובה מהירה של כונני מד"א כשבשבוע שעבר הוזעקו צוותי מד"א לגן ילדים בעיר, מאיר לוי כונן מד"א רכוב על אופנוע-מד"א שהיה הראשון להגיע למקום, מצא ילד כבן שנתיים מחוסר הכרה כתוצאה מחנק, בזכות ההגעה המהירה הצליח מאיר לפתוח את נתיב האוויר של הילד ולהציל את חייו. הפגישה בין מאיר לוי למשפחתו של הילד הייתה מרגשת מאוד, ובני המשפחה הודו למציל ילדם. אמו של הילד: "קיבלתי טלפון מהגן שהילד מכחיל והרגשתי איך אני מאבדת עשור מחיי באותה שניה. למזלי הגננת מיהרה להתקשר למוקד 101 של מד"א ותוך דקה הגיע לגן אופנוע ועליו כונן מד"א שהציל את הילד. אנשי מד"א עושים עבודת קודש ורציתי להגיד להם תודה באופן אישי".
 
מנכ"ל מד"א, אלי בין: "בדרך כלל המתנדבים של מד"א מפתיעים ילדים בבתי חולים עם משלוח מנות בפורים – אבל תמיד נחמד להיות אלו שמופתעים. בהרבה מקרים הצלת החיים הופכת לקשר לכל החיים, וכשזה מגיע בחג שכולו שמחה – אז הלב מתרחב פעמיים. אני מאחל המשך חג פורים שמח לכל בית ישראל".
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו