איך מנקים ומכינים את חדרי הילדים עם החזרה ללימודים - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

איך מנקים ומכינים את חדרי הילדים עםהחזרה ללימודים

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 03.09.2022

הגיע הזמן לרענן ולנקות את החדר עם תחילתה של שנת הלימודים. מומחי Dyson מעניקים טיפים לניקוי יסודיאיך מנקים ומכינים את חדרי הילדים עםהחזרה ללימודים

מזרן המיטה

אחרי שהילדים בילו זמן רב על המיטה בחופש, אם זה בשינה מרובה או סתם רביצה על המיטה מול הטלוויזיה, מומלץ לתת תשומת לב לניקיון של מזרן המיטה. מזיקי אבק ביתיים נוטים להתרבות באזורים חמים, חשוכים ולחים, כמו המיטות שלנו. יכולים להיות מיליון מזיקים במזרן יחיד וכל אחד מהם יכול להוציא כמות גדולה של צואה ופסולת ביום, אשר יכולים לגרום לתגובה אלרגית. שאיבת אבק  מכל צידי המזרן תסייע לצמצם את מספר חלקיקי העור והחומר האלרגני במזרן.
 

מדפים

אם לא פיניתם את ערימות הספרים מהשנה שעברה מהמדפים- זה הזמן! ראשית הזיזו את הספרים ושאר הפריטים שנמצאים על המדפים. שאבו את המדפים העליונים קודם, כך שלא תפספסו את האבק הנישא באוויר, שעלול ליפול מהם. מומלץ להשתמש גם במטלית לחה לניקיון כתמים נוספים ולהמתין עד שהמדף יתייבש לפני שאתם מחזירים את הפריטים. 
 

פרוות חיות מחמד

אם יש לכם חיות מחמד שבילו איתכם את רוב החופש בחדר אז אתם בטח כבר יודעים שהאבק והפרווה שהן מפזרות מסביב מצריכים ניקיון יומיומי.
לכן, התחילו לנקות באזורים הגבוהים וסיימו ברצפות. אל תפספסו את הספות והכיסאות, במיוחד אם חיות המחמד שלכם מבלות שם. בנוסף רצוי לנקות גם ריהוט רך, שעשוי גם כן להכיל פרווה, קשקשים, מזיקי אבק ואלרגנים אחרים. 
 

קירות

הקירות בחדר כבר לא כל כך לבנים?  נקו אבק מהקירות על ידי שימוש במטלית או שימוש בשואב אבק עם מסנן מתקדם. זכרו כי אבק על קירות מסוימים יכול אף להוביל לעובש. אם אתם שואבים אבק מהתקרות והקירות, תתחילו עם התקרה, כך שתתפסו את כל האבק הנישא באוויר שיכול להיצמד על הקירות, הריהוט, או הריצפה. 
 

מנורות

המנורות בחדר עבדו שעות נוספות כשנשארתם ערים כל הלילה? כמות גדולה של אבק הצטברה על המנורות? אבק יכול להצטבר על גופי תאורה ולהישרף מהחום של המנורה וכך לפלוט תרכובות אורגניות נדיפות וניחוחות, או לנוע ברחבי החדר על גבי האוויר החם שנוצר מהנורות. אז כדי שהמנורות יחזרו להאיר כמו שצריך מומלץ שימוש באביזר מברשת רכה של שואב האבק. הימנעו משימוש של 
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו