מהו ייעוץ נומרולוגי לבחירת שם לתינוק - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

מהו ייעוץ נומרולוגי לבחירת שם לתינוק

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 08.08.2009

ע"פ הנומרולוגיה הקבלית, לשם בו יבורך הילד על ידי הוריו השפעה נכבדת על חייו בעתיד. השם נחשב ביהדות "כשורש הנשמה", מעניק ברכה, תכונות וכלים לדרך, ואף מציין את ייעודו ותיקונו של האדם בחיים אלו [בשילוב עם שמות הוריו]. ולכן, מומלץ להתייעץ ולבחור שם מיטבי כבר בתחילת חייו של האדם, על מנת שלא להגיע למצבים של שינוי שם במהלך החיים.מאת: מתי שטרנברג, נומרולוגית קבלית, מנהלת פורום שם לתינוק בפורטל mamy, יעוץ נומרולוגי בנושאי משפחה, קריירה ועסקים, מנחה סדנאות וערבי נשים


מהו ייעוץ נומרולוגי לבחירת שם לתינוק

ע"פ הנומרולוגיה הקבלית, לשם בו יבורך הילד על ידי הוריו השפעה נכבדת על חייו בעתיד. השם נחשב ביהדות "כשורש הנשמה", מעניק ברכה, תכונות וכלים לדרך, ואף מציין את ייעודו ותיקונו של האדם בחיים אלו [בשילוב עם שמות הוריו]. ולכן, מומלץ להתייעץ ולבחור שם מיטבי כבר בתחילת חייו של האדם, על מנת שלא להגיע למצבים של שינוי שם במהלך החיים.

 

אחת הטעויות הנפוצות שהורים עושים היא בחירת שם לפני הלידה, כאשר תאריך הלידה הסופי עדיין אינו ידוע. חשוב להבין, כי על אף שהשם עצמו מייצג סל אנרגטי של תכונות וכלים, לא ניתן להתייחס אליו בצורה חיובית או שלילית ולהחליט אם הוא מתאים לתינוק, מבלי שאנו בוחנים את התאמתו לתאריך הלידה. אין "שם טוב" או "שם רע". לעומת זאת יש שם אשר יכול לשרת את פוטנציאל חייו של הילד, להשלים תכונות חסרות ולאזן תכונות עודפות המאפיינות אותו ע"פ תאריך לידתו - ולהיפך!!!. לכן ההמלצה היא להמתין עד הלידה, ואז לקיים התייעצות נומרולוגית שתבחן את התאמת השמות האופציונאליים לתאריך הלידה.

 

על אף שכל אחד מבני המשפחה מנסה לקדם את האופציה המועדפת עליו, יש להקשיב בראש ובראשונה לאם. ע"פ הנומרולוגיה הקבלית, מתקיימת תקשורת אנרגטית בין האם לתינוק שברחמה. זו גם הסיבה שפעמים רבות אמהות מציינות בהתלהבות, שכבר מתחילת ההיריון הן ידעו מהו השם שהן רוצות להעניק לילד. אנו מייחסים זאת למסרים שהאם מקבלת מהתינוק. [ובנימה מחויכת – אני בטוחה שכל האמהות לעתיד מבינות כעת מדוע זהו אינטרס מובהק שלהן להתייעץ עם נומרולוג/ית, במידה והן מתקשות לשכנע את בן זוגן לבחור בשם שהן רוצות...] קיימת כמובן, אפשרות שהשם המועדף על האם בכל זאת לא יתאים לתינוק אם נבחר מסיבות חברתיות, אקראיות או למשל במקרה בו הוקדם תאריך הלידה מסיבות רפואיות.

 

במיפוי הנומרולוגי, ייבחנו כל השמות האופציונאליים לגביהם התלבטו ההורים, בהתאמה לתאריך הלידה של התינוק, לשם המשפחה, ולשמות ההורים, הרמוניה בין כל אחד מהשמות לתאריך הלידה, תכונות חסרות או עודפות בשילוב, האם יש מספיק כלים אנרגטיים המסייעים למימוש פוטנציאל החיים של הרך הנולד, ומהם הייעוד והתיקון שכל אחד מהשמות יעניק לילד בחייו.
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו