מה אומרות האותיות של השם אותו נבחר לילדינו - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

מה אומרות האותיות של השם אותו נבחר לילדינו

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 12.04.2011

השם שלנו לא ניתן לנו במקרה...השם שלנו אומר עלינו הרבה..

כמשפט הידוע "טוב שם טוב משמן טוב"...

 קבלו מידע על כל האותיות המרכיבות את השם שאתם מכננים או נתתם לילדיכם וגם על שמכם.מאת: ענבל לוי - יועצת נומרולוגית ומנחת מסיבות וערבי חברה 

 


מה אומרות האותיות של השם אותו נבחר לילדינו

האות א' - פירושה אנרגיה ועוצמה, אחדות ורוחניות גבוהה. אות של יציבות ויופי, מלאה באהבה, אות שנותנת בלי סוף. יש זרימה, יש יכולת מוזיקאלית, מקוריות וראיית הנולד. אות חיובית שיש בה אור וטובה לתקשורת ומגיעה להישגים. קושי בקבלת מגבלות. חשיבה קונקרטית עם צורך באיסוף נתונים ובעלת אמביציה גבוהה ורוצה להרגיש שייכת (אות שנותנת שייכות ורוצה להרגיש שייכות). אות שנותנת אפשרות למנהיגות אני במרכז!

 

האות ב'-  אדם שבשמו האות ב הם אנשים האוהבים דברים מוגדרים, אוהבי בית, בריאה, בנייה, סדר ומשפחה. אימא טובה שהמשפחה מאד חשובה לך. האות קשורה להישגים שכליים. בחורה רגישה  ורגשית ונפגעת בקלות. אנשי ב' יכולים להיכשל בענייני גאווה... נטייה לחוסר בטחון עצמי. בחורה סקרנית, יודעת איך לדבר עם בני אדם ובעלת הבנה גדולה לחיים. "בראשית ברא.."

 

 

באות ג' - יש הרבה אנרגיה, אדם שבשמו אות זו אינו אוהב להתווכח או שיטיפו לו מוסר, מחפש מרחב, מתקשר לכוכב הלכת צדק שמסמל רוחניות, שפע חומרי ורוחני, מזל, גאולה והצלחה, יש ללמוד לשים פוקוס ולא להתפזר..

 

האות ד' -  מייצגת אופטימיות, אומץ לב, שמחת חיים, אנוכיות. אוהבת להיות חלוצה וראשונה! חום שמבוטא במיניות רבה וצורך שלך באהבה ובחום. צורך במגע. בחורה חכמה ובעלת חוש הומור, אוהבת לעזור לזולת, בעלת חוש אסתטי וכושר ארגון. מתמידה וסמכותית.

 

האות ה'-  אות המבטאת שמירה של הקדוש ברוך הוא וכוח פרסום. אות מבורכת ונותנת התחלות חדשות, הריון, הורות..לדוגמא: אלוקים הוסיף לאברהם את האות ה' הוא קרא את שמו אברהם ועל ידי כך הבטיח לו שיהיה אב המון גויים, כלומר: מפורסם. באות ה יש אור וידע, לידה ופריון; כפי שמתבטא במקרה של שרי, ששמה הוחלף לשרה וע"י הבאת האות ה במקום האות י שרי נעשתה פורייה ויכלה אף ללדת בגיל מופלג. האות המסמלת התחלות חדשות.

 

האות ו'-  אות של התפתחות ואהבה, בעלת עצבים רגישים, חושים מאד מפותחים, יכולת ריקוד, תנועה וקצב טוב. באות ו יש משמעת עצמית ומתוך כך טובה כמגשרת ומתווכת; את נשלטת על ידי כוכב נוגה, המאפיין רכושנות. האות הזאת מסמלת יציבות, והיא אכן נותנת לך יציבות, הרמוניה ויופי. זו אות המושכת אליה את החברה ומייצגת את המשפחתיות. יש בך שתיקה רועמת... צריכה לשתות הרבה, אחרת סובלת מיובש

 

האות ז' -  מייצגת תקשורת ותנועתיות. חוסר מנוחה וסקרנות בלתי נדלית... אוהבת לקרוא ולדעת הכול, אך בצורה חובבנית...לא מעמיקה.. אות חדה וחזקה. התיקון שלך: לעבוד על עצמך להתחבר לאנשים מהרגש ולא מהשכל ולמתן תגובותיך. כל מקצועות התקשורת והתנועה מתאימים לך. בעלת חוש ריח מפותח (גם חוש פיזי וגם רוחני), קליטת אנשים ואופיים מהר מאד. בעלת אינטואיציה חדה.

 

האות ח' - האות ח' כאות ראשונה מדברת על אישה חמה ואוהבת. רגישה ופגיעה. מאד אוהבת את הבית, וקשורה אל בן הזוג והילדים. נראית תמימה, אך ממולחת מאד. רוחנית, חכמה ובעלת אינטואיציה מפותחת ביותר. קשה לך לשנות הרגלים ועוד יותר קשה לנתק מערכות קשרים וחברויות עם אנשים שלא מתאימים לך... מתאימים מקצועות הקשורים לבית, הגנה ובטחון, ורוח. מתחברת לעבודות עם ילדים. קשר לא מאוזן עם האימא (לכאן או לכאן)

האות נשלטת ע"י מזל סרטן המסמל בית ומשפחה. אוהבת בישול..כמו כן האות מייצגת עצמאות, אוהבת טבע, כוח ורכושנות, רגישות ופגיעות. דברנות וקשקשנות או שתקנות "אילמת".

 

האות ט' - פתוחה כלפי מעלה, כלפי העולם הרוחני, הטוב והטהור. קשורה במזל אריה ולכן מאפיינת טיפוס רחב לב השואפת להיות במרכז העניינים. מחזקת את הצורך לשלוט ולהשיג גאווה, תעוזה ושליטה. יש בך צורך לבטא את כישורייך וללמוד למקד את המטרה שלך ולא להתפזר. מכירה בערך עצמך, גאה, בעלת חוכמה ואינטואיציה מיוחדת. בעלת שמחת חיים וחיוניות. לא מתחברת לכל אחד – שומרת מרחק. יכולת משחק ותיאטרליות, אוהבת להיות במרכז העניינים ולמשוך תשומת לב. חזקה ויציבה, מינית וחושנית. אהבה גדולה לאוכל או ללא שום עניין באוכל (קיצוניות).

 

האות י' - כאות ראשונה אדם שאוהב ללכת על פרויקטים גדולים. באות שנייה אנשים תאוותנים אך חסרי מיניות. ביקורתיות גבוהה. כאות שלישית חוסר בטחון עצמי. כאות רביעית ומעלה נתפסת בעיני חברייך כחרוצה ורצינית, בעלת חוש הומור, צינית, חכמה ואינטליגנטית.

אות של חשבון נפש והתכנסות עצמית האות הרוחנית ביותר בא"ב. אות זו מדברת גם על יכולת חשיבה גבוהה, דקדקנות בפרטים, תקיפות, עמידה על זכויות ונחישות דעת. בחורה אמינה, צורך לרצות אחרים, טובה בכל הקשור לירידה לפרטים הקטנים.. יש ללמוד לשתף פעולה עם אנשים. בכל הקשור למין יש כאן דבר והיפוכו..כלומר מינית ובעלת צורך גדול במין או לחילופין מתרחקת ממין לגמרי.

 

האות כ' - האות כ תיתן את הכוח להצלחה, לשגשוג ולכוח, כאשר עליך ללמוד להביא עצמך למימוש עצמי" כחומר ביד היוצר".. אוהבת להיות במרכז העניינים ולהביא שמחה ויצירתיות לסובבים אותך. היעוד של אות זו היא לקבל את הגורל - שיש דברים שמעבר לפועלנו. מצד שני נטייה ל"קטר" ולשאול׃ למה ככה? למה דווקא לי? מסמלת נאמנות, יציבה וגאווה לעמוד על שלך. יום רביעי בשבוע הוא יום טוב עבורך להתחלת פרויקטים חדשים, שינויים, הצלחות. 

 

האות ל' - אות זו מייצגת בראש ובראשונה לימודים וצורך ללמוד כל הזמן. מייצגת גם אסתטיקה, רוחניות, עדינות ויופי. מחפשת הרמוניה בהכול. תעשה הרבה בשביל שלום בית ותשרה שלווה בבית. וותרנית, טובת לב ויכולת להבין את כל הצדדים במקרה ריב. בעלת כשרון ניהולי, אסתטית מאד. ארצית ומעשית. אוהבת נהנתנות והנאות העולם החומרי. מתלבטת בקול אך לא באמת מקשיבה ליועץ..עושה בסוף מה שהחלטת מלכתחילה..אשת עבודה או סתלבטנית (בקיצוניות). בעלת חוש צדק מפותח, צריכה ללמוד להיות "קלילה" יותר.

 

 

 

האות מ' - באות מ יש טוהר וזרימה (מים אשר מטהרים וזורמים). נאמנות מוחלטת, אפשרות להקרבה עצמית עד כדי איבוד עצמי. חכמה ויועצת טובה, אהובה על כולם אך לא תמיד חיה לפי עצותייך שלך..בעלת אומץ וסבלנות, בת זוג מסורה! כוח, אינטואיציה ובעלת יכולת רוחנית גבוהה במיוחד. נמצאת כל הזמן בתנועה ופעלתנית... קיים רגש אימהי חזק מאד. מזדהה עם הזולת ובעלת לב רחום. לא שוכחת מאיפה באת..(חיבור לשורשים)

 

האות נ' - האות שייכת למזל עקרב, השייך ליסוד המים.

אות זו נותנת חוזק, יצירה, תכנון וביצוע. אלו שבשמם האות נ הם סוערים, נמשכים למיסטיקה, לתורת הנסתר, מיניים מאד ובעלי חוש שישי. יש באות גם אפשרות לקנאה חיצונית. יכולת לצאת מבעיות קשות (גם את לא תמיד יודעת איך יצאת מבעיותייך..). נטייה למשוך צרות, אש, מלחמות. הזולת אוהב ומעריץ או לחילופין ההיפך. קשה להישאר אדיש אלייך. בעלת מצבי רוח משתנים וקיצוניים. עקשנית, רוחנית, זקוקה לחום ואהבה. צריכה ללמוד לסלוח ולראות את מה שיש. אות רוחנית ויש ללמוד להיות ענווה..

 

האות ס' - האות מייצגת בטחון עצמי. אפשר לסמוך עליך בעיניים עצומות. שומרת סוד נפלאה, לעולם לא תגלי את הסודות שסיפרו לך. אות זו מייצגת גם סגירות רגשית, עקשנות, חוכמה רבה, רצון לתת עזרה וייעוץ לאנשים וכן שמירה והגנה. אוהבת חופש ולא אוהבת מסגרת מלחיצה. התיקון שלך הוא להיפתח... צריכה לראות את הצד היפה של החיים ולהיות אופטימית... נטייה להידלק ולהתפרץ במהירות, אולם גם נרגעת מהר ולא נוטרת טינה. אוהבת לישון.

  

האות ע' - מייצגת את איבר הראיה שלנו "העין" כלומר, ראייה נכונה והסתכלות נבונה על החיים עם יכולת מיסטית גבוהה (העין השלישית) ונטייה לחשוב לעומק (לפעמים חושבת יותר מידי..). פקחית מאד, מעשית ופרקטית. יש בך משהו מיוחד רואה את האמת ויודעת לשמור סודות. יסודית מאד בעבודתך וחייבת להבין, לא מקבלת דברים כמובנים מאליו! בעלת הומור ציני, אוהבת לצחוק, בעלת "פתיל קצר"..נטייה להתרגז מהר. חשיבות ה"אני" שבך חזקה מאד, וגאוותך רבה. זכרי כי את הינך את לעולם, ואף אחד לא יכול להשפיל או לרומם אותך (ערכך בתוכך). עליך לשמור על ענווה (לא להשוויץ ולהתגאות בהגזמה).

 

האות פ' - האות פ כשמה כן היא, מייצגת את הפה האנושי ויש להיות פתוחה ולדבר. אך ישנה נטייה להתכנסות פנימה ולהפנמה דווקא. נטייה לשמור בבטן ולא להגיד מה שאת רוצה/חושבת וישנה נטייה למצבי רוח. רוחניות ברמה גבוהה. התיקון הוא להוציא החוצה ולא לשמור בבטן וללמוד להוציא לפועל את רעיונותיך. יפיפייה חיצונית. אות קשורה לכוכב נוגה המסמל אהבה, חושניות, תאווה ורדיפת תענוג ופאר.

 

האות צ' - מסמלת צדק וצדיקה, אוהבת לעזור. מסמלת יושר פנימי, מוסריות גבוהה ואתיקה אישית. מעניקה עזרה לזולת. שייכת למזל דלי ולכן מאופיינת בעקרונות ואידיאליזם, ארצית מאד ולא כ"כ מתחברת לרוח. נמשכת לארצות ניכר. מאפיינת אנשי צבא, חוק ורשויות או נטייה לעצמאות עסקית. תצליחי אם יהיה לך מוסר עבודה גבוהה. אפשרות לתאוות אכילה.

 

האות ק' - אות זו מסמלת חיבור ליקום, בעלת יכולת פרקטית, רכושנות ומיניות. נכרת גם רגישות ומשפחתיות. אוהבת לישון הרבה או לחילופין ערנית מידי... מומלץ לך להתחבר לעצמך ולעשות מה שבאמת רוצה, לגייס את כוחות הנפש והביטחון העצמי כדי להרים עצמך למעלה. הבנת נפש האדם ורצון לחקור עמוק פנימה..אות של קדושה בפאן החיובי. אפשרות להצחיק ולצחוק הרבה.

 

האות ר' - באות ר יש משיכה ומגנט. זו אות המאפשרת לאדם להגיע להישגים, כיוון שהיא אות פתוחה. תאהבי להוביל ולהנהיג משום שהאות ר מסמלת כושר מנהיגות, כוח רצון וכוח שיפוט. אות זו נותנת תנופה לאדם במיוחד בקריירה. יודעת לממש את רעיונותייך ומחוברת גם לחומר וגם לרוח. יכולת ילודה ופריון טובה.

 

האות ש' - האות ש היא אות קדושה בעלת כוח ועוצמה. אות זו נותנת כוח ועוצמה ויכולה להגיע לרמות גבוהות בדת. אדם שבשמו נמצאת האות ש הוא אדם שלרוב משיג את מטרותיו. בעלת מזג יצרי וחושני, רוחנית, מתלהבת, זקוקה לפעילות רבה, לא נחה לרגע וחסרת שקט פנימי, אוהבת את הנסתר... אוהבת פרטיות, ביקורתית, ונטייה להחליף מקצועות רבים במהלך חייך. מייצגת את יסוד האש ומייצגת חום והתלהבות, יוזמה, מעוף, אומץ לב, שמחה בנייה ועשייה. נטייה לעקשנות ולא ניתנת להשפעה בקלות. מחפשת רכוש וצבירת נכסים וכן יציבות בפרנסה. אמיתית ותאמרי את אשר על ליבך לזולת.

 

האות ת' - מייצגת את הירח ולכן מייצגת מצבי רוח משתנים ורגישות גבוהה. טיפוס צנוע. מייצגת את הנפש. באות ת יש ביתיות, יציבות, חיבור לאדמה, לא אוהבת שמרמים אותה.. לא סולחת למי שרימה.. מייצגת את המנוחה ושלוות נפש שצריכה למצוא לנפשך..נטייה להיתקע עם בעיות עבר.. כאשר מאבדת את אמונתך, נעשית חסרת בטחון ונתקעת עם בעיות מהעבר, אלא אם כן מחליטה לקחת אחריות, להיות פחות פגיעה להשתנות ולהמשיך לצמוח ואז התקיעות משתנה ל"תיקון". תיקון הבעיות ומציאת מזור ושלווה לנפשך.

 

האות ן - זוהי אות סופית חזקה ורוחנית. מסמלת יושר פנימי ומייחדת אותך כבעלת מחשבה טהורה ונקייה. בעלת רגישות באברי ההרחה (חוש ריח מפותח). אות זו מראה על צורך בשינוי וצורך זה קיים תמיד. מראה על אינטואיציות חזקות, בעלת "עומק" ונטייה לקיצוניות במצבי רוח ובתגובות לסביבה, נטייה "למשוך" צרות...

 

האות ם - הינה אות סופית חזקה ורוחנית. מסמלת יושר פנימי ומייחדת אותך כבעלת מחשבה טהורה ונקייה. נתינה ללא גבולות ונטייה להתמרמרות וחוסר שביעות רצון, קושי בשיחה על בעיות עמוקות ורגשיות. אוהבת מאד לארח בביתך ונותנת מכל הלב. לעיתים מגזימה בנתינה שלך ונפגעת עקב כך. נטייה להאשים אחרים במקום לקחת אחריות על עצמך.

 

 האות ףאות סופית חזקה ורוחנית. מסמלת יושר פנימי ומייחדת אותך כבעלת מחשבה טהורה ונקייה. רגישות גבוהה בחוש המישוש, דהיינו רגישות בעור ובאברי מישוש. יכולת שחרור מהרגלים לא רצויים ומדפוסי התנהגות מקובעים – כלומר אות זו תפקידה לשחרר אותך מהרגלים לא רצויים. מסמלת גם יציאה מחומר לרוח, מעבדות לחרות ומאי מודעות למודעות עצמית גבוהה.

 

 האות ך - אות סופית חזקה ורוחנית. מסמלת יושר פנימי ומייחדת אותך כבעלת מחשבה טהורה ונקייה. נטייה לרגישות בחוש השמיעה (רגישות באוזניים). אות זו מסמלת שעליך לדעת ששליטה זה דבר טוב אבל צריכה לדעת לקבל את דעת הזולת ולהקשיב. צריכה להקשיב ולראות מה יש לזולת לחדש לך ולקחת בסוף מה שנכון עבורך. יש הרבה מה לקבל וללמוד מהזולת

 

 

האות ץ - אות סופית חזקה ורוחנית מאד. מסמלת יושר פנימי גבוה . רגישות באברי הטעם (לשון). מומלץ ללמוד קשר לבן זוג אחד קבוע.

 

 אני מזכירה לכם כי תוכן זה מדבר רק על חלק מתוך השלם. בייעוץ נומרולוגי יש עוד הרבה פרמטרים שלוקחים בחשבון. הפעם נתתי לכם טעימה מ"סוד האותיות" של השם.


 
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו