הקשר בין נומרולוגיה להריון, פריון ושם לילד - mamy
 • מחשבון הריון
 • מחשבון ביוץ
 • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

 • שם לתינוק
 • לוח אירועים mamy
 • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

הקשר בין נומרולוגיה להריון, פריון ושם לילד

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 02.12.2007

הנומרולוגיה היא תורת המספרים בעזרתה נוכל להבין את המשמעות המיסטית של המספרים בתאריך לידתו ושמו של האדם. על פי מספרים אלו נוכל לדעת את אופי האדם ומה הגורל צופן לו. יש מספר דרכים להגשים את ייעודו של האדם והם משתנים בהתאם: לתאריך לידתו של האדם, לשמו של האדם, לחינוך ולסביבה שהאדם גדל בהם.מאת: יורם כהן נומרולוג, BA בפסיכולוגיה ותקשורת  


הקשר בין נומרולוגיה להריון, פריון ושם לילד

מהי נומרולוגיה?

הנומרולוגיה היא תורת המספרים בעזרתה נוכל להבין את המשמעות המיסטית של המספרים בתאריך לידתו ושמו של האדם. על פי מספרים אלו נוכל לדעת את אופי האדם ומה הגורל צופן לו. יש מספר דרכים להגשים את ייעודו של האדם והם משתנים בהתאם: לתאריך לידתו של האדם, לשמו של האדם, לחינוך ולסביבה שהאדם גדל בהם.

יש שני סוגים של נומרולוגיה: קבלית ואסטרולוגית. אנו מתייחסים לנומרולוגיה הקבלית שמלמדת אותנו על המספרים שבשמינו ובתאריך לידתנו. הנומרולוגיה פועלת על פי שיטת הצפוי והרשות נתונה.

 

האם רשום בגורל כל אישה ללדת ילדים?

מבחינה נומרולוגית הגענו לעולם לשלושה דברים עיקריים:

 1. הולדה בד"כ ע"י מיסוד
 2. עבודה
 3. מיקום

כאשר הנושא החשוב ביותר הוא נושא ההולדה, למעשה אנו עובדים על מנת לפרנס ואנו בוחרים את המגורים שלנו (אזור הציד) על מנת לפרנס את המשפחה שלנו בצורה טובה.

אם כן למה יש נשים שבעצם לא יולדות? אחלק את התשובה לשתי נקודות:
 

1. גורל

– מבחינה גורלית כל אישה באה לעולם על מנת לגדל ילדים אך לפעמים בגורל האישה יש תיקון הקשור להולדה ז"א היא תצטרך לעבור טיפול או שתצטרך לגדל/לאמץ ילדים של אחרים. יש נשים שלא מוכנות לקבל זאת וחושבות שנושא ההולדה יגיע גם כאשר יש קשיים ולא מנסות לפתור את הבעיה ע"י טיפול.

כאשר הגורל מזהה אי התאמה בין בני זוג הוא יכול לגרום לבעיה בהולדה על מנת לגרום לפרידה בין בני הזוג. כאשר בני הזוג לא נפרדים בפועל זה יכול לגרום למצב שלא תהיה הולדה.

עיתוי – לעיתוי ההולדה יש חשיבות עליונה ז"א הגורל מזמן עיתויים להולדה ולפעמים הדברים מתפספסים.

זיווג נשמה – יש זיווגים שהם זיווגי נשמה ז"א ששני נשמות מתאחדות שלא למטרת הולדה.

יש נשים שיותר מידי מסתמכות על הגורל ז"א הן חושבות שיגיע ה"אביר על הסוס הלבן" ולא יוזמות פשוט מחכות שהאביר יגיע ז"א אומרת לא פותחות לעצמן הזדמנויות.
 

2. סביבה

מחלות ותאונות – הסביבה המתפתחת יכולה להביא עימה מחלות שנגרמות ע"י זיהום אוויר, תאונות, קרינה וכו' וזה יכול לפגוע בפוריות האישה או הגבר.

בהרבה חלקים של העולם יש התמקדות בקריירה ופיחות במעמד המשפחה לכן אנשים בונים את הקריירה שלהם ומזניחים את נושא ההולדה וכאשר בגיל מתקדם רוצים ללדת יש בעיות פריון.

בחירה לא נכונה – כאשר בגיל צעיר בחורה מכירה בחור ויש התאמה טובה אבל היא רוצה לחכות מכיוון שהיא מרגישה שהיא עדיין לא מיצתה ורוצה לטייל וללמוד ולנסות עוד בחורים אז היא מפספסת הזדמנות ולכן כאשר בגיל מסוים היא מרגישה מוכנה למיסוד היא לא מזהה את הקשר המתאים.

בסביבה בה אנו נמצאים הדגש הוא על היחיד, איך אפשר למצות את החיים, הנאות ועוד לכן יש אנשים שפוחדים שכאשר יהיה להם ילדים הם יפסידו את החופש שלהם ומעדיפים להישאר לבד.

כלכלה – יש אנשים שפוחדים שלא יוכלו לגדל את ילדיהם מבחינה כלכלית ולכן דוחים את עניין ההולדה ולמעשה מפסידים מחזוריות של הולדה.

הפלה – לפעמים אנשים מפילים את העובר מבחירה ומבחינה נומרולוגית זה ילד שנספר בפוטנציאל.

 

בכל מקרה בשני המקרים: גורל וסביבה, הגורל תמיד ינסה לתקן על מנת לגרום לאנשים לגדל ילדים אבל בסופו של דבר הבחירה בידי האדם. הגורל מזמן הזדמנויות ואנו בוחרים.

אם כן התשובה היא שבבסיס כל אישההיא הגיעה לעולם ללדת אבל יש דברים (סביבה וגורל)  שיכולים להקשות על העניין.

 

 

הריון:

איך נעשית הבדיקה מבחינה נומרולוגית מתי הזמן הטוב ביותר להיכנס להריון?

 1. קודם כל בודקים את הפוטנציאל של מספר הילדים הכתובים בגורל בני הזוג. לדוגמא אם רשומים לבני הזוג שלושה ילדים וכרגע יש כבר שלושה אז יהיה קשה ללדת ילד נוסף. אם לבני הזוג יש שני ילדים אז צריך לבדוק את המחזור הקרוב לכניסה להריון.
 2. בודקים האם יש פוטנציאל לבעיה פיזית או הורמונלית הגורמת לבעיה של פריון אצל הגבר או האישה. אם אכן יש בעיה וניתן לזהות שיש "תיקון" שקשור לטיפול אז אני ממליץ ללכת לטיפול בעיתוי שהגורל מפרגן לכניסה להריון.
 3. פרמטר חשוב מאוד הוא העיתוי של ההולדה. יש שנים טובות מאוד להולדה כגון שנה משפחתית ויש שנים פחות טובות להולדה כגון שנת תיקון שבה לא מומלץ ללדת מכיוון שיכולות להיות בעיות בהריון. כל שנה מביאה עימה סיכויים להריון יש שנים שמאוד מפרגנות לכניסה להריון ויש שנים שבהם הסיכויים נמוכים לכניסה להריון.
 4. פרמטר נוסף ההתאמה בין בני הזוג. כאשר אין התאמה בין בני הזוג לפעמים הגורל ייצור קשיים ע"י בעיות בהולדה כדי לגרום לפרידה וכדי שלאישה יהיה קשר אחר מתאים מבחינה גורלית.

 

שם לילד:

בחירת שמו של האדם חשובה מאוד לעתידו כדי שיוכל לממש את הפוטנציאל הגלום בגורלו. שם מוסיף תכונה דומיננטית מאוד לאופיו של האדם ולכן חשוב להתאים את שמו של האדם לתאריך לידתו.

לקביעת שם של אדם יש להתחשב במספר פרמטרים:

*התאמה לתאריך הלידה ולשביל גורלו של האדם.

*בעיות בריאות עתידיות.

*תכונות חשובות.

 

לא מומלץ למחוק או לבטל שם הלידה של האדם מאחר והשם בלידה הוא שורש נשמת האדם יש להשאיר לעולם את השם בלידה ורק להוסיף לו את השם החדש.

כדי ששם יתחיל להשפיע אנו חייבים להשתמש בו ביום יום.

שינוי שם יכול לעזור לו בבחירה הנכונה של הדרך ולא משנה את גורלו של האדם.

 
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו