טיפים לבחירת שם לילד ע"פ הנומרולוגיה הקבלית - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

טיפים לבחירת שם לילד ע"פ הנומרולוגיה הקבלית

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 08.08.2009
ע"פ הנומרולוגיה הקבלית, לשם בו יבורך הילד על ידי הוריו השפעה נכבדת על חייו בעתיד. להלן כמה טיפים לבחירת שם לתינוק.

מאת: מתי שטרנברג, נומרולוגית קבלית, מנהלת פורום שם לתינוק בפורטל mamy, יעוץ נומרולוגי בנושאי משפחה, קריירה ועסקים, מנחה סדנאות וערבי נשים


טיפים לבחירת שם לילד ע"פ הנומרולוגיה הקבלית

טיפ ראשון:

הורים רבים נוטים להעניק שמות "טרנדיים" כלומר, שמות הנהנים מפופולאריות גבוהה באותה תקופה. יחד עם זאת, שמות אלו אינם בהכרח שמות אופטימאליים. לדוגמה, לפני מספר שנים רווח טרנד חזק של שמות קצרים כגון: גל, ים, רם, בן, חן וכד'. שמות אלו יפים ואין בהם דבר רע, למעט העובדה שע"פ "כוח האותיות" [הגישה הקבלית, המייחסת עוצמות ותכונות לכל אחת מאותיות הא"ב העברי] מתקיימת עדיפות דווקא לשמות ארוכים על פני שמות קצרים. הסיבה היא שככל שהשם ארוך יותר, כך נהנה הילד ממגוון תכונות והגנות רחב יותר הנובע מ"כוח האותיות".

 

טיפ שני:

לתשומת לב כל ההורים השוקלים גישה "טרנדית" עכשווית של שמות בכתיב חסר כדוגמת: "נעה" במקום "נועה", "מרב" במקום "מירב", "עמר" במקום "עומר" וכיוצ"ב. ע"פ "כוח האותיות" מומלץ להרבות באותיות אהו"י בשם, משום שאותיות אלו נחשבות לעוצמתיות ומספקות תכונות חשובות והגנות לאדם. [הבהרה – אין הכוונה להרבות באותה האות יתר על המידה, אלא להוסיף כמה שיותר אותיות מקבוצה זו. לדוגמה, השם אורי כולל א' ו' י', השם נועה כולל ו' ה', וכן הלאה.]

 

טיפ שלישי:

ע"פ המסורת נוהגים רבים לקרוא לילדם בשמו של קרוב משפחה שנפטר [סבא, אח וכד'] על מנת להנציח ולכבד את זכרו. יחד עם זאת, יש להבחין בין הענקת שם של קרוב משפחה אשר נפטר בשיבה טובה, לבין הענקת שם של אדם אשר נפטר באורח טראגי [למשל מחלה, מלחמה, תאונה]. לשם הקשור במוות טראגי יש חיבור ל"קארמה" שלילית. חשוב להבין שאין מדובר ב"שם רע" באופן גורף, אלא שם שהופך לבעייתי עקב הקארמה הטראגית שהוצמדה לו במקרה הספציפי.

 

טיפ רביעי:

הורים רבים מעניקים לתינוקם שני שמות הנרשמים בתעודת הזהות [כפתרון למחלוקת בין ההורים, לזכרו של קרוב משפחה וכיוצ"ב], כאשר רק אחד מהשמות נמצא בשימוש יומיומי. מבחינה נומרולוגית כל שם מעניק לתינוק ברכות וכלים למימוש פוטנציאל חייו, אולם רק השם הנמצא בשימוש יומיומי משפיע עליו אנרגטית באופן דומיננטי ומשמעותי בחייו. גם כאשר משתמשים בשם חיבה או קיצור לשם המקורי, שם זה הופך לדומיננטי יותר ככל שיותר אנשים משתמשים בו. מאחר ולכל אחד מהשמות עשויה להיות משמעות שונה בהתאם לתדר האנרגטי שבו, הרכב האותיות וכד', הרי שמומלץ להתייעץ איזה מבין השמות עדיף וישרת את התינוק טוב יותר במהלך חייו. טיפ זה מתאים גם להורים לילדים בוגרים יותר, אשר מרגישים צורך לבדוק את שמו של הילד מסיבות שונות כגון: קשיים בלימודים, קשיים חברתיים, בעיות בריאות ועוד. במקרה זה, לגישתי, אנסה לעזור לילד ראשית באמצעות שימוש באלטרנטיבות האפשריות לשימוש בשם הקיים [כמו הוספת אות, שימוש בשם חיבה מוכר וכד'], ואשתדל להימנע ככל הניתן מהחלפת שם הילד.


 
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו