השם שלי ואני - ד' - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

השם שלי ואני - ד'

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 15.07.2006
מעבר להיכרות הראשונית עם האותיות ועם מעט ממה שהן חובות בעצם היותן תדרים אנרגטיים, הפרקים הבאים מתעתדים לשמש את מי שתרצה בעתיד לעשות ניתוח עצמאי (ראשוני וחלקי) של שמות.

מאת: קרן כהן מנחה בהעצמה אישית, מאמנת במיקוד ובפיתוח כישורי חיים, מטפלת מוסמכת בשחזור גלגולים,  מתקשרת ומפיצה את 'קרן אור'.


השם שלי ואני - ד'    

לכתבות קודמות בסדרה לחצ/י כאן.

כמובטח, נתחיל הפעם בסריקת שיוכן וקישורן של האותיות אל הכוכבים והמזלות וכן בהכרת התכונות והאפיונים המיוחסים לכל אות על פי הקבלה.

אני מניחה שישנן מכן שתיראנה בפרק הזה ובבאים אחריו, מבול של מידע, המוגש לעוס למחצה על מגש וירטואלי. מעבר להיכרות הראשונית עם האותיות ועם מעט ממה שהן חובות בעצם היותן תדרים אנרגטיים, הפרקים הבאים מתעתדים לשמש את מי שתרצה בעתיד לעשות ניתוח עצמאי (ראשוני וחלקי) של שמות.

 

האות א'

היבט אסטרולוגי: האות אלף קשורה לכוכב אורנוס השולט על מזלדלי. זהו כוכב המסמל מהפכים בתחום הלוגי, בתחום המחשבתי, מסמל את התסיסה הגועשת ואת הכאוס הבלתי מוגדר. הוא הורס ועוקר מהשורש ומעמיד כל דבר בסימן שאלה. אורנוס מסמל את העזה ואת תנופת הפעולה, את העדר החוקיות, הארגון והסדר. הוא מנער את ילידיו ומוביל אותם לקיצוניות המתבטאת בין היתר במצבי רוח הנעים מהתרוממות הנפש לדיכאון, מהתלהבות לאכזבה. ניגודים אלה עלולים להביא את האדם לחוסר יציבות, בעיקר כאשר אינו מודע לכך.

היבט קבלי: האות א' מקנה לבעליה חכמה, מידה של קנאות והחמרה, מידה של רחמים ושל סיוע בהקניית הרגלים ודרכים חדשות. הוא ניחן במידה של בראשיתיות (כאות א' הפותחת את רצף האותיות העבריות, אם כי ספר דברי הימים "בראשית" נפתח דווקא באות ב') ודרכיו לא תמיד מובנות למי שנמצא לידו. בהיות הא' אות אוורירית, מזכה היא את בעליה בנטייה לרוחניות או לכל הפחות בנטייה לחבר גשמיות עם רוחניות. בהקשר שלנו, רוחניות פירושה להתעלות מעל האגו, להשפיע על הסובבים ולהעניק לאחרים.

תכונות ואיכויות: החלטיות, תכליתיות, נטייה ללכת אחר רעיונות נעלים, פתיחות וחדשנות, תעוזה, בטחון עצמי, תפיסה אנליטית מפותחת, צורך במרחב מחייה ללא תנאים מגבילים.

 

האות ב'

היבט אסטרולוגי: האות בית קשורה לכוכב שבתאי השולט על מזל גדי. שבתאי מייצג את ההגבלה ואת הצמצום, הוא מעורר ליצירה ולהרס, דורש להשתחרר מן הישן  ולשחרר את העצמי מכבלים של דימוי עצמי, תפיסות ותבניות מוקדמות בכדי ליצור מרחב מחיה שיאפשר את צמיחתה ושגשוגה של האישיות. הוא ממריץ ומעודד את ההתגשמות הפנימית ובהשראתו, עוצמתו הפנימית של האדם צומחת מכוח ההתמדה, מן היציבות ומן המאמצים המאורגנים שיוצרים חוש אחריות מפותח המשתלב בכל תחומי החיים: בחברה, במשפחה, במישור המקצועי ובהיבט הרוחני. תחת השפעתו של שבתאי נוטה האדם להתפתח מתוך כאב ובעזרת ניסיון ומאמצים שמושקעים במטרה להתמודד עם האתגרים והשיעורים שהחיים מפגישים אותו עימם וכל זאת לקראת השחרור מההשתעבדות לחומר וחיבור לרוח.

היבט קבלי: ככתיבתה, מייצגת האות ב' בית ומרמזת על צורך במסגרת, בביטחון וביציבות בחיים האישיים והמקצועיים. "ב" בשם נשי תקנה איכות לה איכות של אם אוהבת, בעוד ש"ב" בשם זכרי יעורר בו הפגנת אהבה רבה לטבע ולחיי כפר. בכל מקרה, אצל שני המינים, יתעורר הצורך לחיים משותפים עם בן-זוג ותתעורר רתיעה מחיי רווקות.

תכונות ואיכויות: מעשיות, אחריות, מהימנות, נטייה לחומרנות ולגאווה ביכולת כספית ובהישגים חומריים, קפדנות, נטייה לדחות מעשים ולא לבצעם בה בעת, היצמדות לרעיונות ולאמונות – מידה של שמרנות ביחס לחדשנות רעיונית ואף רגשית (משמע, דבקות ברגשות קיימים).

 

האות ג'

היבט אסטרולוגי: האות ג' קשורה לכוכב צדק (יופיטר) השולט על מזל קשת. כוכב זה מעניק לילידיו את האמונה בחיים עצמם, את הוודאות הפנימית הבלתי מעורערת שלחיים  יש משמעות ושראוי לחיות אותם. בכוחו לדחוף לעשייה, לעזור לבצע פרויקטים ולממש רצונות.

היבט קבלי: האות "ג" מייצגת אנרגיה ולפיכך, מקנה לאנשים הנושאים אותה בשמם (במיוחד בתחילתו) מוטיבציה גבוהה לתרום, להשפיע, להעניק ולתת לסובבים אותו. לנתינה מיוחסות סגולות נפלאות המזכות את בעליה. בין היתר מדובר על הצלחה, שפע ומזל שיהיו מנת חלקו של הנותן ובמיוחד של זה המאמין בערכה של הנתינה. האות רומזת לכוח הנתינה. גמילות חסדים, יושר, צדק, ענוה, מעשים טובים, מיומנות בתורת המשא ומתן, מזל טוב: כסף מעסקים, בריאות, חדווה בנישואין, תחושה של בטחון ושל חוסר פחד.

תכונות ואיכויות: אדיבות, שמחת חיים, חביבות, גמישות, חריצות, מתינות, ספונטאניות, רוחב לב, גילוי לב, בקיאות ברזי השיחה ויכולת הבעה מילולית שוטפת, יכולת תכנון וביצוע פרויקטים.

 

 

האות ד'

היבט אסטרולוגי: האות ד' קשורה לכוכב מאדים (מארס), זה השולט במזל טלה ובמזל עקרב. מאדים הוא הכוכב השולט על החיים ועל המוות, במזל טלה הוא מנציח את התעוררות הטבע – את החיים - עם בוא האביב ואילו במזל עקרב הוא מכריז על תרדמת הטבע בסוף הסתוו. האש הקוסמית של המאדים מאפשרת את תנופת הפעולה, את העשייה הנובעת מכוח הרצון, את המרץ, את היוזמה וגם את המאבק. מעניקה לילידי העקרב את אומץ הלב, ההעזה, האינטנסיביות ואת התנועה מתוך דחף הישרדות. בהשראתו זוכים ילידיו לכנות ויושר לב, את האמיתות שלהם נגלה די מהר – לא הם יעמידו פנים. עוצמתה וחולשתה אנרגיית האש של מאדים נעוצה בהיותה מבוטאת בגוף הפיסי. זוהי האש שמעוררת את היצרים החייתיים שבאדם: את התשוקות, את ההתמכרות לתענוגות ואת להט הרגשות. על מנת לעדן אנרגיה זו נדרשת מידה רבה של עבודה ושליטה עצמית מלאה. 

היבט קבלי: האות ד' מסמלת את הדלת, את המעבר לעולם החומרי בו קיימים מושגים של עושר והצלחה. היכולת לבחור בין חיי שפע לבין חיי דלות הם תולדה של פתיחת הדלת המסומלת באמצעות ה-"ד" או סגירת הדלת. השפע והטוב מקורם בהבנה שיש מעבר לעולם החומרי גם עולם רוחני שבן נקבעים בפועל הדברים. ניתוק בין החומר לרוח (קרי, אי קבלת הטעה כי ללא רוח לחומר אין משמעות), יוצר דלות הסוגרת בפני האדם כל אפשרות לקידום. האות "ד" מייצגת  איזון ומעניקה לבעליה יכולת ריפוי (ריפוי אנרגטי). הריפוי  מותנה בקבלת האדם כפי שהוא וממקום זה , הגשת הסיוע.

תכונות ואיכויות: תכליתיות, סבלנות, יכולת עמידה במשימות, נטייה לסמכותיות, מוכוונות למטרה, שמחת חיים, חלוציות וראשוניות, התרגשות והתלהבות, כושר ארגון ותכנון. אש המאדים נוטה להתגלות גם בצורת אגרסיות, יצרים מודחקים הגורמים להדחקה, עקשנות חסרת פשרות, חוסר טקט וחוסר מנוחה.

 

האות ה'

היבט אסטרולוגי: האות ה' נשלטת על ידי מזל טלה אשר נשלט על ידי כוכב מאדים – שליט האות ד'. זו למעשה הסיבה אשר קיים דמיון רב מאוד בין עוצמתן והשפעתן של שתי האותיות על אישיות האדם הנושא אותן בשמו. הטלה מעניק בשמחה חיונית מופלאה, מחשבה ורגש הפורצים באינטנסיביות, יכולת התחדשות, שפע התלהבות, עצמאות, יוזמה ונכונות תמידית לפעולה. מעצם ראשוניותו (זהו המזל הראשון בגלגל המזלות אשר גם מסמל את התעוררות הטבע אחרי תרדמתו החורף) – ילידי מזל טלה לרוב יאופיינו בחלוציות, בנטייה לעמוד בראש, בתנופת עשייה, בעזות מצח ואומץ לב.

היבט קבלי: האות ה' נחשבת כאות ההצלחה, השפע, הפריון והיכולת לשגשוג והשפעה. היא אות חזקה במיוחד המייצגת תקשורת בונה ורומזת ליכולות גבוהות  ללא מאמץ מיוחד. האות ה' מבטאת את חופש הבחירה של כל בן אנוש להיות חפשי ולהחליט בעצמו מה נכון ומתאים לו במסעו בחיים. זוהי אות של חזרה אל המקוריות ואל הרוחניות שכן היא מסמלת את המרכז הרוחני של העולם, את האלוהיות. הכוח השולט ביקום אינו צריך הוכחות לעוצמתו ובוודאי לא הוכחות פיסיות (עושר, הצלחה, חכמה וכד') עוצמתו היא הכוח הרוחני המניע את היקום.

תכונות ואיכויות: ראייה מפוכחת ומעמיקה, חוש התמצאות, מודעות, חריצות, מקוריות, יצרניות, חדשנות, בינה, נטייה לאידיאליזם, צורך במרחב תנועה וסלידה מגבולות ומגבלות. 

במידה והאות "ה" נמצאת ראשונה בשם,- ההדגשה מציינת, שנושא השם, יזכה לחיים מרגשים מלאי אירועים. אדם שבשמו יותר מ"ה" אחת, יתגלה כבעל מזג חם במיוחד, בפרט במקרים של "ה" פותחת ו- "ה" שמסיימת את אותו שם עצמו.

 

האות ו'

היבט אסטרולוגי: האות ו' נשלטת על ידי מזל שור, בין משפחת מזלות האדמה. השור מאפשר לילידיו לנהל דיאלוג פשוט וישיר עם עולם החומר בעזרת החושים: למשש, לראות, לטעום, לשמוע. הוא מעורר את הצורך לחוש דברים ולהתענג עליהם בצורה ממושכת, מעמיקה ויסודית בכדי להבין אותם. תענוגות, הנאות, תשוקות – אלה בעיקר בונים את ממלכתם של ילידיו השור. בכבדותו ובעוצמתו, מקנה השור לילידיו מידה של איטיות, כוח רצון חזק, סבלנות, התמדה, מוכוונות במטרה ודבקות בדרך להשגתה.

היבט קבלי: האות ו" מייצגת את האהבה כדרכה של ונוס, אלת האהבה, הפריון והנשיות - שליטתו של מזל שור. מי שיש בשמו אות "ו" סביר להניח שיזכה ביכולת להשכין שלום בין ידידים לאויבים ולהביא שקט והסכמה בין שונים לשווים. עוד מעניקה האות ו' יכולת לראות בבהירות את הצדדים השונים הקיימים במציאות ולהתייחס אליהם בדרך אובייקטיבית.

תכונות ואיכויות:  זיקה לבית, למשפחה ולמסגרת, אדיבות, חום לב, נעימות הליכות, חברותיות, אחראיות, צורך ביציבות חומרית, זיקה לנוחות ולמותרות, מוסריות, מצפוניות, נאמנות להתחייבויות, יכולת תכנון וקידום נושאים, נטייה להיענות ליצרים בסיסיים (אוכל, מין, כסף).

 

המשך יבוא בפעם הבאה,

 

מלוא האור והרבה אהבה
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו