פעילויות לילדים – קבלת ההחלטות הנכונות - mamy
 • מחשבון הריון
 • מחשבון ביוץ
 • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

 • שם לתינוק
 • לוח אירועים mamy
 • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

פעילויות לילדים – קבלת ההחלטות הנכונות

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 07.07.2021

הורים רבים ימצאו את עצמם תרים אחר פעילויות לילדים שהן גם מהנות, אך גם תורמות בחובן ערך מוסף – מלמדות משהו, מעבירות מסרים חינוכיים, מעניקות השראה וכיוצא בזה..פעילויות לילדים – קבלת ההחלטות הנכונות
כמעט כל הורה לילדים צעירים, משקיע לא מעט זמן ומאמץ בחיפוש אחר פעילויות לילדים. 
 
מכיוון שהביקוש לפעילויות לילדים הינו גדול, גם ההיצע בהתאם, כך שכל הורה אשר יחפש פעילות עתיד לגלות מגוון רחב של אפשרויות מסוגים שונים ובין היתר: הצגות, סדנאות, תערוכות, סרטים, הפנינג ועוד.. יחד עם זאת, רשימת הדרישות מאותן הפעילויות יכולה להשתנות בין הורה אחד לאחר, בהתבסס על פרמטרים כמו: גילאי הילדים, האם ההורה מעוניין בפעילות מהנה בלבד, או שחשוב לו שיהיה לה גם ערך מוסף, עלות ההשתתפות, מיקום ועוד.. כמובן, שהחל מגילאים מסוימים גם לילדים יש כבר דעה לגבי אותן הפעילויות וצריך להתחשב גם בה. 
 

חשיבות הערך המוסף

אז זה אומנם נכון, שיש לא מעט פעילויות לילדים שהמטרה שלהן היא הסבת הנאה בלבד וזה כמובן  לא דבר רע – בכל זאת, כל הורה אוהב להסתכל על הילדים שלו כשהם נהנים. 
יחד עם זאת, הורים רבים ימצאו את עצמם תרים אחר פעילויות שהן גם מהנות, אך גם תורמות בחובן ערך מוסף – מלמדות משהו, מעבירות מסרים חינוכיים, מעניקות השראה וכיוצא בזה..
בחירה בפעילויות לילדים עם ערך מוסף, יכולה להסב להורים הרבה שקט נפשי, בידיעה שהילדים שלו גם הולכים לבלות וליהנות וגם לקחת חלק בפעילות חינוכית, אשר בכוחה לתרום להם, לפתח להם את החשיבה ו/או הדמיון. 
 

פרמטרים לחיפוש פעילויות לילדים

אם גם אתם תרים אחר פעילויות לילדים, ישנם מספר פרמטרים אשר דגש עליהם יסייע לכם למקד את החיפוש (בעיקר אם אתם משתמשים במנוע החיפוש גוגל לצורך המטרה) ובין היתר:
 • מיקום גיאוגרפי – רוב ההורים מחפשים פעילויות בעיר המגורים שלהם או קרוב לשם (אלא אם הם נמצאים בחופשה ומחפשים פעילות ביעד בו הם נופשים), ההמלצה היא למקד את החיפוש באותה העיר או אזור.
 • סוג הפעילות – אם אתם יודעים פחות או יותר מה סוג הפעילות שאתם מחפשים: הצגה, תערוכה וכיוצא בזה.
  . כמובן, שכדאי למקד את החיפוש לאותה הפעילות הרצויה.
 • עלות כניסה – במידה ואתם מעוניינים בפעילות חינמית, כדאי שתציינו בחיפוש גם את הנושא הזה. אם אתם גמישים גם לפעילויות בתשלום, כדאי שתגדירו לעצמכם מבעוד מועד את גובה התקציב אותו אתם מעוניינים להקצות לפעילות – יש לקחת בחשבון את מספר המשתתפים.
 • מועד הפעילות – לרוב, כאשר תרים אחר פעילות לילדים המטרה תהיה למצוא פעילות המתקיימת במועד מסוים – יום ושעה, כמובן, שיש לשים דגש גם על הנושא הזה. 
 • אורך הפעילות – האם אתם מחפשים פעילות ליום שלם או שגם פעילות לשעה או שעתיים יכולה לבוא בחשבון?
 • השתתפות הורים – האם אתם מחפשים פעילות שגם אתם תהיו שותפים לה ביחד עם הילדים או פעילות המיועדת לילדים בלבד?
 • גיל הילדים – כמובן, שהפעילות הנבחרת אמורה להיות מותאמת גיל ואם יש לכם מספר ילדים בגילאים שונים, חשוב למקד את החיפוש לפעילויות המתאמות לטווח רחב של גילאים. 
 • מזג האוויר – כמובן, שבחירת סוג ומיקום הפעילות תהיה מושפעת במקרים רבים ממזג האוויר – אם מדובר ביום קר, גשום או לחילופין חם מדי, העדפה תהיה לרוב על פעילות אשר תתקיים במקום סגור. 
דגש על כל הפרמטרים הללו, יאפשר לכם למקד את החיפוש שלכם ויעלה משמעותית את הסיכויים למציאת פעילות לילדים אשר תענה על מלוא הדרישות והצרכים. 
 
אם אתם תרים אחר פעילויות לילדים בירושלים וחשוב לכם לבחור בפעילויות עם תכנים איכותיים וערכים מוספים, אין ספק שהפעילויות לילדים המוצעות ע"י בית אבי חי, יהוו עבורכם כבחירה הנכונה. 
מוזמנים להתעדכן בהצגות, בסדנאות ובפעילויות הקרובות המוצעות לילדים בגילאים השונים ולקחת חלק בפעילויות המועדפות. 
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו