מהו הצלוליט הזה? איך נפטרים ממנו? - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

מהו הצלוליט הזה? איך נפטרים ממנו?

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 02.07.2015

צלוליט הוא מצבור של תאי שומן תחת העור. הצלוליט מצטבר ונראה כמו גלים במראה החיצוני שלו, יש שיאמרו שהמראה דומה ל"גושי קוטג'" או "אפקט עור התפוז"מהו הצלוליט הזה? איך נפטרים ממנו?
מי לא נתקלה בתופעה המעצבנת הזו של עור קוטג' עם גומות רבות ולא ממש מחמיאות . העניין הוא, שתופעה זו היא לא רק נחלתן של נשים בעלות עודף משקל אלא גם הרזות יותר מבינינו. מספיק לראות תמונת פפארצ'י טבעית של כוכבת הוליידוית שנראית לנו כמו כליל השלמות, שחושפת ישבן מלא בצלוליט.
בקיצור הידיעה כי תופעה זו רחבה ו"מתיישבת" על כולנו, אין בה משום נחמה. אנחנו רוצות עור חלק מתוח ויפה. אז מאיפה הצלוליט הזה בכלל מגיע?
 
הצלוליט יכול להופיע באזורי הירכיים, הישבן, הבטן והזרועות. מבחינה אסתטית, תופעת הצלוליט אינה מחמיאה ונשים רבות מרגישות שהיא פוגעת להן גם בביטחון העצמי ובמיוחד אם הן רוצות ללבוש בגדים קצרים או בגד ים. הצלוליט מתחיל להופיע ברגע שזרימת הדם והניקוז של הרעלים השונים אינו פועל כמו שצריך. חוסר הניקוז גורם לתאים מלאים להיצמד לתוך שכבת העור העליונה, מה ש"מעניק" את המרקם הגושי או הגלי.
 

צלוליט- לא גזירה משמיים

הצלוליט הוא תופעה אשר לא יודעים להסביר בדיוק מדוע היא מופיעה. יש המקשרים את התופעה לנטייה גנטית, אך מעבר לכך לא ברור מה הגורם אשר מונע את זרימת הדם ואת ניקוז הרעלים. למרות זאת, מה שכן ידוע הוא שהצלוליט לא חייב להיות חלק מהחיים שלנו. היום יש מגוון טיפולים אשר יכולים להפחית את התופעה ואף להעלים אותה לגמרי כמו למשל:
 
· טיפול בגלי רדיו
· שבירת שרשראות צלוליט
· פיסול מחדש של הגוף ע"י חבישות ייחודיות
 
על מנת לטפל בצלוליט יש לבצע קודם כל טיפול אשר מותאם באופן מדויק לכל מטופלת. כל מטופלת עוברת אבחון ולפיו נקעת לה תוכנית הטיפולים. בסופו של הטיפול המטופלות נפתרות מהצלוליט ונשאר לפנות לביצוע שינוי ופעולות שימור. הליך השינוי משלב למעשה בין סדרת הטיפולים שבמכון לבין טיפול ביתי מותאם בעזרת תכשירים ייעודיים. השימור יכול לכלול שינוי תזונתי עליו תמליץ אשר מקצוע ושילוב של ויטמינים שיכול להיות שנחוצים לגוף. המטרה של השימור היא למנוע את הישנות תופעת הצלוליט.
 

טיפול בגלי רדיו

טיפול בגלי רדיו הוא טיפול בטכניקה מתקדמת באמצעות מכשיר המיועד להליך. במהלך הטיפול המכשיר פולט גלי רדיו שמעבירים גלי חום לתוך הרקמה. הגלים מעבירים אנרגיה אשר יוצרת את פירוק תאי הצלוליט. לאחר פירוק התאים, מתבצע כיווץ של תאי השומן והתוצאה היא העלמת הצלוליט וקבלת עור חלק ומוצק. חשוב לוודא כי "מלחימים" את רקמת השומן כדי לוודא שהצלוליט לא מתפתח מחדש או ברוח למקום אחר ומתפתח בו.
 

שבירת שרשראות צלוליט

הטכניקה של שבירת השרשראות של הצלוליט דומה מאד לטכניקת האולטה סאונד והמטרה שלה היא להפחית לחלוטין את הצלוליט. הטיפול משלב שימוש של חומר פעיל אשר מטפל בטקסטורה של העור ולאחר מכן מתבצעת פעולה של ניקוז הפסולת אשר הצטברה כתוצאה משבירת השרשראות. בסוף ההליך מבצעים פעולה של חיזוק השרירים שבאזור הטיפול וזאת עושים באמצעות פולסים המועברים לאזור ומעודדים את פעולת השרירים וחיזוקם.

פיסול מחדש של הגוף

הטכניקה החדשנית שתופסת תאוצה בעולם ולאחרונה הגיעה לישראל נקראת  "טיפול בחבישות". שיטה זו היא ייחודית לכל מטופלת. כל מטופלת עוברת אבחון מקיף הכולל בחינה של התופעה ושל סוג העור שלה. לאחר מכן נקבעים אלו חומרים יהיו הטובים ביותר לטיפול בצלוליט. את החומרים מספיגים בתחבושות אותן חובשים על אזורי הצלוליט. החומר נספג בגוף ומאפשר למטפלת לבצע פיסול מחדש של האזור.
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו