לידה בטבע על שפת הנחל - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

לידה בטבע על שפת הנחל - סרטון וידאו מדהים

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 23.07.2016

ברגע הלידה עצמה ראשה של התינוקת ביצבץ וסימון נשענה על גבה אולם התינוקת היתה קצת תקועה, היא ביקשה עזרה מבן זוגה שהזיז קצת את ראשה של התינוקת והגוף החליק החוצה. סימון הרימה את התינוקת וחיבקה אותה כשיתר בנותיה צופות במחזה.לידה בטבע על שפת הנחל - סרטון וידאו מדהים
סימון טאורבר בת 43 המתגוררת היום בפארק סיטי, יוטה ארה"ב, ילדה לפני 4.5 שנים את ביתה הרביעית על שפת נחל זורם ביער גשם בקווינסלנד אוסטרליה. 
סימון, דולה במקצועה שתמיד חלמה ללדת בטבע החליטה שאת הלידה הרביעית היא אכן מעוניינת ללדת בטבע. היא רצתה שהתינוקת תגיע לעולם בסביבה הטבעית, ללא צפצופים ומכשירים של בית חולים. היא החליטה ללדת לבד, ללא עזרה של מיילדת או רופא וכמובן ללא משככי כאבים. מה שנקרא לידה אנאסיסטד. בן זוגה דאז ניק, תמך בהחלטתה לאורך כל הדרך וסמך על האינסטינקטים שלה שהכל יעבור בשלום. הוא צילם את הלידה כולה.
 
ביתה פרוז שנולדה על שפת הנחל היא כיום ילדה שמחה ובריאה בת 4.5. ליום הולדת שנה של פרוז החליטה סימון לפרסם את סרטון הלידה המלא בן 22 דקות ו 32 שניות ביוטיוב. היא מספרת כי רצתה להראות לאנשים איך זה ללדת בטבע.
הרי במשך אלפי שנים נשים ילדו בטבע או בבית וזה היה נורמאלי לחלוטין, רק במאה השנים האחרונות הנורמה הפכה להיות לידה בבית חולים. גם הנורמה הזו מתחילה להשתנות כשעוד ועוד נשים בוחרות ללדת בבית.
 

 

היא מספרת כי ציפתה שקומץ בני משפחה יצפו בסרטון ולא חלמה בכלל שיגיע ל 54 מיליון צפיות!!! מעולם לא חלמה שהסרטון יקבל כזו תשומת לב. כשהגיע ל 50 צפיות אמרה לעצמה OMG כל החברים שלי ראו אותי עירומה... אחרי 500 הייתה בהלם.
 
באותה עת חיו בני הזוג במלבורן אוסטרליה, וחיפשו את המקום המושלם ללידה בטבע. חברים הציעו להם את ביתם ביערות הגשם בקווינסלנד. הבית ממוקם לא רחוק מנחל זורם. סימון רצתה ללדת בחוף הים באוסטרליה, אבל בים שורצות מדוזות מה שהפך את הרעיון לבלתי אפשרי.
הם חששו שהלידה תתרחש בלילה, אזור הנחל היה חשוך מאוד ועל כן הכינו אמבטיה בחצר הבית. הצירים אכן החלו ב 23:00 בלילה אולם לידה לא החלה. בשעה 9:00 בבוקר ארזו את הילדות ואת החפצים ונסעו לערוץ הנחל.
סימון הביאה איתה מזרון יוגה מספוג עליו כרעה ללדת. היא העבירה אותו משפת הנחל אל הנחל עצמו וחוזר חלילה במהלך הצירים.
 
ברגע הלידה עצמה ראשה של התינוקת ביצבץ וסימון נשענה על גבה אולם התינוקת היתה קצת תקועה, היא ביקשה עזרה מבן זוגה שהזיז קצת את ראשה של התינוקת והגוף החליק החוצה. סימון הרימה את התינוקת וחיבקה אותה כשיתר בנותיה צופות במחזה.
 
לקח עוד כשעתיים עד שילדה את השיליה. היא לקחה חתיכה מהשיליה ועשתה ממנה שייק ומאוחר יותר קברה את יתר השיליה ליד הנחל כמנהג הנשים האבורגיניות המקומיות – "להחזיר מתנה ליקום".
 
סימון מספרת כי אחרי הלידות הקודמות סבלה מדיכאון שלאחר לידה. בלידה הזו היא הרגישה אנרגיות אחרות ועירנות. 
עוד מספרת סימון כי הריונה הרביעי היה קשה יותר מהקודמים והרופאים הזהירו אותה כי בשל גילה 39 מדובר בהריון בסיכון גבוה. אבל היא הלכה עם תחושת הבטן שלה ... אם משהו היה משתבש זו יכולה היתה להיות טרגדיה כי היה מאוד קשה להגיע לבית חולים. היא מספרת כי כדולה היא הרגישה וידעה כי ראש התינוקת מבוסס היטב באגן והאמינה שלקחה את ההחלטה הנכונה. האמינה ביכולתה ללדת לבד ובטבע כמו שחלמה.
 
סימון מאושרת עם המחשבה ש 54 מיליון צופים השקיעו מזמנם כדי לראות את הלידה שלה. היא קיבלה המון תגובות מאמהות ואבות שמודים לה על השיתוף ומספרים עד כמה זה עזר להם להרגיש פחות לחוצות ולפחד פחות מההחלטות שקיבלו לגבי הלידה שלהן. 
 
ניק, בן זוגה של סימון ואביה של פרוז שצילם את כל הלידה מת מסרטן לפני כמה שנים וכיום סימון נשואה בשנית וחיה עם בנותיה ובעלה ביוטה ארה"ב. 
 
אז מה אתן אומרות קוראות יקרות? בא לכן ללדת על שפת הכנרת או אולי באחד מערוציו השוצפים של נחל דן? 
אני אישית מעדיפה את צפצופי המכונות בבית החולים, הם מרגיעים אותי יותר ממלחיצים וכשייק אני מעדיפה שיק של פירות יער וקוקוס במקום שיק משיליה.
אבל זו אני :-)
 
לסרטון המלא לחצו כאןלמעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו