צוות מד"א יילד אישה בחניית בית החולים - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

צוות מד"א יילד אישה בחניית בית החולים

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 08.08.2020
צוות מד"א יילד אישה בחניית בית החולים
כשבני הזוג מראש העין חזרו ביום שבת יחד עם בנם בן השנתיים מטיול משפחתי בחיפה הם לא דמיינו איפה תתרחב משפחתם כאשר אם המשפחה שהייתה בהריון מתקדם החלה לחוש בצירי לידה חלשים. בני הזוג עוד הספיקו להגיע חזרה לביתם ולהתארגן על מנת לנסוע ברכבם לבית החולים, כאשר במהלך הנסיעה הצירים הפכו חזקים יותר והמים החלו לרדת. כאשר התקרבו בנסיעה מהירה לשער בית החולים, צפר בחוזקה האב וסימן לשומר לפתוח את השער על מנת שיוכלו להכניס לחניית מחלקת היולדות. האם שהבינה שהלידה מתחילה זיהתה בחניית בית החולים צוות ניידת טיפול נמרץ של מד"א וקראה להם לעזרה ובתוך רגעים ספורים, פראמדיק מד"א דניאל גפרי יילד אותה במושב הקדמי של רכבה. 
 
 
על כך, סיפרה האם: "בדרך יצחק רבין כבר הרגשתי שהמים ירדו לי וכשהתקרבנו לכביש הגישה לבית החולים הבנתי שהראש מתחיל לצאת לאט לאט. בעלי צפר מרחוק לשומר בכניסה לחנייה וצעק לו שאנחנו באמצע לידה. הספקנו להגיע עד לרחבת החנייה של מחלקת היולדות ולשמחתי נתקלנו בצוות ניידת טיפול נמרץ של מד"א שבדיוק סיימו טיפול ביולדת אחרת והיו בחוץ ".
 
פאראמדיק מד"א, דניאל גפרי, אשר יילד את התינוקת, סיפר: "סידרנו את הניידת טיפול נמרץ אחרי שסיימנו לטפל ביולדת אחרת ותוך כדי שמענו צפירות חזקות מהשער ואישה שצעקה לנו לעזרה. האמא שישבה במושב שליד הנהג הייתה רגועה ותוך רגעים בודדים התינוקת נולדה והתחילה לבכות, חתכתי את חבל טבור והנחתי את התינוקת על האמא. לפני שלושה שבועות יילדתי אישה בתחנת דלק, אבל זו פעם ראשונה שהייתה לי חוויה מהסוג הזה. אני שמח מאוד שהייתה לי את הזכות לעזור."
 
לאחר שנכנסו למחלקת היולדות הוסיפה האם בהתרגשות: "דניאל הפראמדיק היה מדהים וטיפל בי באופן מקצועי, אישי ומחבק. כולם התלהבו מסביבנו, הכל קרה כל כך מהר ולמזלי, בצירוף מקרים מדהים, צוות מד"א ממש 'חיכו' לי מחוץ לבית החולים. חששתי מאוד שנגיע ולא יהיה מישהו פנוי לקבל אותנו, אבל לשמחתי הם היו שם ועזרו לי מאוד, בזכותם הלידה עברה בקלות ובמהירות. תודה ענקית לצוות מד"א".
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו